Střet Fiat Panda a Škoda Felicia - REALITA

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
travex
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1054
Registrován: 20 roků 4 měsíce
Bydliště: Praha

#26 Střet Fiat Panda a Škoda Felicia - REALITA

Příspěvek od travex »

martinopel píše: Nikdo z nás přece nemá dáno,že ho nesestřelí 5* Modus.
mam takovej dojem, ze jsme oba videli stejny video.... od ty doby se Modusum vyhybam jak cert krizi... jo a neco podobnyho umi i starej VW trasnporter, ten zkanibalizoval 7xx taky luxusne a mozna jeste hur.... :-)
_________________

XC70 II Ocean Race/R B5244T3 ARD AUT 2002
MB W169 266.920 AUT 2005
BMW F800ST 2008
Romet Pony M301 1988

GDPR_user

#27 Střet Fiat Panda a Škoda Felicia - REALITA

Příspěvek od GDPR_user »

travex píše:
martinopel píše: Nikdo z nás přece nemá dáno,že ho nesestřelí 5* Modus.
mam takovej dojem, ze jsme oba videli stejny video.... od ty doby se Modusum vyhybam jak cert krizi... jo a neco podobnyho umi i starej VW trasnporter, ten zkanibalizoval 7xx taky luxusne a mozna jeste hur.... :-)
A to já se jich nebojím pořád mi něco nesedí.Když jsem viděl auto,které napálilo d 70ti do ocelové mostní konstrukce a bylo zdeformované pouze za podběh,nějak nevěřím tomu,že obyčejný modus je tvrdší,než most.Nehledě k tomu,že od shlédnutí videa uběhlo cca 2 měsíce a já teprve předevčírem viděl Moduse.Chtěl jsem ho trefit,ale uhnul-zbabělec. ;-)

GDPR_user

#28 Střet Fiat Panda a Škoda Felicia - REALITA

Příspěvek od GDPR_user »

Bobika píše:
lookens píše:No jó, máš pravdu, je to nebezpečný.
:palec: A to je to oč tu běží. Od začátku jsem chtěl jenom říct, že ta Panda (ačkoli to všichni vědí) je na tom s bezpečností ještě hůře, než si mnozí z nás možná mysleli.
V tom s tebou plně souhlasím,jedině s pandou na uzavřený okruh,uřezat střechu vyházet sedačky a hurá máme motokáru!!! :tlesk: :tlesk: :tlesk:

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 4156
Registrován: 18 roků 3 měsíce
Bydliště: R.I.P.
Vůz: ---
Bydliště: Jindřichův Hradec

#29 Střet Fiat Panda a Škoda Felicia - REALITA

Příspěvek od dali »

Tak mi připadá, že když si na motorku vezmeš pořádnou helmu a kombinézu, je to bezpečnější než Panda. :mrgreen: Nehledě na to, že spoustě průserů se dá na motorce ujet díky dynamice a tomu, že se vejde tam kam auto ne.

LukášM
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 1905
Registrován: 18 roků
Bydliště: Tábor
Vůz: V240
Bydliště: Tábor

#30 Střet Fiat Panda a Škoda Felicia - REALITA

Příspěvek od LukášM »

dali píše:Tak mi připadá, že když si na motorku vezmeš pořádnou helmu a kombinézu, je to bezpečnější než Panda. :mrgreen: Nehledě na to, že spoustě průserů se dá na motorce ujet díky dynamice a tomu, že se vejde tam kam auto ne.
No dodám k tomu můj pohled na věc.....z bouraček mám neskutečnou hrůzu, smrťáků jsem viděl nespočet, slyším to denně od nejpovolanějších (hasiči, pohřebka). Ze zmačkaného auta mám husí kůži, představím si krev, rozdrcené kde co, strach, křik, nářek, bolest, smrt :(
Proto jezdím Volvem (vím jen 480, ale i tak), jezdím opatrně, snažím se předvídat. Opravdu dávám pozor....
Jenže pak je tu další moje radost....motorky....jezdím stejně opatrně jako autem, ale mnohem rychleji, takže nebezpečněji aniž si to kdokoli z motorkářů připustí. Pravda kompaktní rozměry, akcelerace jsou způsobem jak se dostat z nej průseru. Na druhou stranu, pak je tu smyk, vysoká rychlost, nedobržděná zatáčka..výlet do protisměru...to se může klidně stát. Pak víš Dali, že komboška je dobrá, ale když ti ulítne nohavice i s nohou a botou :(
No a další věcí jsou stará auta..Minor, Velorex...kdo se nesvezl nepochopí, o bezpečnosti nemůže být ani řeč, ale ten pocit, bohužel žádné běžné Volvo nedokáže nahradit. Je spoustu krásných aut..Lancie Delta HF Int, Peugeot 205 GTI, Golf I Gti, BMW M3, 635 CSI, je to kus historie, vyjímečná auta, již sběratelské kousky, které dělají lidem radost.
Standa jezdí Pandou po městě, možná je to nebezpečné, ale může ho stejně jako kohokoli z nás srazit auto na chodníku a nebo nás zabít nepozorný řidič naložené Tatry 815 v našem bezpečném Volvu ;-)
_________________
Volvo 240 D24 r.v. 1992

