Ferrorovo V70

Prostor pro Vaše auta
Pravidla fóra
V této sekci se můžete pochlubit ostatním uživatelům se svým miláčkem.
Každý, kdo bude chtít, si založí vlastní topik se srozumitelným názvem.
Co napíšete dál, už záleží jen na vás. Pamatujte, že to je galerie, tzn. fotky jsou žádoucí.
Čím víc informací zveřejníte, tím lépe. Je možné požádat o případnou úpravu, pokud by se diskuse rozjela jiným směrem.
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1181
Registrován: 8 roků 2 měsíce
Bydliště: Písek
Vůz: Chrysler Town&Country 3,8l, MY'08

#26 Ferrorovo V70 přichází

Příspěvek od Nimrod »

víš, martine, občas už s tebou trpělivost ztrácíme, ale pak přijedeš a tak nějak je ti odpuštěno :-)
_________________
byla 960 B204FT, MY'93

Scarabeus
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 255
Registrován: 7 roků 11 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: VOLVO V70 TDI Swiss - MB SPRINTER 4x4
Bydliště: Praha

#27 Ferrorovo V70 přichází

Příspěvek od Scarabeus »

Nimrod píše:víš, martine, občas už s tebou trpělivost ztrácíme, ale pak přijedeš a tak nějak je ti odpuštěno :-)
Nojó nóóó, když ony ty káry jsou různě na třech místech po 100 a více km od sebe a další věc je ta, že to mnohdy nezávisí jen na mých časových dispozicích, ale i jiných lidí, jež jsou různě časově omezení... takže není zase tak jednoduché to synchronizovat... a nemluvě o dopravě až do domu, takových tu zrovna moc není... rejpale... :jaj:
_________________
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Bylo 6x V70 TDI, 2x SAAB 9-3 110kW TID, SHARAN TDI 81kW, SHARAN TDI 96 kW CRUISE, TOYOTA LAND CRUISER 120 D4D, NISSAN PATROL 3.3 TD, AUDI A6 AVANT TDI S-Line, 4x FORD SCORPIO V6 4X4, TOYOTA CELICA GT , CHRYSLER VOYAGER 2.5 TD, MERCEDES E 300 TD, MERCEDES 190D

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1181
Registrován: 8 roků 2 měsíce
Bydliště: Písek
Vůz: Chrysler Town&Country 3,8l, MY'08

#28 Ferrorovo V70 přichází

Příspěvek od Nimrod »

neboj, jsem za tebe rád :-)
_________________
byla 960 B204FT, MY'93

Offline
Příspěvků ve vlákně: 18
Příspěvky: 71
Registrován: 7 roků 8 měsíců
Bydliště: Dolní Žandov
Vůz: V70 2.5TDI man., 12/1997

#29 Ferrorovo V70 přichází

Příspěvek od ferror »

Z mé strany problém v té době nebyl. Sám teď řeším spousty věcí, takže jsem sám občas zapomněl, že na Martina čekám :D

Dneska jsem se pustil o opravy vložky zámku řidičovo dveří. Bylo znát, že zámek od Martina dlouho nikdo nepoužil, takřka jej ani nešlo rozebrat (ani přes mazací lázeň). Ale podařilo se. Ze dvou vložek jsem dal dohromady jednu lepší. Jen bych ještě potřeboval vyměnit několik stavítek - původní zámek byl značně zatuhlý a stavítka se dost obrousila o klíč. A ne všechny rozměry jsem s novým zámkem dostal.

Umí někdo sady nových stavítek?

Scarabeus
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 255
Registrován: 7 roků 11 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: VOLVO V70 TDI Swiss - MB SPRINTER 4x4
Bydliště: Praha

#30 Ferrorovo V70 přichází

Příspěvek od Scarabeus »

ferror píše:Z mé strany problém v té době nebyl. Sám teď řeším spousty věcí, takže jsem sám občas zapomněl, že na Martina čekám :D

Dneska jsem se pustil o opravy vložky zámku řidičovo dveří. Bylo znát, že zámek od Martina dlouho nikdo nepoužil, takřka jej ani nešlo rozebrat (ani přes mazací lázeň). Ale podařilo se. Ze dvou vložek jsem dal dohromady jednu lepší. Jen bych ještě potřeboval vyměnit několik stavítek - původní zámek byl značně zatuhlý a stavítka se dost obrousila o klíč. A ne všechny rozměry jsem s novým zámkem dostal.

Umí někdo sady nových stavítek?

