Cyklovač stěračů

• Autor
  • Zpráva
Cafa
Vůz: 2006 S40 1.6D

Příspěvek od Cafa »

moje s40 i manual k ni byly z roku 2000 - ac jeste stary model, mel jsem svetla s cirou optikou a oddelenym dalkovym a mimo jine i vyse zminovany cyklovas steracu s promenym intervalem stirani zavislym na rychlosti vozidla.
* 2001 V70 XC B5244T3 Geartronic Obrázek
* 1999 V70 XC 2,4T
* 2000 S40 2.0T

Jarda S40
Vůz: S40, V70-I, 850, 460 variomatik

Příspěvek od Jarda S40 »

Cafa píše:moje s40 i manual k ni byly z roku 2000 - ac jeste stary model, mel jsem svetla s cirou optikou a oddelenym dalkovym a mimo jine i vyse zminovany cyklovas steracu s promenym intervalem stirani zavislym na rychlosti vozidla.
Joo, já mám přesně to samé :lol: Skutečně to tam je, starší modely teda asi ne.

Marek
Vůz: Škoda SuperB 1.8T Elegance

Příspěvek od Marek »

Jarda S40 píše:Pánové, berete to ze špatné strany. Zkuste si to vysvětlit podle obecné teorie relativity (tuším p. Einstein). Prostě pokud sedíte v jedoucím autě, zdá se vám interval stírání měřeno hodinami umístěnými v témže autě stále stejný. Ale pokud budete jezdit dejme tomu kolem kostelní věže, na které budou hodiny s vteřinovkou, uvidíte, že čím rychleji pojedete, tím kratší interval budou hodiny odměřovat mezi jednotlivými kmity. Jo a změna nastane až při dost velkých rychlostech, ale myslím, že to není pro Turbovolvo problém :lol:
Jo,tak tohle je drsny...To uz jsem fakt dlouho :lol: nezral :lol: .
To je jako-jedete v noci ve vlaku rychlosti svetla a co zjistite??
Ze si vlastne nemuzete posvitit dopredu-kdo vi proc???

Jarda S40
Vůz: S40, V70-I, 850, 460 variomatik

Příspěvek od Jarda S40 »

Marek píše:
Jarda S40 píše:Pánové, berete to ze špatné strany. Zkuste si to vysvětlit podle obecné teorie relativity (tuším p. Einstein). Prostě pokud sedíte v jedoucím autě, zdá se vám interval stírání měřeno hodinami umístěnými v témže autě stále stejný. Ale pokud budete jezdit dejme tomu kolem kostelní věže, na které budou hodiny s vteřinovkou, uvidíte, že čím rychleji pojedete, tím kratší interval budou hodiny odměřovat mezi jednotlivými kmity. Jo a změna nastane až při dost velkých rychlostech, ale myslím, že to není pro Turbovolvo problém :lol:
Jo,tak tohle je drsny...To uz jsem fakt dlouho :lol: nezral :lol: .
To je jako-jedete v noci ve vlaku rychlosti svetla a co zjistite??
Ze si vlastne nemuzete posvitit dopredu-kdo vi proc???
To je oblíbený blud. Posvítit si můžeš, i když je rychlost světla konečná. Ty totiž budeš vzhledem k tomu světelnému paprsku v klidu. Horší to bude zvenku, ale to nikdo nikdy neuvidí :lol:

Zpět na „C30 / S40 / V40 / V50“