výměna auta za benzín-a menší

Nejnovější Volva od roku 2015/16
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 83
Registrován: 10 roků 7 měsíců
Bydliště: Nymburk
Vůz: ,mercedes b170,xc60 d3 my17
Bydliště: Nymburk

#1 výměna auta za benzín-a menší

Příspěvek od bajt »

hezký den vespolek,uvažuju o možnosti výměny auta a prosím o radu zkušených. mám xc60 my17 d3 summum a vzhledem k tomu, že už nejezdím moc dálky a jezdím sám nebo max. ve dvou,uvažuju o s60 v benzínu.a teď to dilema-bral bych něco takového https://www.volvista.cz/ojety-vuz/volvo-s60-t3-r-design-06547984, jen nemám zkušenosti s benzínem od volva nové generace. manuál bych asi zkousnul, i když v současném mám automat a je dost návykovej. myslíte,že je to dobrá volba nebo se na to mám vyprdnout a dojezdit tu xc60-je mě 62 a už dál moc měnit auta asi nebudu :D děkuju za jakýkoliv rady a poznatky.

David Patočka
Ověřený
Offline
Profi prodejce
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1012
Registrován: 17 roků 8 měsíců
Bydliště: Praha 9
Vůz: XC 60 D5 158kw 2015 R Design automat

#2 výměna auta za benzín-a menší

Příspěvek od David Patočka »

Asi bych osobně navštívil prodejce a auto si vyzkoušel.
Pak se člověk musí rozhodnout sám, S60 s tímto motorem jede hezky, ale auto je nízké, malé, atd......
Já bych to osobně neměnil.
Před rokem jsem se sám přemlouval ke koupi S60, jen jako druhé auto na ježdění do práce , ale nakonec zase vyhrála poslední verze V70 :D
_________________
XC60 158 kw D5 + Polestar, automat.
http://www.svedskedily.cz
Generální a střední opravy poškozených motorů Volvo D5 + T5, 2.4T apod., opravy hlav motoru D5 + benzínové, opravy manuálních převodovek M66 a diferenciálů, opravy automatických převodovek Aisin Warner, opravy úhlových převodovek, prodej použitých náhradních dílů a mnoho dalšího kolem Volva.
Areál servisu VOLVO T6R s.r.o., Mezi Vodami 11a, Praha 4 Modřany
tel. 724 100 742 Pracujeme pouze ve všední dny od 8:00 do 17:00 Děkujeme za pochopení.

petrben
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 52
Registrován: 5 roků 4 měsíce
Bydliště: Praha 5 - Košíře
Vůz: XC90 (2009) D5 AWD auto 151kW

#3 výměna auta za benzín-a menší

Příspěvek od petrben »

To zalezi, a hned pisu, ze nejsem zkuseny. V60 (nez S60) je hezci. Vzhledem k Vasemu veku (bez konotace) radsi silnejsi vuz, kdy si jeste chcete zajezdit. XC60 nekdo spokojene koupi.
_________________
je: XC90 (2009) D5 AWD auto 136kW a Polestar, V60 (2013) D6 158kW a Polestar
ex: V40 GDI (2000) 1.8 92 kW

Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 83
Registrován: 10 roků 7 měsíců
Bydliště: Nymburk
Vůz: ,mercedes b170,xc60 d3 my17
Bydliště: Nymburk

#4 výměna auta za benzín-a menší

Příspěvek od bajt »

děkuju za názory,rady.auto bych si samozřejmě nejdřív projel,což teď nejde-on-line prodej je naprostá blbost a souhlasím,že je to menší,ale zase asi v městském provozu to nemusí bejt na škodu.jinak ta hezčí v60-to je věc názoru,mě se teda líbí víc s60.a koně už tolik neřeším,už jsem se vyblbnul za život dost,teď už se chci jen kochat :D .takže vlastně dávám za pravdu p.patočkovi a nakonec si asi nechám tu xc.kdyby ještě někdo měl nějakou radu,zkušenost,rád se poučím a třeba nechám nahlodat.ještě jednou dík moc oběma-zatím přispěvatelům.

Hájčus
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 2365
Registrován: 14 roků 6 měsíců
Bydliště: Chomutov / Praha 13
Vůz: MB CLA

#5 výměna auta za benzín-a menší

Příspěvek od Hájčus »

Tal když už měnit, tak jen ten motor...
Čili zůstat u praktické XC60 do které se i za 10 let bude dobře nastupovat.. Ale vyhlídnout si benzínový motor kde nehrozí budoucí trable s DPF, eko poplatky, EGR trablemi atd.. s ohledem na ten menší nájezd.
Nu a samo se podívat po nějaké lepší výbavě, než máš nyní..
Určitě by se šikl např.vyhřívaný volant a jiné asistenty, které budou s přibývajícím věkem usnadňovat ježdění a zvyšovat bezpečnost.
Hodně štěstí při výběru a zdraví.
_________________
MB CLA coupe MY22; HONDA Africa Twin 1100 A.S. // MB CLA Shooting Brake 2021
R.I.P.: XC90 2.5T, S-Max 2.2 13 a V70T6 AWD 08 a S60 2.4 01 a 480ES 1.7 Paris ed. 91 a Mini Cooper 1.3 87 a A3 3.2 06 a Honda 900RR Fireblade a Honda 1100XX Blackbird a... Trabant :)

Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 83
Registrován: 10 roků 7 měsíců
Bydliště: Nymburk
Vůz: ,mercedes b170,xc60 d3 my17
Bydliště: Nymburk

#6 výměna auta za benzín-a menší

Příspěvek od bajt »

děkuju za radu,ono v tom benzínu jich moc není.ale souhlasím s tím nasedáním,oceňuju už teď přestože celej život sportuju.těch asistentů mám už teď habaděj,včetně vyhřívanýho volantu,nezávislého topení,autosvětel.......ten benzín je lákavej,taková t5 je fakt pecka.njn.budu hledat,čímž se asi loučím s tou s60.ale nerad :D
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „S/V/XC 90; V/XC 60“