S60 a iPod

850 a novější modely řad C/S/V/XC

Moderátor: wickey

This topic is 12 years a 10 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
koch
Vůz: Volvo S60 2.4T

S60 a iPod

Příspěvek od koch »

zdravim,

v novem katalogu a na webu jsem zaregistroval iPod konektor pro original Volvo autoradia... full ovladani, zobrazovani skladeb na displeji autoradia a podobne... celkem vychytavka myslim...

mam pocit ze se to pripojuje pres aux vstup urceny pro cd menic... nevite nekdo jestli to funguje i s origo audiem ze starsich modelu s60, napr. 02? zejmena pak u modelu bez cd mechaniky... a zajimalo by me taky se kterymi modely iPodu to funguje...

nikde jsem nenasel zadne informace ohledne tohoto adapteru...

da se kablik schrastit nekde za nejakou rozumnou cenu? pripadne nevite za kolik je k mani u volva?

koch
Vůz: Volvo S60 2.4T

Re: S60 a iPod

Příspěvek od koch »

oops... ted koukám ze jsem to soupnul do nesprávné sekce... prosím admina o presunutí tam kam patří...

sven

Příspěvek od sven »

koch píše:zdravim,

v novem katalogu a na webu jsem zaregistroval iPod konektor pro original Volvo autoradia... full ovladani, zobrazovani skladeb na displeji autoradia a podobne... celkem vychytavka myslim...

mam pocit ze se to pripojuje pres aux vstup urceny pro cd menic... nevite nekdo jestli to funguje i s origo audiem ze starsich modelu s60, napr. 02? zejmena pak u modelu bez cd mechaniky... a zajimalo by me taky se kterymi modely iPodu to funguje...

nikde jsem nenasel zadne informace ohledne tohoto adapteru...

da se kablik schrastit nekde za nejakou rozumnou cenu? pripadne nevite za kolik je k mani u volva?
tak tenhle drátek se švábem a nápisem Volvo tě v Čechách novej origo přijde na bratru 11.000,- Kč... funguje to na všechny rádia modelů od MY01, ale zase taková sláva to není, musíš mít v ipodu nadefinovaný playlisty a ono to hraje jen z deseti prvních playlistů, nikoliv z libovolnýho alba v ipodu, protože origo cd měnič, kterej to simuluje má 10 cd... o to, které ipody to umí jsem se přestal zajímat v momentě, kdy mi řekli cenu...koupil jsem si radši takovou tu kazetovou opičárnu za 500,- Kč....:-))))
1988 V240 B230K MAN arabská verze
1996 V850 AWD MAN
2001 V70XC 2,4T AT US verze
je:
2008 XC70 3,2 Summum
1993 Saab 900 Classic Convertible Nova Black
2002 Saab 9-3 Aero 5D modrá

Tregold

Příspěvek od Tregold »

Jestli máš HU-601 tak ti za pár dní řeknu. Objednal jsem iPod volvo adapter z USA Spec za 160 USD přez eBay. Jakmile dojde zapojím ho a o zkušenosti se podělím.
Mně šlo hlavně o to ovládání přes volant, ve srovnání s cenou origo CD čenžru je to zadarmo.
This topic is 12 years a 10 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „850 / 60 / 70 / 80 / 90 / XC - opravy“