Extrémní mrazy - vyndat baterku?

všeobecné dotazy na domácí opravy...
Pravidla fóra
Vážení uživatelé tato sekce je určena pouze pro dotazy všeobecné, které nejdou zařadit k příslušnému typu auta.
Například: Jak nalakovat plecháče a podobně. Ostatní pište podle typových řad tam kam patří.
  • Autor
  • Zpráva
st_Andy
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1929
Registrován: 15 roků 5 měsíců
Bydliště: Košice - Staré mesto
Vůz: V90 D5 AWD Inscription

#26 Extrémní mrazy - vyndat baterku?

Příspěvek od st_Andy »

Lachtan píše:
Lachtan píše:Zítra půjdu nastartovat Vóólvika - naposledy jsem s ním jel 25 prosince, tak jsem zvědavý jestli se mi to povede :D
-8°C, přišel, nastoupil, nastartoval - tak jednoduše by se nechal charakterizovat dnešní odjezd po x-dnech nečinnosti. A když vezmu v potaz, že baterie je ve Vóólvikovi minimálně od té doby co jsem jej koupil (09.2005) a od té doby jsem na ní nešáhl, tak jsem vcelku spokojený 8)
Dovolte mi tiez silne poklopat na svoju dutu hlavu :mrgreen:
Po 14 dnoch zimneho spanku (podarilo sa na par noci aj -16 stupnov) som dnes sadal do chladnicky so stiahnutym zadkom..
A ono to chytilo na uplne prvy cuk.. ako keby sa ani nechumelilo :palec: Toz opat dalsi krasny prevolveny den za nama! :pij:

koch
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1549
Registrován: 16 roků 7 měsíců
Bydliště: Opava (Oščadnica, SK)
Vůz: Volvo S60 2.4T

#27 Extrémní mrazy - vyndat baterku?

Příspěvek od koch »

honza_S60 píše:Z toho, že sami švédové u svých aut začali dávat baterky do kufru usuzuju, že teplota tam přestává hrát roli. Ta baterka má asi obecně dostatečnou kapacitu, aby si Olaf mohl jezdit každý ráno 2km do obchodu a zpátky v -20 mrazu :-)
no ja jeste k tomu kufru... baterka si lebedi primo nad zadnim tlumicem vyfuku kde je krasne teploucko... takze tak...

DejFe
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 285
Registrován: 20 roků 4 měsíce
Bydliště: Brno
Vůz: Služební

#28 Extrémní mrazy - vyndat baterku?

Příspěvek od DejFe »

A taky se v motorovem prostoru pomalu a jistě nevejde :D
_________________
Volvo 960 _ B204FT _ M46 _´93 _ 140KW
Volvo 850 R
Volvo V70 I T5
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Jak co opravit???“