LPG V40 u 2.0, 2.0T, alebo T4

Vše okolo plynu.
This topic is 12 years a 9 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
pato_b

LPG V40 u 2.0, 2.0T, alebo T4

Příspěvek od pato_b »

Chcel by som sa opytat ci a ake mate skusenosti s pohonom na zemny plyn, lebo som sa rozhodol po povozeni sa na 1.8 pre jeden s tychto motorov a chcel by som to dat na GAS... Ake su tam komplikacie, pripadne naklady na udrzbu, aka je spotreba a tak.... Vela ludi ma odhovara, ale ja by som to radsej chcel vediet od tych co s tym maju skusenosti na konkretnom aute....

lakio

Re: LPG V40 u 2.0, 2.0T, alebo T4

Příspěvek od lakio »

pato_b píše:Chcel by som sa opytat ci a ake mate skusenosti s pohonom na zemny plyn, lebo som sa rozhodol po povozeni sa na 1.8 pre jeden s tychto motorov a chcel by som to dat na GAS... Ake su tam komplikacie, pripadne naklady na udrzbu, aka je spotreba a tak.... Vela ludi ma odhovara, ale ja by som to radsej chcel vediet od tych co s tym maju skusenosti na konkretnom aute....
gas je ok ak jazdis vela.. kazove to nie je ak si to das namontovat u niekoho kto sa tomu rozumie, zalezi aj na tom do coho to chces dat a asi vies ze je to u nas nelagalne, zatial..
inak by som topic asi presunul do LPG.

Miroslav

Re: LPG V40 u 2.0, 2.0T, alebo T4

Příspěvek od Miroslav »

V pohodě!!!!
This topic is 12 years a 9 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „LPG + CNG + E85 a ostatní“