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 4156
Registrován: 18 roků 3 měsíce
Bydliště: R.I.P.
Vůz: ---
Bydliště: Jindřichův Hradec

#31 Střet Fiat Panda a Škoda Felicia - REALITA

Příspěvek od dali »

Eště mě napadá jedna věc, u motorky, nebo zajímavého old/youngtimera je ta nulová bezpečnost daň za dynamiku adrenalin, mrazení v zádech, euforii.... Kdežto když si koupíš papírový auto, nekompenzuje ti tu nulovou bezpečnost nic.

GDPR_user

#32 Střet Fiat Panda a Škoda Felicia - REALITA

Příspěvek od GDPR_user »

dali píše:Eště mě napadá jedna věc, u motorky, nebo zajímavého old/youngtimera je ta nulová bezpečnost daň za dynamiku adrenalin, mrazení v zádech, euforii.... Kdežto když si koupíš papírový auto, nekompenzuje ti tu nulovou bezpečnost nic.
Tak to nemáš pravdu víš co musí být za adrenalin,když jedeš v pojízdné rakvi?? :lol: :lol: :lol:

Jarda S40
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1491
Registrován: 19 roků 1 měsíc
Vůz: S40, V70-I, 850, 460 variomatik
Bydliště: Praha 9

#33 Střet Fiat Panda a Škoda Felicia - REALITA

Příspěvek od Jarda S40 »

Tak Fiat panda určitě děsně nebezpečnej je, ale za to Bobika nemůže. Já to chápu tak, že Bobika má o Standu strach za coý ho chválím :palec: a Dejfe to nepochopil. Dejfe myslel, že mu napadá jeho kamaráda. Protože si myslím, že většina lidí má Standu ráda nebo ho nesnáší. On je prostě typ, kterej nemůže bejt nikomu lhostejnej.
Současně pevně věřím, že Standa jako chytrej kluk (kterej je) ví co si může s Pandou dovolit a kam s ní jet. Popravdě mě taky překvapil zakoupením tohoto vozu. Na druhou stranu to je samý "crash test" a hvězdíčka a na nic. Když už mám umřít, tak jako chlap! Lepší než na rakovinu v LDN-ce. Ale předtím se aspoň projedu ve Spitfiru (jak naznačil LukášM :palec: ).

A one sranda - ten výsledek tý bouračky je fakt děsivej :roll: Jak to Bobiko dopadlo??? Asi smutně, co? Je mi to moc líto :cry:

travex
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1054
Registrován: 20 roků 4 měsíce
Bydliště: Praha

#34 Střet Fiat Panda a Škoda Felicia - REALITA

Příspěvek od travex »

Jarda S40 píše:Když už mám umřít, tak jako chlap! Lepší než na rakovinu v LDN-ce. Ale předtím se aspoň projedu ve Spitfiru (jak naznačil LukášM :palec: ).

kamos mival na svym erku napis "NEMAM AIRBAG ANI ABS, CHCI UMRIT JAKO CHLAP".... svym zpusobem je to krasne a pravdive, ale rozhodne to neznamena ze bych chtel byt hvezdou vecernich zprav na nove...
_________________

XC70 II Ocean Race/R B5244T3 ARD AUT 2002
MB W169 266.920 AUT 2005
BMW F800ST 2008
Romet Pony M301 1988

DejFe
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 285
Registrován: 20 roků 3 měsíce
Bydliště: Brno
Vůz: Služební

#35 Střet Fiat Panda a Škoda Felicia - REALITA

Příspěvek od DejFe »

