Mám problém s aut.převodovkou V70 2.5TDi pomůže mi někdo???

850 a novější modely řad C/S/V/XC

Moderátor: wickey

This topic is 12 years a 9 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
singll

Mám problém s aut.převodovkou V70 2.5TDi pomůže mi někdo???

Příspěvek od singll »

Mám problém s řazením u automatu ... mezi 3 a 4 se většinou zasekne 3 a nechce přeřadit místo toho to skočí do nouzového režimu ... kde to pak tu 3 stále drží. Netane se to pokaždé ale když to přeřadí v pořádku na 4 a jedete pod otáčkma tak v pohodě jede, ale jakmile potřebujete snížit otáčky ... kolona, kopec dolů atd. tak otáčkoměr vyletí a zařadí 3 a nouzový režim ... elektrické to prý není a kompletní tlakový průplach jsme dělali co s tím ... prosím.
777295595 jestli víte jak poradit volejte nebo pište
Z nouzového režimu abych se nemusel rozjíždět na 3 se dostanu vypnutím klíčku - po několika pokusech se to vymaže - ten nouzový režim a zařadí norm.1rychl.stupeň apracuje do doby než zase se dostane mezi 3 a 4
]

Honza
Moderátor
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

Re: Mám problém s aut.převodovkou V70 2.5TDi pomůže mi někdo

Příspěvek od Honza »

Někdo poradí určitě, ale napřed potřebujeme něco doplnit.
http://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?f=10&t=9828

Unvisible

Re: Mám problém s aut.převodovkou V70 2.5TDi pomůže mi někdo

Příspěvek od Unvisible »

mel jsem neco podobneho na tiptroniku u Peugeota 307. Kdyz byl studeny, pri prerazovani z nizsiho na vyssi stupen jakoby proklouzl a rychle seknul dalsi stupen - pak uz jen nouzovy rezim. PO restartu ok. Pri zahrati ok. Rok jsem to mel, moc se to nezhorsovalo. Nakonec oprava jen za 12tis v Peugeot servisu - 2 spatny ventily a prevodovka jako nova. Predtim jsem to mel ve dvou "amaterskych" servisech, zaplatil jsem cca 20 tis za nic. Nevim kdo ti tu opravu dela, ale ja bych to dal do nackovyho servisu. Vyjde to levneji.
This topic is 12 years a 9 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „850 / 60 / 70 / 80 / 90 / XC - opravy“