Daawid S60 2,4T

Prostor pro Vaše auta
Pravidla fóra
V této sekci se můžete pochlubit ostatním uživatelům se svým miláčkem.
Každý, kdo bude chtít, si založí vlastní topik se srozumitelným názvem.
Co napíšete dál, už záleží jen na vás. Pamatujte, že to je galerie, tzn. fotky jsou žádoucí.
Čím víc informací zveřejníte, tím lépe. Je možné požádat o případnou úpravu, pokud by se diskuse rozjela jiným směrem.
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 662
Registrován: 11 roků 9 měsíců
Vůz: S60 2.5T AWD Summum MY05
Bydliště: Chrudim

#51 Daawid S60 2,4T

Příspěvek od Dony »

To me taky zajímá:-) já tipuju 90 tis.
_________________
BMW E65 750i V8 270KW 2006
BMW E61 530D M 160KW 2005-Prodáno Galerie
S60 2.5T 180KW AWD MY05 Summum-Prodáno Galerie ,S60 D5 120KW MY04- Prodáno,S60 2.4 125KW MY01-Prodáno
Opel Calibra po renovaci - Prodáno Galerie

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 45
Příspěvky: 138
Registrován: 13 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha

#52 Daawid S60 2,4T

Příspěvek od daawid »

Dony píše:To me taky zajímá:-) já tipuju 90 tis.
to nemá být tipovačka, ale nějakej odhad lidí trochu znalejch
pošilhávám čistě platonicky po C30ce a zajímalo by mně, kolik bych mohl dostat za toho svýho standu - takže kdyby to vypadalo na nějakou smysluplnou částku, tak bych o tom přemýšlel dál, když ne, tak bych si ho holt nechal - protože je ve velmi dobrým stavu a jsem s ním spokojenej, jen by se mi hodilo do města něco menšího + by s tím mohla jezdit přítelkyně
_________________
"Standa" - 2001 S60 2,4T made in GENT, BEL

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 662
Registrován: 11 roků 9 měsíců
Vůz: S60 2.5T AWD Summum MY05
Bydliště: Chrudim

#53 Daawid S60 2,4T

Příspěvek od Dony »

daawid píše:
Dony píše:To me taky zajímá:-) já tipuju 90 tis.
to nemá být tipovačka, ale nějakej odhad lidí trochu znalejch
pošilhávám čistě platonicky po C30ce a zajímalo by mně, kolik bych mohl dostat za toho svýho standu - takže kdyby to vypadalo na nějakou smysluplnou částku, tak bych o tom přemýšlel dál, když ne, tak bych si ho holt nechal - protože je ve velmi dobrým stavu a jsem s ním spokojenej, jen by se mi hodilo do města něco menšího + by s tím mohla jezdit přítelkyně
Proto ti píšu cca 90 tis podle vybavy,která tam aspon trochu je a stavu, ikdyž za 90 by to melo stat aspon na tech Tethysech, vic urcite nedostanes!!!....... Cena bych rek, že bude stejná jako u mého taky premyslim že ji na podzim prodam a koukám hodně jak se to pohybuje. Na 80 začínaj normální auta slušný a ty pekny s trochou vybavy kolem 90 tis.
_________________
BMW E65 750i V8 270KW 2006
BMW E61 530D M 160KW 2005-Prodáno Galerie
S60 2.5T 180KW AWD MY05 Summum-Prodáno Galerie ,S60 D5 120KW MY04- Prodáno,S60 2.4 125KW MY01-Prodáno
Opel Calibra po renovaci - Prodáno Galerie

Kuko28
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 1273
Registrován: 14 roků 10 měsíců
Bydliště: venkov za Prahou
Vůz: Sob 9-3SS
Bydliště: Praha

#54 Daawid S60 2,4T

Příspěvek od Kuko28 »

podívej se do inzerce na různých stránkách a uvidíš, že budeš mít nájezd větší než 80% nafťáků srovnatelného věku, nemluvě o benziňácích, které budou někde v polovině :D

a 90% kupujících bohužel jako základní parametr bere stav tachometru....

takže jestli máš auto v dobrém stavu, investoval jsi do něj, a nemáš nějakou superbombašpicovou nabídku na jinou káru, tak si ho prostě nech, jinak na tom proděláš
_________________
milášškové Saab 9-3SC r.08 2.8T V6 +Saab 9-3SS r.03 1.8t + Turbo X
ex-V70II D5 120kW/AT MY05, ex-9-3 MY02 110kW LPT
RIP - V70II BSR