4 Bobika :
Nebu dál rozpatlávat co si mýslím o tvém přizpvěku na téma jine auto než 4 hvězdičkove to je tvuj boj ale věřím že když si pořídím nafouklou placku z laminatu budeš mi přát brzkou smrt ..
Bobika píše: Tady jde jenom o ukázání tvrdé reality, kterou ty ale vzhledem k svému věku asi moc neznáš, viď ;-)

Tak tohle je podle mě ukazka toho co se stane když někomu dojdou argumenty, začne protější osobu napadat pač ho nic lepšího nenapadne .. Jínak k tomu jak znám realitu nemám co dodat, jen se směju :kuch:
_________________
Volvo 960 _ B204FT _ M46 _´93 _ 140KW
Volvo 850 R
Volvo V70 I T5

LukášM
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 1905
Registrován: 18 roků
Bydliště: Tábor
Vůz: V240
Bydliště: Tábor

#36 Střet Fiat Panda a Škoda Felicia - REALITA

Příspěvek od LukášM »

Jarda S40 píše:Tak Fiat panda určitě děsně nebezpečnej je, ale za to Bobika nemůže. Já to chápu tak, že Bobika má o Standu strach za coý ho chválím :palec: a Dejfe to nepochopil. Dejfe myslel, že mu napadá jeho kamaráda. Protože si myslím, že většina lidí má Standu ráda nebo ho nesnáší. On je prostě typ, kterej nemůže bejt nikomu lhostejnej.
Současně pevně věřím, že Standa jako chytrej kluk (kterej je) ví co si může s Pandou dovolit a kam s ní jet. Popravdě mě taky překvapil zakoupením tohoto vozu. Na druhou stranu to je samý "crash test" a hvězdíčka a na nic. Když už mám umřít, tak jako chlap! Lepší než na rakovinu v LDN-ce. Ale předtím se aspoň projedu ve Spitfiru (jak naznačil LukášM :palec: ).

A one sranda - ten výsledek tý bouračky je fakt děsivej :roll: Jak to Bobiko dopadlo??? Asi smutně, co? Je mi to moc líto :cry:
Jo a kdo z Vás kontroloval hvězdičky u Wartburga nebo Trabanta??? O škodovkách ani nemluvím......

Travexi o těchto nápisech si myslím své ;-) Tyhle vtipy končí když zabiješ třeba přítelkyni a jak na potvoru se ti třeba nic nestane....pak už snad jen provaz :!:

Bobika/DejFe - nechte toho klucí, oba máte pravdu, ale neumíte se domluvit ;-)
_________________
Volvo 240 D24 r.v. 1992

travex
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1054
Registrován: 20 roků 4 měsíce
Bydliště: Praha

#37 Střet Fiat Panda a Škoda Felicia - REALITA

Příspěvek od travex »

LukášM píše:
Travexi o těchto nápisech si myslím své ;-) Tyhle vtipy končí když zabiješ třeba přítelkyni a jak na potvoru se ti třeba nic nestane....pak už snad jen provaz :!:
pripomel jsi mi pripad z velmi blizkeho okoli..... jeli autem, byli dva, potkali ozralu a do spitalu uz dojel jenom jeden, druhej den z nej v bulvaru udelali vraha, pustili ho domu na reverz, bohuzel se nerozhlid na prechodu a tak supajdil zpatky do spitalu a v bulvaru z toho meli vanoce. Pak leceni, soud, trest, zakaz ..... a uplne vsemu predchazelo to, ze jsem se v praci loucili se slovy "uvidime se ve zpravach na nove" - mel bohuzel tenkrat pravdu :-( a hvezdicky byly k nicemu....

a kdyz uz jsme u ty Pandy, soused pandu, nepouzival pasy, nedal prednost nalozeny tatre, panda na sr* a on prezil - vyhodilo ho to druhejma dverma a ani se moc neodrel.... takze to az tak nebezpecny auto asi neni :-)

co tim chci rict, zijeme v realnym svete a ne v nejaky binarni virtualni realite, kde jsou jen stavy 0 a 1.... realne bouracky se nedeji v laboratori pod dohledem podle predem dane metodiky, takze to neni jen o plechu okolo, ale taky treba taky o stesti.....
¨
_________________

XC70 II Ocean Race/R B5244T3 ARD AUT 2002
MB W169 266.920 AUT 2005
BMW F800ST 2008
Romet Pony M301 1988

Jarda S40
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1491
Registrován: 19 roků 1 měsíc
Vůz: S40, V70-I, 850, 460 variomatik
Bydliště: Praha 9

#38 Střet Fiat Panda a Škoda Felicia - REALITA

Příspěvek od Jarda S40 »

LukášM píše:Bobika/DejFe - nechte toho klucí, oba máte pravdu, ale neumíte se domluvit ;-)
Jasan, souhlasím. Nejdřív se poznejte, pak se přete
:pij:
LukášM . Už jsem tu asi vzpomínal, že Trabant náhodou dnešní požadavky na crash testy splňuje? Wartburg nevím, ale vzhledem k jeho rámu je to možný taky. Škodovka je horší.

