850 chlazení

850 a novější modely řad C/S/V/XC

Moderátor: wickey

This topic is 14 years a 5 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
Anonymous

850 chlazení

Příspěvek od Anonymous »

Mam 850GLE a nejak mi zlobi chlazeni. Porad to mam studeny. Auto mam kratce a jeste nemam vysledovany jak se ma teplota pohybovat - za jak dlouho to zacne topit, jaka je idealni tepolota-kde ma byt rucka, ...
Nevim, kde jsou termostaty. Jeden jsem nasel pod nadrzkou. Co se stane, kdyz ho odpojim? :shock: Nebo, kde muze byt chyba :?:

Sten

Re: 850 chlazení

Příspěvek od Sten »

VaT píše:Mam 850GLE a nejak mi zlobi chlazeni. Porad to mam studeny. Auto mam kratce a jeste nemam vysledovany jak se ma teplota pohybovat - za jak dlouho to zacne topit, jaka je idealni tepolota-kde ma byt rucka, ...
Nevim, kde jsou termostaty. Jeden jsem nasel pod nadrzkou. Co se stane, kdyz ho odpojim? :shock: Nebo, kde muze byt chyba :?:
To máš špatný termostat je na hlavě vedle servo pumpy, co vede vrchní hadice od chladiče. Ručička je když to je ohřátý vodorovně. Odřátý to musí být tak za dva km.

slyboots

mě to taky moc nehřeje

Příspěvek od slyboots »

vodorovně sem tu ručičiku teploty měl pouze párkrát (a to když sem stál někde v zácpě :-D ) jinak ji mám pravidelně tak zhruba 45° jihovýchodně, asi ten termostat, jinak nevím, ale na druhou stranu: topí dobře a rychle takže nevím

skapetr

termostat

Příspěvek od skapetr »

to co je pod nádržkou je hladinové čidlo, teplotní čidlo + termstat se opravdu nachází nv té nejsilnější hadici co vede z chladiče domotoru (resp v její koncovce) alespoň já to tak mám.. ten termostat vyměn mě to pomohlo ;)

Marek Vild

Příspěvek od Marek Vild »

Také si tipuji na termostat. Mě ho měnili v létě. Po 210 000 km toho měl dost.
S prací to vyšlo asi zhruba na 1000 Kč a je klid.
This topic is 14 years a 5 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „850 / 60 / 70 / 80 / 90 / XC - opravy“