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 45
Příspěvky: 138
Registrován: 13 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha

#55 Daawid S60 2,4T

Příspěvek od daawid »

Kuko28 píše:podívej se do inzerce na různých stránkách a uvidíš, že budeš mít nájezd větší než 80% nafťáků srovnatelného věku, nemluvě o benziňácích, které budou někde v polovině :D

a 90% kupujících bohužel jako základní parametr bere stav tachometru....

takže jestli máš auto v dobrém stavu, investoval jsi do něj, a nemáš nějakou superbombašpicovou nabídku na jinou káru, tak si ho prostě nech, jinak na tom proděláš

když se kouknu do inzerce, tak je tam těch 2,4T asi 5 kusů, z čehož jsou tak 3 mrdky už od pohledu a ty dva další vypadají velmi dobře, ale nájezd mají vyšší, nebo lehce nižší než já - cenovky mají 100K

jeden ale nemá kůži a i výbavu má horší než já

nicméně, byl to jen teoretickej dotaz, nejspíš si ho nechám, je to super auto, jen v tom městě je jak slon v porcelánu a spotřeba je taky úděsná
_________________
"Standa" - 2001 S60 2,4T made in GENT, BEL

Kuko28
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 1273
Registrován: 14 roků 10 měsíců
Bydliště: venkov za Prahou
Vůz: Sob 9-3SS
Bydliště: Praha

#56 Daawid S60 2,4T

Příspěvek od Kuko28 »

no jo, tohle je vůz, který ocení hlavně Volvisti - pro běžné občany je to prostě rozežraná stará polokrabice, do kufru nenaložíš ledničku, ND jsou určitě moc drahé, kůže v létě pálí v zimě studí, takže chtějí klasické sedačky + návleky z Tesca

a proč by si měl za 100tis kupovat tohle, když skoro stejný je na druhý straně republiky o 10tis levnější... sice bez servisky, s prošoupaným volantem a sedačkou, ani nestartuje napoprvé, něco v motoru klepe, ale na tachu je jen 128tis KM, Máňo, to je určitě lepší než tohle! :twisted:
_________________
milášškové Saab 9-3SC r.08 2.8T V6 +Saab 9-3SS r.03 1.8t + Turbo X
ex-V70II D5 120kW/AT MY05, ex-9-3 MY02 110kW LPT
RIP - V70II BSR

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 45
Příspěvky: 138
Registrován: 13 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha

#57 Daawid S60 2,4T

Příspěvek od daawid »

Kuko28 píše:no jo, tohle je vůz, který ocení hlavně Volvisti - pro běžné občany je to prostě rozežraná stará polokrabice, do kufru nenaložíš ledničku, ND jsou určitě moc drahé, kůže v létě pálí v zimě studí, takže chtějí klasické sedačky + návleky z Tesca

a proč by si měl za 100tis kupovat tohle, když skoro stejný je na druhý straně republiky o 10tis levnější... sice bez servisky, s prošoupaným volantem a sedačkou, ani nestartuje napoprvé, něco v motoru klepe, ale na tachu je jen 128tis KM, Máňo, to je určitě lepší než tohle! :twisted:
je mi jasný, že to není oktávka v dýzlu - nicméně pro někoho, kdo chce volvo S60 je 2,4T rozhodně lepší volba než 2,4i Spotřeba je maximálně stejná ale výkon je úplně jinde)

cokoliv mimo prahu jezdím za 7-8, max co jsem udělal bylo 8,9, ale to sem jel celou cestu proti větru ve vodě (vyjetý koleje, kde leželo pár cm vody + hustej déšť), zaplou klimu a plný auto. rychost tempomatových 130+
Okresky rozumným tempem 90-110 se dají dokonce pod 7, když to není moc do kopce :)))) to ta 2,4 nemá lepší spotřebu ani omylem

Ale jasný, není to auto pro širokou veřejnost. Nicméně moje je stavem a výbavou lepší než cokoliv aktuálně v inzerci a to jsou tam kousky který mají +- stejnej nájezd jako já za cenovky 100-110K .

