Autorádio - CD měnič

Vše kolem audia a car Hifi, videa DVD, navigace, telefonů, ipodů a ostatní komunikace
Pravidla fóra
Upozornění
V této sekci se ponejvíce objevují odkazy na nelegální soft.
Postihy
Při prvním prohřešku napomenutí.
Při druhém zablokování účtu na jeden měsíc.
Při třetím trvalá blokace.
Tak nás k tomu nenuťte. Admini
This topic is 12 years a 2 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
Anonymous

Re: DVD

Příspěvek od Anonymous »

Roger píše:Takze si budu palit DVD-Audio kde nahraju 7,8 audio CD
Tak to mě zajímá. Čím děláš authoring DVD-Audio?
DVD-Audio dá maximálně 421 minut, tedy cca 7 hodin. S tím se teda dostáváme na stejnou časovou úroveň s MP3, kde ale dostaneš i víc snížíš-li kvalitu. Naproti tomu na DVD-Audio víc nedostaneš.

Dokážeš v autě poznat rozdíl mezi dobře udělanou MP3 a PCM 44100/16/2?

No a v neposlední řadě jsem ani u ModréTečky Las Vegas DVD35 neviděl, že by uměla číst DVD-Audio.

Roger
Vůz: V70T6 AWD08 goldAT/V70R AWD98 silverM

Re: DVD

Příspěvek od Roger »

Jiri Tusla píše:
Roger píše:Takze si budu palit DVD-Audio kde nahraju 7,8 audio CD
Tak to mě zajímá. Čím děláš authoring DVD-Audio?
DVD-Audio dá maximálně 421 minut, tedy cca 7 hodin. S tím se teda dostáváme na stejnou časovou úroveň s MP3, kde ale dostaneš i víc snížíš-li kvalitu. Naproti tomu na DVD-Audio víc nedostaneš.

Dokážeš v autě poznat rozdíl mezi dobře udělanou MP3 a PCM 44100/16/2?

No a v neposlední řadě jsem ani u ModréTečky Las Vegas DVD35 neviděl, že by uměla číst DVD-Audio.
Pouzivam jak kdy, treba DVD Architect od SONY, obcas na neco Nero.

DVD-Audio má více lepších vlastností včetně vyšší kvality, surround zvuku, delší doby přehrávání a další možnosti, které nejsou CD-DA dostupné. Kapacita jednovrstvého DVD-Audio disku bude klasických 74 minut, ale v plné surround kvalitě. Zvuk může být nahrán jako Dolby Digital. DVD-Audio dovoluje použít datový tok 9,6 Mbps pri 24bit hloubce a používá MLP (Meridian Lossless Packing) bezztrátové komprese.

Kdyz na DVD napalim MP3 a radio umi cist GigaMp3 format, tak neni co resit, muzes tam mit MP3 v nej kvalite kterou uz od audia nerozeznas...osobne ja v kvalite treba nepoznam od 320kbps nahoru rozdil mezi mp3 a audio na sluchatkach stredni tridy nebo nejake levne hifi.
Nevim jak v aute, pac takove radio jeste nemam:(
Rozdil je ale obrovsky v kvantite, proto chci aby radio umelo DVD resp. GigaMP3.

Ten Blaupunkt teda konkretne neumi DVD-Audio, ale je to jeden z nejlevnejsich co umi GigaMp3, jinak muj favorit je jeste JVC KD-AVX2 ten ma i displej. Ale cena je 19500,- .A samozrejme Kenwood, Clarion maji super masinky, ale drazsi.
V740 GLT 16valve89',111kW,B234Fman.5QoverdriveWagonBlackDemon - má brácha
V40 T4 98' man.147kW, 15.3.08 R.I.P. BitPower@chip-Václav. PRODEJ dílů

eLzyx
Vůz: Volvo

Re:

Příspěvek od eLzyx »

Cafa píše:Byt tohle za rozumnou cenu, tak mam s hudbou vystarano....

Alpine CD-6 MP3 menic

Tak jsem to risknul a objednal tenhle měnič (za trošku lepší cenu - v podstatě za cenu 5m alpine kabelu), chybí mi už jen kabelová redukce z ai-net sběrnice na mbus (600Kč včetně dopravy)
Dám vědět, jestli to funguje

netopyr petr
Vůz: Volvo V40 1.8 Modra met B4184S2 2004

Re: Autorádio - CD měnič

Příspěvek od netopyr petr »

ja pouzivam autoradio SONY typ gtx 410 s USB a jsem snim spokojen, rekl bych ze usb mit v autoradiu je daleko lepsi jak cd- menic. skousel jsem uz kolik je to schopno skousnout na fleschce GB a s prekvapenim to vzalo aji 16 gb fleschku. :mrgreen:
This topic is 12 years a 2 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „Audio, video, navigace, telefony a ostatní komunikace“