navigace na DVD pro V70

Vše kolem audia a car Hifi, videa DVD, navigace, telefonů, ipodů a ostatní komunikace
Pravidla fóra
Upozornění
V této sekci se ponejvíce objevují odkazy na nelegální soft.
Postihy
Při prvním prohřešku napomenutí.
Při druhém zablokování účtu na jeden měsíc.
Při třetím trvalá blokace.
Tak nás k tomu nenuťte. Admini
This topic is 10 years a 6 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
kef
Vůz: XC90 D5,r.2006

Re: navigace na DVD pro V70

Příspěvek od kef »

to mi asi nebude fungovat na ročníku 2002,žejo...nemáte někdo tip jak na to?

x_wares
Vůz: XC90 3.2 AWD

Příspěvek od x_wares »

mám mapy v S60 rok 02 a musím říct že podle klasického TT6 nebo IGO, které mám dost podrobné v HD2 nebo N95 už nejezdím, jsem maximálně spokojený..velký města (okolo 100tis obyv - HK,OVA,Kolín .. umí i na čísla popisná), menší města kolem 10tis obyvatel v pohodě ulice - Náchod,Kostelec, vesnice pouze centrum města ale nenarazil jsem na vesničku, kterou by mi to nenašlo.. - jezdím celou ČR cca 5tis km měsíčně.. takže za sebe spokojenost, jen to grafické zobrazení by mohlo být trochu propracovanější..stahoval jsem to někde z netu, mám to na DVD

XC90 3.2 AWD 175kw
S60 D5 120kw - prodáno
S40 1.8 85kw

kef
Vůz: XC90 D5,r.2006

Příspěvek od kef »

tak mapy mám vyřešené díky jednomu moc šikovnému borcovi.jen bych ještě bral návod k navigaci v češtině-mám ho v italštině a navigaci v angl.tak trochu chaos,většinu funkcí docela chápu,ale nějaké vychytávky bych potřeboval v češtině.nebo aspoň návod v angl.,ten bych si pak dokázal přeložit.nemáte prosím někdo něco?! díkes,kef
This topic is 10 years a 6 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „Audio, video, navigace, telefony a ostatní komunikace“