Michelin nebo Nokian

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
Michl
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 1311
Registrován: 8 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha
Vůz: V50 T5 AWD

Michelin nebo Nokian

Příspěvek od Michl »

Yokohama, Vredestein, Nokian, Bridgestone...asi nebudou špatné pneumatiky, nicméně na své auto pro pocit bezpečí bych si už nedal nic jiného než gumy z velké pětky: Continental, Dunlop, Pirelli, Michelin nebo Goodyear :good: . A při troše hledání se dají sehnat i za zajímavou cenu.
P.S. U služebáku mě to stálo fakt dlouhé přemlouvání zaměstnavatele resp.leasingovky, aby mi vyměnili zánovní pneumatiky Nexen (nebudu tady raději psát co jsem s nima musel nakonec provést, aby mi je skutečně vyměnili) za něco použitelného.
_________________
Blue Cat: V50 T5 AWD/184 kW MY2009 Summum Matt Gold Pearl Polestar
https://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?f=96&t=56997

ivanvanata
Offline
Příspěvky: 314
Registrován: 6 roků 4 měsíce
Bydliště: praha
Vůz: xc60 D5

Michelin nebo Nokian

Příspěvek od ivanvanata »

tak já jsem teď nakupoval na zimu a nakonec jsem vzal Michelin Pilot alpin 5 SUV (235/6018) na XC60. měl jsem na tom goodyear ultragrip performance a ty byly super na mokru a vydržely, na druhém mám dunlop winter a ty jsou zas neuvěřitelný na břečce.

souhlas, moje zkušenost s nexen nankang tigar apod. je že jde o "sportovní pneu" - resp. na vodě přinášejí sportovní vyžití i v nízkých rychlostech :)

Zpět na „o všem možném :-)“

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé