převodovka V70 2.5TDi automat blbne!!!

všeobecné dotazy na domácí opravy...
Pravidla fóra
Vážení uživatelé tato sekce je určena pouze pro dotazy všeobecné které nejdou zařadit k příslušnému typu auta.
Například: Jak nalakovat plecháče a podobně. Ostatní pište podle typových řad tam kam patří.
This topic is 12 years a 7 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
singll

převodovka V70 2.5TDi automat blbne!!!

Příspěvek od singll »

:( Mám problém s řazením u automatu ... mezi 3 a 4 se většinou zasekne 3 a nechce přeřadit místo toho to skočí do nouzového režimu ... kde to pak tu 3 stále drží. Netane se to pokaždé ale když to přeřadí v pořádku na 4 a jedete pod otáčkma tak v pohodě jede, ale jakmile potřebujete snížit otáčky ... kolona, kopec dolů atd. tak otáčkoměr vyletí a zařadí 3 a nouzový režim ... elektrické to prý není a kompletní tlakový průplach jsme dělali co s tím ... prosím.
777295595 jestli víte jak poradit volejte nebo pište
Z nouzového režimu abych se nemusel rozjíždět na 3 se dostanu vypnutím klíčku - po několika pokusech se to vymaže - ten nouzový režim a zařadí norm.1rychl.stupeň apracuje do doby než zase se dostane mezi 3 a 4 :spat:

Sten
Vůz: 850

Re: převodovka V70 2.5TDi automat blbne!!!

Příspěvek od Sten »

Jak to couvá?

singll

Příspěvek od singll »

couvá to v naprostý pohodě ... proč?? máte nějakou radu? jp

travex

Příspěvek od travex »

singll píše:couvá to v naprostý pohodě ... proč?? máte nějakou radu? jp
nechci delat soudy, kdyz jsem to nevidel, ale stalo by za to kdyz uz to padne do chyby si precist co rika diagnostika. vidim to na problem bud s elmag ventily nebo lamelami. V kazdem pripade bych to dal radeji prilis netrapil a predal do rukou nekomu, kdo automaty umi....

XC70 II Ocean Race/R B5244T3 ARD AUT 2002
MB W169 266.920 AUT 2005
BMW F800ST 2008
Romet Pony M301 1988

singll

Příspěvek od singll »

To já bych taky, ale potřebuji znát někoho kdo tomu rozumí a navíc mi řekne co to je a kolik bude stát oprava .... zatím jen spekuluji jak nekupovat celou převodovku - je to balím a navíc auto ujede i 35km bez zahlásení chyby :(

Jarda S40
Vůz: S40, V70-I, 850, 460 variomatik

Příspěvek od Jarda S40 »

singll píše:To já bych taky, ale potřebuji znát někoho kdo tomu rozumí a navíc mi řekne co to je a kolik bude stát oprava .... zatím jen spekuluji jak nekupovat celou převodovku - je to balím a navíc auto ujede i 35km bez zahlásení chyby :(
Jelikož jsi z Prahy, vidím to jednoznačně na p. Císaře http://www.prag-info.cz/firma/automatickeprevodovky/
This topic is 12 years a 7 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „Jak co opravit???“