Jinak teda čím jsem starší, tím víc věřím na osud. I když ani osud nezabrání nešťastné náhodě. Líbí se mi jak píše Bobika - pokud jsem na něco pojištěn, určitě se mi to nestane. To mám opravdu vyzkoušeno, zákon schválnosti fakt funguje. I když taky ne 100%.

Bobika
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 332
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Bydliště: Strakonice

#39 Střet Fiat Panda a Škoda Felicia - REALITA

Příspěvek od Bobika »

Hele já jsem v pohodě. Všichni to tu až na DejFe pochopili o co mi šlo a to mi stačí. :razz: On to DejFe taky možná časem pochopí ;-)

Jinak v Pandě jeli mladý lidi, shodou okolností dcera (21 let) kameramana místní levize, kterého znám dobře osobně a tak v tomto případě mám k tomu trochu osobní vztah.
_________________
Bobika
BYLO - Volvo 850 T5R "Pampeliška", 1995, 2.3 l, B5234T5, M56, 300 PS, 262 000 km, NEW turbo Mišivbuši

Lachtan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 5093
Registrován: 18 roků 6 měsíců
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:

#40 Střet Fiat Panda a Škoda Felicia - REALITA

Příspěvek od Lachtan »

martinopel píše:Osobně věřím v osud,a kdo se má utopit ten se neoběsí. ;-)
Já o sobě říkám: koho mají zastřelit, ten se neutopí :twisted: :twisted: :twisted:

Je to někde napsaný a tak to prostě bude. Kamarád se mi kdysi udusil jablkem (zajímavé je, že nikdy předtím ovoce nejedl a mimochodem: co jsem ho znal, tak nesednul do ničeho menšího než Ford Tranzit - no, dej mu pánbůh peklo :twisted: ), já vylezl z tolika bouraček, že mi ani nestačí prsty, lítám, potápěl jsem se, skákal s padákem i bungee, lezu do štol (ale speleopotápění je i na mě doost velký masakr, takže to ne-e :twisted: ) a pro zábavu a nepravidelnou dávku adrenalinu přecházím mostní oblouky :twisted: :twisted: :twisted:

No a stále ještě asi nenadešel můj čas, protože na tomhle zk.....m světě vás stále ještě otravuji svojí přítomností :twisted: :twisted: :twisted:

Prostě, ať si každý dělá co chce, stejně osud neovlivní :twisted: :twisted: :twisted:
_________________
Bestie V70XC-2.5T 20V___ (B5254T) (193hp/5100rpm, 270Nm/1800-5000rpm)__ (r.v. 1998, mod.99)
Modrej V70-2.5 20V _____ (B5254S) (170hp/6100rpm, 220Nm/4700rpm) ______ (r.v. 1997, mod.98)
Zenair CH-701D ___________ (zatím bez motoru, ve stádiu rekonstrukce)_______ (r.v. 2004)
Oliver CPI Oliver City____ (50ccm 2T) (3,2hp/7250rpm, 4,0Nm/5400rpm)_______ (r.v. 2005)

tnemec
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1093
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: Praha

#41 Střet Fiat Panda a Škoda Felicia - REALITA

Příspěvek od tnemec »

Já to mám tak:

- auto, kterým jezdit utilitárně musím, třeba do práce, auto u kterého si nevolím kdy a kam pojedu a jestli vůbec - to musí být nejbezpečnější, jaké si mohu dovolit.

- auto, které mám pro radost, pro potěchu z jízdy, pro jeho historii, auto, se kterým si volím kdy a kam pojedu a když to nevyjde, tak nejedu a nic se neděje... tak tam je bezpečnost až jedním z mnoha faktorů...

nicméně ve výsledku je to stejně o štěstí :-)
_________________
Je: Honda CBR1000RR Fireblade, 1000 ccm, 180 k, manuál, MY 2005, for fun | Opel Astra Sports Tourer, 1,4T, 140 k, kombi, automat, MY 2012, služebák
Bylo: Triumph Baby Speed, 600 ccm, 100 k, manuál, MY 2003, R.I.P. | Volvo 850 TDI, 140 k, kombi, automat, MY 1997, Prodáno... good luck v novém životě... | Volvo 940 D24TIC, kombi, automat, Prodáno na díly...

