Volvoklub - Jedovnice 2005 - Poděkování

prostě proběhlo...
This topic is 15 years a 4 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
tomáš

Příspěvek od tomáš »

Přidávám se s díky organizátorům a moje speciální díky patří marrovi za rychlou opravu hadice.

Chlumak

Příspěvek od Chlumak »

Skvělá práce :lol: , díky, Luboši, Honzo a ostatní, supeeer akcička, dám do placu fotky, ale sem strašně zasekanej prací, díky za strpení :?
modrá V70 TDI, 1997, AT, už dělá radost jinde:-(
yamaha FZS 600 FAZER, na léto :-)

Anonymous

Ahoj a díky všem!!!

Příspěvek od Anonymous »

Chtěl bych touto cestou poděkovat lidem, kteří připravili víkend v Jedovnici. Byl jsem na srazu klubu poprvé, byť ne VOLVEM, ale byl jsem. Nevím proč, ale cestou jsem přemýšlel, kde jsem kdy potkal tolik lidí, se kterými jsem se cítil tak fajn. Takovou partu si prostě nepamatuji. Děkuji mnohokrát.

PS. Velké poděkování posílám Luboši Tobě.

PS2. Děkuji také všem za toleranci mého vozu Š. Felicia. :)

Jarda S40
Vůz: S40, V70-I, 850, 460 variomatik

Příspěvek od Jarda S40 »

Nevím proč, ale cestou jsem přemýšlel, kde jsem kdy potkal tolik lidí, se kterými jsem se cítil tak fajn. Takovou partu si prostě nepamatuji. Děkuji mnohokrát
O tom jsem přemýšlel taky a mám vysvětlení. Naposledy jsem byl v tak fajn partě za studentských let. Tady je spousta studentů. Dále jsme parta lidí, které spojuje koníček a nemáme žádné obchodní vztahy (téměř). Taky se zde objevují lidé méně majetní, pro které není životním krédem honba za penězi a kariérou, ale dokáží vidět i jiné krásy. Znám toto trochu ze střelnice, jsem hobby sportovní střelec. Když se mezi námi občas objeví vejtaha se zbraní za 50000 či více a začne dělat frajera, obrátí se k němu ostatní ve slušnosti zády a on časem odejde, neboť nikdo nehýčká jeho ego. Jinak naprosto souklasím s předřečníkem, i dnes se občas zamyslím, na tváři se objeví úsměv a žena říká ,,á tatínek je zase na Volvosrazu". Kluci, je mi s vámi fajn a nezkažme to!

rpet

Příspěvek od rpet »

Jarda S40 píše:No já ujel 587 km a zbylo mi v nádrži dle palivoměru cca 15l, takže spotřeba byla asi málo pod osum :lol: Není nad Volvo :badgrin: no ale toho fiátka, co chtěli někteří naložit do kombajnu, bych nenaložil určitě. Jinak Karlosovi nevyčítám, ale chyběl určitě všem.
UFFF ! Tak ja měl po dojezdu do Mirošovic rozsvícenou hladovku, tak že v Praze jsem bral za dalších 800 Kč, celkem, když jsem to sčítnul, tak :
seriozně ujetých 768 km, cestou tam chvílema 160 - 170 km/h - to jsem stíhal marru, který mne telefonicky hecoval a doháněl tak k šílenství; cesta back byla již v pohodě, max 150 km/h a výsledek mi vyšel 11,2 Lt/100 km.
Resume : za tak super víkend (vizte mne jinde) je to cena vskutku ZANEDBATELNÁ.

Miki

Příspěvek od Miki »

Takže i já se připojuji k poděkování jak organizátorům,tak všem spolupostiženým,jmenovitě vzláště Lubošovi za super chálovačku,Travexovi za super promítačku,své Auře za super zvuk a Krtkovi a Martinovi za páteční doranní spolukalbu.
Jo a k tý spotřebě, najeto 713 km spotřeba 60,25L,takže SUPER.

Honza
Moderátor
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

Příspěvek od Honza »

Několikrát to tu zaznělo v tom pořadí jak by to mělo být. Luboš a potom ti další, protože na Lubošovi leželo to všechno objet, dotázat, obtelefonovat, objednat. To on byl ten můj mechanický nástroj v místě konání při přípravě a v průběhu srazu.Bez něj by se mi nikdy nepodařilo udělat sraz takovej jakej byl.Luboši ještě jednou díky.

LUBOŠ
Vůz: Volva 900/ V70 / V70II / XC90

Příspěvek od LUBOŠ »

Honza píše:Několikrát to tu zaznělo v tom pořadí jak by to mělo být. Luboš a potom ti další, protože na Lubošovi leželo to všechno objet, dotázat, obtelefonovat, objednat. To on byl ten můj mechanický nástroj v místě konání při přípravě a v průběhu srazu.Bez něj by se mi nikdy nepodařilo udělat sraz takovej jakej byl.Luboši ještě jednou díky.

Všichni zůčastnění, děkuji, ale já se snad začnu červenat. :oops:
Jsem rád, že se Vám v Jedovnicích libilo a to je pro mě důležitý.
A atmosféru, na kterou tady vzpomínáme, tak tu udělal každý z Vás.

Anonymous

VIVA la AURA

Příspěvek od Anonymous »

Přesně jak říkáš. Díky AUŘE za ten zvuk. :smt023
This topic is 15 years a 4 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „Proběhlo - Volvosrazy“