Nicméně sonduju tady, kolik je "přiměřený" si za to říct případně. Prodej úplně neplánuju, ale kdyby mi dal někdo rovnou kilo, tak bych hodně přemýšlel :D

jedinej mínus je, že momentálně nemám letňáky na tethys, resp jsou tam nějaký tragický, který na tom byly při koupi + ty tethys by potřebovaly novej lak, jinak odrbaný moc nejsou. + nefunguje výhřev řidičova sedadla (měl sem už dohodlou jinou sesli, ale byla za novějšího modelu a jsou tam jiný konektory, takže zůstala ta původní a nějak sem se s tím smířil. kdybych jo nevěděl co s prachama, tak bych to nechal opravit
Má to servisku vyplněnou do posledního Km než sem to koupil a já mám od tý doby evidenci + účtenky/faktury za téměř všechno, co jsem do toho koupil (mimo pár věcí z adivolvo a jiných drobností z "druhé ruky"). Jezdim k marrovi, tzn volvista by měl jásat :) + mám výpis z Cebie ze dne koupě - tam je to taky celý ok. původ ČR, jsem 3 majitel
Ale jak jsem už zmínil, jen mě to napadlo, že bych si koupil C30ku, která je menší a do města by se mi hodila víc.
_________________
"Standa" - 2001 S60 2,4T made in GENT, BEL

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 662
Registrován: 11 roků 9 měsíců
Vůz: S60 2.5T AWD Summum MY05
Bydliště: Chrudim

#58 Daawid S60 2,4T

Příspěvek od Dony »

Jo to tam sou za 110 01čky,ale podle me je to neprodejné :) To bych tam tu svojí moch dát za 120, taky tam žádná taková nejni s kompletní servisní historií pouze ve Volvu s najetejma 190 tis a takovem stavu jako jí mam+ výbava atd atd... Se spotřebou mas pravdu ta je stejná, ale výkon mi nepřišel o moc lepší jede to dost podobne neco malo tam je znat, ale furt je to jen nizkotlaky turbo. To by musela byt T5 ta je uplne nekde jinde... Ale to je uplne jedno myslim že že 110 je hodně... Sam bych tam svojí za tolik nedal kdybych ji chtel prodat, nicmene je možné že i za tyhle kačky by se třeba nekdo chyt, kdo by chtěl vyhradne auto v tvojí barvě a kompletní kuži, vypada že je vmoc hezkym stavu, mužeš to zkusit:-)
_________________
BMW E65 750i V8 270KW 2006
BMW E61 530D M 160KW 2005-Prodáno Galerie
S60 2.5T 180KW AWD MY05 Summum-Prodáno Galerie ,S60 D5 120KW MY04- Prodáno,S60 2.4 125KW MY01-Prodáno
Opel Calibra po renovaci - Prodáno Galerie

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 45
Příspěvky: 138
Registrován: 13 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha

#59 Daawid S60 2,4T

Příspěvek od daawid »

Dony píše:Jo to tam sou za 110 01čky,ale podle me je to neprodejné :) To bych tam tu svojí moch dát za 120, taky tam žádná taková nejni s kompletní servisní historií pouze ve Volvu s najetejma 190 tis a takovem stavu jako jí mam+ výbava atd atd... Se spotřebou mas pravdu ta je stejná, ale výkon mi nepřišel o moc lepší jede to dost podobne neco malo tam je znat, ale furt je to jen nizkotlaky turbo. To by musela byt T5 ta je uplne nekde jinde... Ale to je uplne jedno myslim že že 110 je hodně... Sam bych tam svojí za tolik nedal kdybych ji chtel prodat, nicmene je možné že i za tyhle kačky by se třeba nekdo chyt, kdo by chtěl vyhradne auto v tvojí barvě a kompletní kuži, vypada že je vmoc hezkym stavu, mužeš to zkusit:-)
já myslím, že deviza mýho auta je stav, kůže, výbava a to LPT - moc jich není a těch udržovanejch ještě méně

ale asi na to kašlu, ten voser s kupováním jiný ojetiny se mi moc absolvovat nechce :D
_________________
"Standa" - 2001 S60 2,4T made in GENT, BEL

yoby
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 3674
Registrován: 16 roků 11 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Participant x 1