VanThomas
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1194
Registrován: 18 roků 2 měsíce
Vůz: 745 D24T M46+OD 90'
Bydliště: Praha 3

#42 Střet Fiat Panda a Škoda Felicia - REALITA

Příspěvek od VanThomas »

tnemec píše:Já to mám tak:

- auto, kterým jezdit utilitárně musím, třeba do práce, auto u kterého si nevolím kdy a kam pojedu a jestli vůbec - to musí být nejbezpečnější, jaké si mohu dovolit.

- auto, které mám pro radost, pro potěchu z jízdy, pro jeho historii, auto, se kterým si volím kdy a kam pojedu a když to nevyjde, tak nejedu a nic se neděje... tak tam je bezpečnost až jedním z mnoha faktorů...

nicméně ve výsledku je to stejně o štěstí :-)
:palec: :tlesk: :tlesk: :palec:
líp bych to nenapsal a jak to dopadlo u mě viz podpis...
_________________
V70 B5254T AW50 98'
bylo 745 D24T M46+OD 90'

drewid
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 548
Registrován: 18 roků 5 měsíců
Bydliště: Hlučín / Widlakoffhauptstadt

#43 Střet Fiat Panda a Škoda Felicia - REALITA

Příspěvek od drewid »

Mě by zajímalo výsledek kde by místo pandy byla volha. Přeci jen je to taky staré auto s nulovými bezpečnostními prvky.
_________________
Je : V70 2.0T5 166kW, 1997 "Bílej Jezdec"
Bylo: Volvo 850 T5 1995, 166kW "Rust Dragon"
Bylo : Lehce ťuklý Volvo S40 r.v.97 1.9TD "Stříbrný Sršeň" :D

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 4156
Registrován: 18 roků 3 měsíce
Bydliště: R.I.P.
Vůz: ---
Bydliště: Jindřichův Hradec

#44 Střet Fiat Panda a Škoda Felicia - REALITA

Příspěvek od dali »

martinopel píše:Golf vs XC90 http://adac.iptv.odmedia.net/index.php? ... wmv&id=218
XC90 rulezzzzz! By mě zajímalo jak by se na to tvářil Modus, kdyby mu XC vyjela po nosníku a zavrtala se do střechy :mrgreen:

VanThomas
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1194
Registrován: 18 roků 2 měsíce
Vůz: 745 D24T M46+OD 90'
Bydliště: Praha 3

#45 Střet Fiat Panda a Škoda Felicia - REALITA

Příspěvek od VanThomas »

drewid píše:Mě by zajímalo výsledek kde by místo pandy byla volha. Přeci jen je to taky staré auto s nulovými bezpečnostními prvky.
by to docela mohlo lízt do peněz, nárazníky ma volhu se dneska blbě scháněj :mrgreen:
_________________
V70 B5254T AW50 98'
bylo 745 D24T M46+OD 90'

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 169
Registrován: 16 roků 4 měsíce
Bydliště: Loucká pošta VELVARY

#46 Střet Fiat Panda a Škoda Felicia - REALITA

Příspěvek od Pavel V »

drewid píše:Mě by zajímalo výsledek kde by místo pandy byla volha. Přeci jen je to taky staré auto s nulovými bezpečnostními prvky.
hele Drewe já bych tu holku tak nepodceňoval ;-) ona má poměrně slušné deformační zóny a vpředu je uchycena karoserie na polorámu U který má oblouk pod motorem. Víš prošlo mi jich rukama už dost, a ač to nemá pořádné brzdy to je vymoženost až předposledních modelů (3110 a 3112 pro zanlce) :lol: Dokáže docela slušně ustát některé nárazy. A tohle je prostě subjektivní dojem který vychází z lásky kterou k těm autům chovám.



.
_________________
Dáreček Volvo 940 POLAR 2,0GL r.v.1994 5+2
Youngtimer: VAZ 2102 Kombi r.v. 1974 Žíža, jménem tím jmenován jest
"Pán Bůh stvořil svět, lidé mu dali pravý úhel a Volvo z něj udělalo dokonalost."

