Opravuje někdo automaty?

všeobecné dotazy na domácí opravy...
Pravidla fóra
Vážení uživatelé tato sekce je určena pouze pro dotazy všeobecné které nejdou zařadit k příslušnému typu auta.
Například: Jak nalakovat plecháče a podobně. Ostatní pište podle typových řad tam kam patří.
This topic is 12 years a 9 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
ruki
Vůz: Bylo 960 3.0l 1992.

Opravuje někdo automaty?

Příspěvek od ruki »

Ahoj Volváci. Chtěl bych se podívat, jak vypadají automaty uvnitř v praxi. Něco z teorie bych věděl ale skutečnost je zajímavější. Nebude to někdo z Vás teď někdy dělat? Vidět a účastnit se aspoň demontáže na vlastní oči bych rád. Jsem z Litoměřic. Někdo v rozumné vzdálenosti, abych to neměl na dva dny. Díky. Ahoj.

skapetr

Re: Opravuje někdo automaty?

Příspěvek od skapetr »

á pan je gurmán :D

Jarda S40
Vůz: S40, V70-I, 850, 460 variomatik

Příspěvek od Jarda S40 »

Jednu tu zrovna na opravu mám, ale nevím kdy začnu. Času je málo. Eventuelně ti dám vědět. Ale nechceš zkusit p. Císaře v Letňanech??? Je ochotnej, poradí, sežene náhradní díly a tak podobně. Je to poblíž "Staré návsi".

GDPR_user

Příspěvek od GDPR_user »

ruki píše:Ahoj Volváci. Chtěl bych se podívat, jak vypadají automaty uvnitř v praxi. Něco z teorie bych věděl ale skutečnost je zajímavější. Nebude to někdo z Vás teď někdy dělat? Vidět a účastnit se aspoň demontáže na vlastní oči bych rád. Jsem z Litoměřic. Někdo v rozumné vzdálenosti, abych to neměl na dva dny. Díky. Ahoj.
V Brně opravuje automaty Zbyněk.Nevím jak zdaleka máš zkušenosti s opravami automatů,já osobně i přes to,že jsem opravoval desítky manuálních převodovek jsem se do opravy automatu nepustil.Je otázka jaký typ automatu ale máš.Pokud máš starý typ tak do toho běž,v nejhorším si pak na vrakáči seženeš druhý.Pokud ale máš nový typ řízený elektronikou,tak do toho bych se nepouštěl,neboť v případě zničení je problém jej sehnat.Nemluvě o tom,jestli jsi schopen si sehnat lamely,případně repasovat hydroměnič,ale o tom ti může více informací poskytnout právě Zbyněk.

ruki

Příspěvek od ruki »

Zdravím a omlouvám se za odmlku. Právě před týdnem jsem si přivezl domů mého Losíka kombíka a tedy šlo mnoho věcí stranou. Tak jsem na tuto položenou otázku dočista zapomněl. Díky za odpovědi. Automat mám zatím v pořádku. A svezeníčko? No nádhera. Směju se při jízdě jak to jelito. Ale k věci. Jen bych chtěl vidět skutečné provedení. Jsem přes vnitřnosti - pokud nejsou od krve. Výkresy se musí někde pracně shánět a s mou angličtinou? Jardo S40, jak bych se mohl s tím panem Císařem domluvit? Měl bys naň kontakt? O mém automatu toho moc nevím. Z VIN kódu mi vychází buď AW30-40 nebo AW30-43. Manuál ani nic podobného samozřejmě nemám. Ale v úterý jedu do T6R na celkové ohledání, tak se snad dozvím víc. Zatím díky a pěkný večer.

ruki

Příspěvek od ruki »

Ruším toto téma. Díky Vám za odpovědi. Zatím ahoj.
This topic is 12 years a 9 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „Jak co opravit???“