kúpa V60

Nejnovější Volva od roku 2015/16
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 3
Registrován: 10 měsíců
Bydliště: Zlín
Vůz: n/a

#1 kúpa V60

Příspěvek od nypro »

Zdravím. Asi to už bolo zodpovedané, ale v skratke pre nováčika prosím.
Volvo som zatiaľ nevlastnil a dôvod je, že potrebujem auto pre 5 člennú rodinu a dostatok miesta v kufri a na zadných sedadlách.
Z toho čo som tu zatiaľ našiel som sa dozvedel, že čo ušetrím na nafte, zaplatím na servise. Čož, je asi niečo čo by som prežil ak by to bolo jediné negatívum u dieslu. Ak by mal niekto čas, poprosím o odpoveď a budem maximálne vďačný:

Momentálne kritéria: Volvo V60/CC V60, MY2016+, cena do 500k, km do 100k-125k, ostatné je na doporučení

1. Negatívum dieslu okrem nákladného servisu (reálna čiastka za neautorizovaný vs. autorizovaný servis ak má niekto k dispozícii pri ´´malom´´ servise)
chápem, že náklady na servis benzínu sú nižšie, ale nižší je aj výkon pokiaľ mám dobré info.
2. Automat vs. manuál. Osobne nepreferujem žiadny typ. Akú dlhú životnosť môžem čakať od automatu (viem, že to záleží od servisnej histórie a predchádzajúceho majiteľa, ale hrubý odhad na životnosť bez nutnosti repasu)
3. D2, predpokladám že nie, takže asi D3, resp. D4. Je tá D2 až taká zlá? Ak benzín tak ktoré ´´T´´
4. 4X4 ak by bolo k dispozícii, sú tam nejaké ´´neduhy´´?
5. CC áno/nie
6. Každá ďalšia rada pomôže, resp. overený dealer (Volvista, volvoselekt, atd.)

Vidím, že tu je dosť užívateľov, ktorý by mohli pomôcť a budem vďačný za každú radu. :prayer:

THOmasoj
Ověřený
Online
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 834
Registrován: 14 roků 1 měsíc
Bydliště: Týn nad Vltavou / Neznašov
Vůz: V60 T3 2.0 VEA 17'

#2 kúpa V60

Příspěvek od THOmasoj »

Hledáš 2016+ tedy V60I. Seděl jsi v ní? protože to auto zrovna moc velký kufr ani prostor na zadních sedačkách nemá
_________________
██ Volvo V60 T3 | 2017 112kW, ██ Volvo S60 D5 | 2002 120kW
EX: Volvo V40 1.9TD | 1998 66kW

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1143
Registrován: 7 roků
Bydliště: Plzeň
Vůz: Volvo V60 D5 AWD R-Design

#3 kúpa V60

Příspěvek od Tarkin »

Hele V60 jako asi dobrý. Ale za mě je to auto poplatný době okolo roku 2010.
Okolo půl míče a 2016+ bych asi hledal jiné auto.
_________________
Je: Volvo V60 D5 AWD R-Design TF-80SCAWD
Bylo: Volvo S80 D5252T M56 ST1

Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 3
Registrován: 10 měsíců
Bydliště: Zlín
Vůz: n/a

#4 kúpa V60

Příspěvek od nypro »

THOmasoj píše: 27 čer 2023 11:31 Hledáš 2016+ tedy V60I. Seděl jsi v ní? protože to auto zrovna moc velký kufr ani prostor na zadních sedačkách nemá
momentálne mám Kiu Stonic, takže čo sa týka miesta tak si myslím, že to bude solídny upgrade :D

Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 3
Registrován: 10 měsíců
Bydliště: Zlín
Vůz: n/a

#5 kúpa V60

Příspěvek od nypro »

Tarkin píše: 27 čer 2023 12:05 Hele V60 jako asi dobrý. Ale za mě je to auto poplatný době okolo roku 2010.
Okolo půl míče a 2016+ bych asi hledal jiné auto.
V60, alebo XC je skôr srdcovka, viem, že sa dá pozrieť aj inam, ale myslím, že už som si vybral

ttoommaasseekk
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1674
Registrován: 15 roků 11 měsíců
Bydliště: Kousek za Prahou, na východ.
Vůz: Karkulka
Kontaktovat uživatele:

#6 kúpa V60

Příspěvek od ttoommaasseekk »

V60 CC je skvělé auto, stále jsem z něj nadšený i po 4 letech provozu. Velikost je akorát, ani malé, ani velké auto. Odvezl jsem s ním kde co a něco málo i projel. Kamarádovi doporučil a ten je také spokojený.

Co se servisu týče, preferuji originální a vzhledem ke konkurenci mi nepřijde drahý. Jednání v servisu vždy na 1.
Žádné problémy po celou dobu a teď při 90.000km už bude třeba vyměnit brzdy, poprvé. Slušný výsledek.
Rozhodně automat, v manuálu nebude úplně výběr a zpravidla ani výbava.
_________________
Karkulka V60 CC T5 AWD MY 2018, POLESTAR
Již jsem se rozloučil s V40 2.0T E85, Padík - V50 T5 AWD + BSR + IPD HD TCV

Jasper
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 751
Registrován: 7 roků 2 měsíce
Bydliště: Řečany nad Labem
Vůz: V90CC VOR

#7 kúpa V60

Příspěvek od Jasper »

A co si priplatit par desitek tisic a sahnout uz po V60 2019? S 8mi AT...Ten je dle mych zkusenosti lepsi. Neco tady o D3,D4 najdes. Ja mam i T5,ale me tedy daleko vice vyhovuje prubeh naft.motoru...A servis,pri cene vozu 500 tis.Kc? Opicka...🙉
_________________
V90 CC Ocean Race D5 MY2018 Polestar
XC40 T5 MY2019
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „S/V/XC 90; V/XC 60“