LukášM
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 1905
Registrován: 18 roků
Bydliště: Tábor
Vůz: V240
Bydliště: Tábor

#47 Střet Fiat Panda a Škoda Felicia - REALITA

Příspěvek od LukášM »

Pavel V píše:
drewid píše:Mě by zajímalo výsledek kde by místo pandy byla volha. Přeci jen je to taky staré auto s nulovými bezpečnostními prvky.
hele Drewe já bych tu holku tak nepodceňoval ;-) ona má poměrně slušné deformační zóny a vpředu je uchycena karoserie na polorámu U který má oblouk pod motorem. Víš prošlo mi jich rukama už dost, a ač to nemá pořádné brzdy to je vymoženost až předposledních modelů (3110 a 3112 pro zanlce) :lol: Dokáže docela slušně ustát některé nárazy. A tohle je prostě subjektivní dojem který vychází z lásky kterou k těm autům chovám.



.
Jo stará auta vydrží dost, hlavně ta ruská (americká, italská, atd. - oni kromě raketometů nic nemysleli :mrgreen: ). Bohužel tuhý rám je dobrý akorát na to, aby se nepohlcená energie pohltila na cestujících, těm to ale může být zcela jedno, protože řidič je probodnut tyčí řízení, spolujezdci již po několika desetinách sekundy po nárazu praskají stehení kosti a dochází k poškození vnitřních orgánů, aby bylo vše na 100% auto začíná hořet.......stará auta mám rád, ale prostě s bezpečností nemají nic společného. Pro představu sem v pondělí hodím fotky bouraček Minorů :(
_________________
Volvo 240 D24 r.v. 1992

jarek.krizan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Servisman
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 2434
Registrován: 17 roků 9 měsíců
Vůz: S80, 2,4
Bydliště: Zlín

#48 Střet Fiat Panda a Škoda Felicia - REALITA

Příspěvek od jarek.krizan »

Nemá cenu se zbytečně přít. Jak už bylo výše napsáno jedná se o štěstí, náhodu, nebo osud. Každý tomu říkaá jinak, ale je to až neskutečné jak to funguje. Viděl jsem bouračky ze kterých vylezl řidič jen s modřinami a přitom ani nebylo poznat co to bylo za vůz a viděl jsem i nepatrné nehody co stály život. Jako např. - lesní cesta, chlapovi vběhl do cesty divočák, jak se mu snažil uhnout, tak ho jen lehce štrjchnul, ale vletěl do lesa. Všechny stromy minul, na pařezu to hodil na bok a nebýt té větve co mu přez oko vypíchla mozek z hlavy, tak mu nic nebylo. To jsou situace co nemají s ligikou nic společného a přece se dějí. Zas na druhou stranu si říkám proč dráždit hada bosou nohou a pokoušet osud, nebo štěstí nebo co.
_________________
V 740 GL r.v.88 B230F, ZF224HP , bylo V 960 B6304, 150kW s vlaječkou
V S80 , B5244S V 850 B5204

Lachtan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 5093
Registrován: 18 roků 6 měsíců
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:

#49 Střet Fiat Panda a Škoda Felicia - REALITA

Příspěvek od Lachtan »

jarek.krizan píše:Zas na druhou stranu si říkám proč dráždit hada bosou nohou a pokoušet osud, nebo štěstí nebo co.
Protože to by byl život strašná nuda a stál by za h..no 8)
_________________
Bestie V70XC-2.5T 20V___ (B5254T) (193hp/5100rpm, 270Nm/1800-5000rpm)__ (r.v. 1998, mod.99)
Modrej V70-2.5 20V _____ (B5254S) (170hp/6100rpm, 220Nm/4700rpm) ______ (r.v. 1997, mod.98)
Zenair CH-701D ___________ (zatím bez motoru, ve stádiu rekonstrukce)_______ (r.v. 2004)
Oliver CPI Oliver City____ (50ccm 2T) (3,2hp/7250rpm, 4,0Nm/5400rpm)_______ (r.v. 2005)

drewid
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 548
Registrován: 18 roků 5 měsíců
Bydliště: Hlučín / Widlakoffhauptstadt

#50 Střet Fiat Panda a Škoda Felicia - REALITA

Příspěvek od drewid »

No je to vo osudu, to každopádně. Ale taky o psychice. Chce to jenom nechtít umřít a je to 8)
_________________
Je : V70 2.0T5 166kW, 1997 "Bílej Jezdec"
Bylo: Volvo 850 T5 1995, 166kW "Rust Dragon"
Bylo : Lehce ťuklý Volvo S40 r.v.97 1.9TD "Stříbrný Sršeň" :D
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „o všem možném :-)“