#60 Daawid S60 2,4T

Příspěvek od yoby »

daawid píše: já myslím, že deviza mýho auta je stav, kůže, výbava a to LPT - moc jich není a těch udržovanejch ještě méně
ale asi na to kašlu, ten voser s kupováním jiný ojetiny se mi moc absolvovat nechce :D
To je deviza možná tady na foru, mezi ostatním lidem je to něco co má turbo které se rozbije, výbava která se nepotřebuje, užranej benzín (způsob zjištování tvojí uváděný spotřeby by mě celkem zajímal, ještě že to tu neviděl mr1, hned by prodal všechny dechty :D )
_________________
V70 2,4T B5244T3 AWD, r.v. 2001
V70 2,5T B5254T,r.v.12/1998
bylo: V40 1,8 B4184SM r.v.1999

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 45
Příspěvky: 138
Registrován: 13 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha

#61 Daawid S60 2,4T

Příspěvek od daawid »

yoby píše:
daawid píše: já myslím, že deviza mýho auta je stav, kůže, výbava a to LPT - moc jich není a těch udržovanejch ještě méně
ale asi na to kašlu, ten voser s kupováním jiný ojetiny se mi moc absolvovat nechce :D
To je deviza možná tady na foru, mezi ostatním lidem je to něco co má turbo které se rozbije, výbava která se nepotřebuje, užranej benzín (způsob zjištování tvojí uváděný spotřeby by mě celkem zajímal, ještě že to tu neviděl mr1, hned by prodal všechny dechty :D )
na druhou stranu, když si někdo bude kupovat s60 benzín, tak na tu 2,4T určitě narazí a + 22Kw není úplně blbý :-)

ale jo, není to auto pro ovce, ty si kupujou koncern v chrochtoletu, nicméně člověk, kterej bude chtít volvo už bude "vědět" a ocení

nicméně ten prodej není aktuální a pravděpodobně si ho nechám.

spotřeba je počítaná jak dle palubního PC tak systém plná, plná vs. ujetý Km - přesněji to neumim :D
Naposledy upravil(a) daawid dne 12 čer 2013 13:06, celkem upraveno 1 x.
_________________
"Standa" - 2001 S60 2,4T made in GENT, BEL

Kuko28
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 1273
Registrován: 14 roků 10 měsíců
Bydliště: venkov za Prahou
Vůz: Sob 9-3SS
Bydliště: Praha

#62 Daawid S60 2,4T

Příspěvek od Kuko28 »

ono není nic jednoduššího než udělat pár fotek, pověsit to na pár stránek a uvidíš sám, jaký bude zájem
_________________
milášškové Saab 9-3SC r.08 2.8T V6 +Saab 9-3SS r.03 1.8t + Turbo X
ex-V70II D5 120kW/AT MY05, ex-9-3 MY02 110kW LPT
RIP - V70II BSR

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 45
Příspěvky: 138
Registrován: 13 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha

#63 Daawid S60 2,4T

Příspěvek od daawid »

update
2.7.2013
výměna:
kulový čep
axiální táhlo
seřízena geometrie
vše u marry
_________________
"Standa" - 2001 S60 2,4T made in GENT, BEL

yoby
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 3674
Registrován: 16 roků 11 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Participant x 1

#64 Daawid S60 2,4T

Příspěvek od yoby »

si tu z toho děláš servisní knížku :-D
_________________
V70 2,4T B5244T3 AWD, r.v. 2001
V70 2,5T B5254T,r.v.12/1998
bylo: V40 1,8 B4184SM r.v.1999

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 45
Příspěvky: 138
Registrován: 13 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha

#65 Daawid S60 2,4T

Příspěvek od daawid »

yoby píše:si tu z toho děláš servisní knížku :-D
přiznávám se že JO :D :Yahoo!:

faktury si sice schovávám, ale hlavu mám děravou a tady se na to můžu kdykoliv kdekoliv s přístupem na net mrknout a hned vim :D

je to pro mně praktický a až to jednou budu prodávat, tak hodim odkaz do inzerátu a nebudu to muset někde sepisovat :beer:
_________________
"Standa" - 2001 S60 2,4T made in GENT, BEL

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 45
Příspěvky: 138
Registrován: 13 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha

#66 Daawid S60 2,4T

Příspěvek od daawid »

tak abych doplnil "online servisku"

Dneska úspešně absolvován reparát na STK (vyhodili mně kvůli tomu čepu)

takže na 2 roky od úředníků klid :))
_________________
"Standa" - 2001 S60 2,4T made in GENT, BEL

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 45
Příspěvky: 138
Registrován: 13 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha

#67 Daawid S60 2,4T

Příspěvek od daawid »

Kluci, kdy bych měl dělat rozvody - aktuálně mám 251.000 Km, poprvé byly rozvody dělány ve 149.000 Km

díky
_________________
"Standa" - 2001 S60 2,4T made in GENT, BEL

raolsa
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 13042
Registrován: 14 roků 4 měsíce
Bydliště: Semily
Vůz: Volvo V70 II 2.4T 147 kw AWD LPG
Participant x 1

#68 Daawid S60 2,4T

Příspěvek od raolsa »

Měly by se dělat po 160 tisících. :wink: Takže teoreticky máš ještě čas. :D
_________________
Volvo V70 II 2.4T AWD 147 kw LPG '00
Citroen Xsara 1.4i 55kw LPG '01
Diagnostika k dispozici. 607827920

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 45
Příspěvky: 138
Registrován: 13 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha

#69 Daawid S60 2,4T

Příspěvek od daawid »

to píšou v servisce taky (ale je tam napsáno, že se to liší dle motoru), ale přijde mi to docela pozdě - spíš sem to zamýšlel kolem 170K, tak to by mělo být v cajku ne?

resp, když se dávaly po 150K, tak bych limitní hodnotu viděl někde kolem 300K ?
_________________
"Standa" - 2001 S60 2,4T made in GENT, BEL

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 901
Registrován: 17 roků 3 měsíce
Vůz: Volvo S60 2,5T AWD BSR
Bydliště: Vysočina

#70 Daawid S60 2,4T

Příspěvek od Stalin »

raolsa píše:Měly by se dělat po 160 tisících. :wink: Takže teoreticky máš ještě čas. :D
Nebo po 10ti letch podle toho co přijde dřív.
_________________
VOLVO S60 2,5T 154KW AWD 2003 SCARAB GREEN, BSR stage 2, Simons 2,5" 250ps, brzdy 320mm, 18" Nebula
BYLO Volvo 480 Turbo Black 88kw Volvo 480 ES red 70kw

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 45
Příspěvky: 138
Registrován: 13 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha

#71 Daawid S60 2,4T

Příspěvek od daawid »

tak to mám ještě mraky času :D :D
_________________
"Standa" - 2001 S60 2,4T made in GENT, BEL

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 45
Příspěvky: 138
Registrován: 13 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha

#72 Daawid S60 2,4T

Příspěvek od daawid »

Dlouho jsem nic nepsal - důvod -jsem by nasranej

za loňskej rok mě to auto stáhlo cca o 90K - ani to nemám pořád sílu zapsat do tý servisky, co si tu vedu - ted se půl roku zdálo, že je to už všechno OK, ale zase se tomu něco nelíbí :(


co se dělalo - motor, broušení hlavy, ložiska na klice, pístní kroužky, gufera ventilů a milion věcí kolem toho, pak nějaký věci na podvozku, nová škrtící klapka atd...

suma sumárum, když se ted ta poslední chyba s cukáním nevyřeší za nějakou nízkou částku (do 5000) bude auto na prodej za velmi pěknou cenu vzhledem k tomu, kolik v tom je peněz

už na to nemám ani náladu, ani prachy ale hlavně mě to už sere - novej majitel si poladí pár ptákovin a bude mít auto, který bude 3 roky jezdit bez investic - jsem si toho vědom, ale tenhle vztah fungoval krásně 3 roky a poslední rok a půl už to není ono.

Když opravdu nastane ta situace, koupím si holt nějakej pekáč typu Focus, není to sice ani hezký, ani zajímavý auto, ale dle všeho jezdí pořád a za pár kaček

P.S.: všechno dělal Mára, faktury samozřejmě mám
P.P.S.: kdyby standu někdo chtěl i tak, může se ozvat za rozumnou částku mu ho nechám

připomínám, najeto poctivých 250K (doložím cebií), nebouraný, ted teda po přetěsnění motoru, nová klapka, novýho milion věcí, lak z venku pěknej sice má nějaký šrámy a promáčkliny, ale parádu ještě umí udělat, interiér to samý, je to na nových zimákách, ale díky nim to táhne doprava, jinak až na výhřev sesle řidiče vše plně funkční - je to servisovaný auto
_________________
"Standa" - 2001 S60 2,4T made in GENT, BEL
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Galerie uživatelů“