Autorádio Volvo

Vše kolem audia a car Hifi, videa DVD, navigace, telefonů, ipodů a ostatní komunikace
Pravidla fóra
Upozornění
V této sekci se ponejvíce objevují odkazy na nelegální soft.
Postihy
Při prvním prohřešku napomenutí.
Při druhém zablokování účtu na jeden měsíc.
Při třetím trvalá blokace.
Tak nás k tomu nenuťte. Admini
This topic is 15 years a 6 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
Hugo

Autorádio Volvo

Příspěvek od Hugo »

S autem jsem koupil i autorádio Volvo SC900 (včetně kazeťáku a CD mechaniky na 3 CD). Nemám k němu manuál a nejsem si jistý jestli je OK a co všechno má umět. Kód pro odblokování jsem naštěstí dostal.
:?: Rádio a kazeťák hrají perfektně, ale CD to většinou vyplivne jako nečitelné. Jednou ho to naopak na 1/2 dne pozřelo a nechtělo vrátit. Na displeji to psalo Error kód ... Máte s tím někdo praxi, jestli a jak to vyčistit?
:?: Tlačítka MODE/SOUND a PROG se tváří zcela nefunkčně.
:?: Vlevo bliká při vypnutém zapalování červená kontrolka - má to nějakou vazbu na zabezpečení vozu?
:?: Vpravo je vedle knoflíku na ladění větší kontrolka, která zatím nezasvítila - co má indikovat?
:?: Po vytažení jsem zjistil, že vzadu je zapojena jen asi polovina možných zástrček a evidentně tam někdo něco kutil - na některých drátech jsou patrné zbytky po napojení dalších vedení. Nemáte někdo popis k zadnímu panelu co se kam zapojuje?
Předem díky i za kusé informace.

Honza
Moderátor
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

Re: Autorádio Volvo

Příspěvek od Honza »

Mám návod na SC-805 v němčině.Jeto dvou kastlíkové,jestli je zájem tak se ozvi.

tomáš

Re: Autorádio Volvo

Příspěvek od tomáš »

Hugo píše:S autem jsem koupil i autorádio Volvo SC900 (včetně kazeťáku a CD mechaniky na 3 CD). Nemám k němu manuál a nejsem si jistý jestli je OK a co všechno má umět. Kód pro odblokování jsem naštěstí dostal.
:?: Rádio a kazeťák hrají perfektně, ale CD to většinou vyplivne jako nečitelné. Jednou ho to naopak na 1/2 dne pozřelo a nechtělo vrátit. Na displeji to psalo Error kód ... Máte s tím někdo praxi, jestli a jak to vyčistit?
Tohle je u mě důvod proč musím rádio vyměnit - vyčištění nepomohlo
:?: Tlačítka MODE/SOUND a PROG se tváří zcela nefunkčně.
No comment
:?: Vlevo bliká při vypnutém zapalování červená kontrolka - má to nějakou vazbu na zabezpečení vozu?
To je kontrolka zabezpečení rádia
:?: Vpravo je vedle knoflíku na ladění větší kontrolka, která zatím nezasvítila - co má indikovat?
Viz manuál
:?: Po vytažení jsem zjistil, že vzadu je zapojena jen asi polovina možných zástrček a evidentně tam někdo něco kutil - na některých drátech jsou patrné zbytky po napojení dalších vedení. Nemáte někdo popis k zadnímu panelu co se kam zapojuje?
To vidim jako docela prů...

Jinak manuál mám, takže ofotim nebo oskenuju, jestli potřebuješ
Předem díky i za kusé informace.

Hugo

Re: autorádio - nabídka Tomáš

Příspěvek od Hugo »

Díky za nabídku, nevím kolik stránek manuál má, ale určitě o něj mám zájem. Scanovaná kopie by asi byla do budoucna zajímavá i pro někoho dalšího, klasická kopie je asi pracovně jednodušší - formu nechám na tobě. Oba úkony mohu případně udělat i já, pokud nebudeš mít čas. Sejít se můžeme dle dohody někde v Praze - pošli mi kontakt přes mail.
This topic is 15 years a 6 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „Audio, video, navigace, telefony a ostatní komunikace“