Tak to přesně dopadá, když jsou funkční dálkové ovladače a není nutno odemykat klíčem... :jaj:
_________________
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Bylo 6x V70 TDI, 2x SAAB 9-3 110kW TID, SHARAN TDI 81kW, SHARAN TDI 96 kW CRUISE, TOYOTA LAND CRUISER 120 D4D, NISSAN PATROL 3.3 TD, AUDI A6 AVANT TDI S-Line, 4x FORD SCORPIO V6 4X4, TOYOTA CELICA GT , CHRYSLER VOYAGER 2.5 TD, MERCEDES E 300 TD, MERCEDES 190D

Offline
Příspěvků ve vlákně: 18
Příspěvky: 71
Registrován: 7 roků 8 měsíců
Bydliště: Dolní Žandov
Vůz: V70 2.5TDI man., 12/1997

#31 Ferrorovo V70 přichází

Příspěvek od ferror »

Scarabeus píše:
ferror píše:Z mé strany problém v té době nebyl. Sám teď řeším spousty věcí, takže jsem sám občas zapomněl, že na Martina čekám :D

Dneska jsem se pustil o opravy vložky zámku řidičovo dveří. Bylo znát, že zámek od Martina dlouho nikdo nepoužil, takřka jej ani nešlo rozebrat (ani přes mazací lázeň). Ale podařilo se. Ze dvou vložek jsem dal dohromady jednu lepší. Jen bych ještě potřeboval vyměnit několik stavítek - původní zámek byl značně zatuhlý a stavítka se dost obrousila o klíč. A ne všechny rozměry jsem s novým zámkem dostal.

Umí někdo sady nových stavítek?

Tak to přesně dopadá, když jsou funkční dálkové ovladače a není nutno odemykat klíčem... :jaj:
Já vim. Ale musím podotknout, že na tom zámku bylo velmi patrné, že moc používán nebyl. Po odstranění zbytků degradované vazelíny a koroze byl zámek téměř jako nový. Stavítka neošoupaná a domeček nevydřený

Scarabeus
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 255
Registrován: 7 roků 11 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: VOLVO V70 TDI Swiss - MB SPRINTER 4x4
Bydliště: Praha

#32 Ferrorovo V70 přichází

Příspěvek od Scarabeus »

Tak to se nediv, předchozí majitel byla 12 let jedna žena a k autu byly 3 dálkáče i s klíčema, ale použe jeden klíč se používal a ostatek byl jako nový... jen jeden dálkáč byl nakřáplej, ale to zase od mojí bývalky, která na tom měla svazek asi 20 klíčů a nejednou jí spadly jak klíče, nebo pro změnu mobil... :Search:
_________________
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Bylo 6x V70 TDI, 2x SAAB 9-3 110kW TID, SHARAN TDI 81kW, SHARAN TDI 96 kW CRUISE, TOYOTA LAND CRUISER 120 D4D, NISSAN PATROL 3.3 TD, AUDI A6 AVANT TDI S-Line, 4x FORD SCORPIO V6 4X4, TOYOTA CELICA GT , CHRYSLER VOYAGER 2.5 TD, MERCEDES E 300 TD, MERCEDES 190D

Offline
Příspěvků ve vlákně: 18
Příspěvky: 71
Registrován: 7 roků 8 měsíců
Bydliště: Dolní Žandov
Vůz: V70 2.5TDI man., 12/1997

#33 Ferrorovo V70 přichází

Příspěvek od ferror »

Přichází a někdy i "odchází"

Ten pocit, když motor najednou chcípne. Jen tak. Jako když dojde nafta. A až po delším startování opět naskočí. Jen pro to aby se to brzy zopakovalo (po 60km po 2km, to už je jedno). Asi přišel čas konečně vyměnit vstřikovací čerpadlo. Takže po 9tisících kilometrech budeme opět rozebírat :)

Offline
Příspěvků ve vlákně: 18
Příspěvky: 71
Registrován: 7 roků 8 měsíců
Bydliště: Dolní Žandov
Vůz: V70 2.5TDI man., 12/1997

#34 Ferrorovo V70

Příspěvek od ferror »

V lednu došlo na výměnu čerpadla. Čerpadlo i vstřiky napřed do BOSCH servisu. čištění, přetěsnění a dvě nové trysky vyšli na bratru 9tkč, ale lepší než to tam vrážet postupně, případně s doprovodem dražších závad.

Nicméně od výměny má motor dost podivný chod, na diag. předvstřik hodně skáče. Bude se muset řešit ještě dál

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 214
Registrován: 9 roků 6 měsíců
Bydliště: Hlavní město piva
Vůz: V70 D5252T rok 98

#35 Ferrorovo V70

Příspěvek od Jiří M »

Mě se motor choval divně (nepravidelnej chod) při malym převstřiku, spolu s tim, když se prošlápnul motor, tak otáčky vyskočily a nechtěly padat.

Pokud míváš cestu do Plzně, ozvi se a seřídime to u mě. ;)

Offline
Příspěvků ve vlákně: 18
Příspěvky: 71
Registrován: 7 roků 8 měsíců
Bydliště: Dolní Žandov
Vůz: V70 2.5TDI man., 12/1997

#36 Ferrorovo V70

Příspěvek od ferror »

Cestu do Plzně náhodou mít budu. Probereme to, díky
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Galerie uživatelů“