klíče a DO - dodělávka?

850 a novější modely řad C/S/V/XC

Moderátor: wickey

This topic is 12 years a 10 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
Hoover

klíče a DO - dodělávka?

Příspěvek od Hoover »

Ahoj všem, dovezl jsem si V70 1999 a dostal jenom 1xklíč + 1xDO. Což je kapku málo. Předpokládám, že klíč není master, aby se z něj dala udělat kopie - takže můj dotaz: na kolik tak přijde vyrobení dvou zcela nových klíčů + nakódování dvou DO + přestavění zámků? A nechali byste si přestavět zámky i ve dveřích nebo jenom zapalování? Udělaj mi to v T6R nebo se s tím musí do origo servisu?

Díky moc za rady a nápady!

marra
Servisman

Re: klíče a DO - dodělávka?

Příspěvek od marra »

klič koupiš v autorizaku bud už vybroušeny nebo nevybroušeny zaleži na tom kolik peněz chceš utratit...
s dalkovym ovladačem je to stejně. Jediny co budeš potřebovat tak PIN kod k DO ovladači a PIN kod do kliče (soudě podle toho že maš r.v.99 tak možna už SW)
Pokud jsem to dobře pochopil tak když si nechaš znovu naprogramovat všechny kliče a ovladače tak by ty ostatni (ktere nemaš a bojiš se že litaj někde po světě )by měli byt vymazany a neměli by už pak fungovat (myšleno elektronicky) ale nejsem si tim jist možna někdo fundovanější by mohl vyvratit tuto skutečnost???????

Hoover

Příspěvek od Hoover »

marra píše:klič koupiš v autorizaku bud už vybroušeny nebo nevybroušeny zaleži na tom kolik peněz chceš utratit...
s dalkovym ovladačem je to stejně. Jediny co budeš potřebovat tak PIN kod k DO ovladači a PIN kod do kliče (soudě podle toho že maš r.v.99 tak možna už SW)
Pokud jsem to dobře pochopil tak když si nechaš znovu naprogramovat všechny kliče a ovladače tak by ty ostatni (ktere nemaš a bojiš se že litaj někde po světě )by měli byt vymazany a neměli by už pak fungovat (myšleno elektronicky)
v autorizáku = musím si to u nich nechat i přestavět a nakódovat nebo mi to jsi schopnej udělat ty? a na kolik celá ta sranda přijde, odhadem? dík za info

Uhlák

Příspěvek od Uhlák »

Moje zkušenost s klíčkem: klíčové centrum Plzeň:na volvo ani náhodou, ani klíč, ani soft, jinak na všechno. Můj kamarád odkodovávač: jdi s tím do pr... vůbec mi to nenačte, co to fix je, se to snad nedá ukrást nebo co. Dál už jsem řešil jen volvo. Takže Stodůlky-klíč 2500 bez dph domů na adresu podle vin. Levnější verze-koupit samotný klíček za 1500, po technické diskuzi a uznání technika, že jsem chudý človíček, který sem tam utáhne i šroubeček, došlo k politování mé osoby a napsání faktury na blíže nespecifikovatelnou firmu se slevou 15procent, takže lepší, než drátem do voka. Říznutí stálo 100kč, téměř všude a následný nahrání na soft 500kč bez dph, takže suma sumárum dva táce za samotný klíček. Netroufám si říct, kolik by stála druhá dálka, řešil bych to asi na vrakov. a nahráním komunikace

bubak22

Příspěvek od bubak22 »

Čau , mám stejmý problém a musí se skutečně jen do originálu. Co se týče dálky stojí zhruba to co klíček tj. okolo 3000,- kč :( . Jediné řešení by mohlo být zahraničí D nebo A kde by to mělo být o nějakou stokorunu levnější.
This topic is 12 years a 10 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „850 / 60 / 70 / 80 / 90 / XC - opravy“