Neuman Zdenek VOLVO S 90 ROYAL

Prostor pro Vaše auta
Pravidla fóra
V této sekci se můžete pochlubit ostatním uživatelům se svým miláčkem.
Každý, kdo bude chtít, si založí vlastní topik se srozumitelným názvem.
Co napíšete dál, už záleží jen na vás. Pamatujte, že to je galerie, tzn. fotky jsou žádoucí.
Čím víc informací zveřejníte, tím lépe. Je možné požádat o případnou úpravu, pokud by se diskuse rozjela jiným směrem.
  • Autor
  • Zpráva
GDPR_user

#101 Neuman Zdenek VOLVO S 90 ROYAL

Příspěvek od GDPR_user »

neuman zdenek píše:
martinopel píše:Když to tak žpětně pročítám,jak se ti povedly tak hezké fotky???
Protože jsem to auto miloval. :twisted:
To stačí na to,aby nebyly vidět jisté věci na fotkách?

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 1284
Registrován: 17 roků 6 měsíců
Bydliště: Litvínov
Vůz: Saab 9-3Aero,9-5Troll,9-5Aero,9000Aero
Bydliště: Litvínov

#102 Neuman Zdenek VOLVO S 90 ROYAL

Příspěvek od martines »

Martine sorry ale zase prudíš? Proč? Že nebylo dokonalý neznamená že k němu Zděnek neměl vztah. Takový projevy mi přijdou od tebe zbytečný.
_________________
Saab 9-3 Aero OG, Saab 9-3 Aero SS, Saab 9-3 Aero NG, Saab 9-5 Troll, Saab 9-3 Aero Cabrio V6, Saab 9000 Business edition, Saab 9-3 Aero OG

michell
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 404
Registrován: 10 roků 6 měsíců
Bydliště: Prague
Vůz: 244GL 90', S90 97', 360 85', 965 94'
Bydliště: Prague

#103 Neuman Zdenek VOLVO S 90 ROYAL

Příspěvek od michell »

Když to forum tak pročítám, tak jsou tady i někteří uživatelé úplně zbytečný... :unknown:
_________________
Je: Volvo 244GL 1990 diplomat sales automat s klimou...:)
Bylo: Asi vše co se dělalo...:D

LukášM
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 1903
Registrován: 18 roků 1 měsíc
Bydliště: Tábor
Vůz: V240
Bydliště: Tábor

#104 Neuman Zdenek VOLVO S 90 ROYAL

Příspěvek od LukášM »

Které máš na mysli? 8)
_________________
Volvo 240 D24 r.v. 1992

michell
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 404
Registrován: 10 roků 6 měsíců
Bydliště: Prague
Vůz: 244GL 90', S90 97', 360 85', 965 94'
Bydliště: Prague

#105 Neuman Zdenek VOLVO S 90 ROYAL

Příspěvek od michell »

Mám namysli ty, kteří místo toho, aby se bavili normálně, řešili věci ohledně fóra, Volva, zábavu a třeba nějaký srazy. Tak tu řeší osobní záležitosti, léčí si komplexy apod.. Ale s tím se asi nedá nic dělat. Jen mě to moc nebaví pořád číst. To je celý. Nikdy tu do ničeho nekecám, ale tohle je mě fakt nebaví... :(
_________________
Je: Volvo 244GL 1990 diplomat sales automat s klimou...:)
Bylo: Asi vše co se dělalo...:D

GDPR_user

#106 Neuman Zdenek VOLVO S 90 ROYAL

Příspěvek od GDPR_user »

martines píše:Martine sorry ale zase prudíš? Proč? Že nebylo dokonalý neznamená že k němu Zděnek neměl vztah. Takový projevy mi přijdou od tebe zbytečný.
Neprudím,ale vím jak vypadají sesle,ale na fotkách vypadají jako nové. :good: Když jsem auto kupoval,ani jsem tento topic neregistroval,není to Zdenkův topic o prodeji,kde by se snažil něco zamaskovat,jen prostě ty fotky proti realitě vypadají úžasně.

Roger
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1837
Registrován: 18 roků 5 měsíců
Bydliště: Holubice
Vůz: V70T6 AWD '08 AT / V70R AWD '98 MT
Bydliště: Brno/Kyjov

#107 Neuman Zdenek VOLVO S 90 ROYAL

Příspěvek od Roger »

Uz jsem zazil hodnekrat, ze na fotkach nejsou vetsinou videt skrabance, praskliny a jine vady povrchu, promackliny atd, to by musel fotograf pouzit opravdu profi techniku a taky radne nasviceni...jinak to vetsinou splyne a zahladi se.
_________________
V70T6 AWD 08 AT Gold SUMMUM ARD St.2,290kKm/ V70R AWD 97',184kW,B5234T4,manualM58,Šedák Silvermetal:385kKm,AWDrepas
Ex:
S60 2.4T 01' 147kW,Man, SUMMUM Metal Modrák
V740 GLT 16valve89',111kW,B234Fman.5QoverdriveWagonBlackDemon - má brácha
V40 T4 98' man.147kW, 15.3.08 R.I.P. BitPower@chip-Václav. PRODEJ dílů

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 4151
Registrován: 18 roků 4 měsíce
Bydliště: R.I.P.
Vůz: ---
Bydliště: Jindřichův Hradec

#108 Neuman Zdenek VOLVO S 90 ROYAL

Příspěvek od dali »

Když člověk ví co chce na fotce skrýt, dá se i věc bez následných úprav nafotit tak aby nebylo nic vidět. Třeba na mojí 850 mám důlky na levým předním blatníku, a když se fotka vezme z určitýho úhlu, vůbec nejsou vidět. Totéž když chci nafotit hezkej interiér tak u většiny aut neni dobrý zabírat vnější hranu sedačky řidiče. Prostě když je to tady galerie k prezentaci auta, tak sem přeci nebudu fotit výčet všech vad na kráse. Nikdo to tady tak nedělá.

GDPR_user

#109 Neuman Zdenek VOLVO S 90 ROYAL

Příspěvek od GDPR_user »

dali píše:Když člověk ví co chce na fotce skrýt, dá se i věc bez následných úprav nafotit tak aby nebylo nic vidět. Třeba na mojí 850 mám důlky na levým předním blatníku, a když se fotka vezme z určitýho úhlu, vůbec nejsou vidět. Totéž když chci nafotit hezkej interiér tak u většiny aut neni dobrý zabírat vnější hranu sedačky řidiče. Prostě když je to tady galerie k prezentaci auta, tak sem přeci nebudu fotit výčet všech vad na kráse. Nikdo to tady tak nedělá.
To jsem chtěl vědět!!! :good: :good:

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 36
Příspěvky: 5784
Registrován: 17 roků 8 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#110 Neuman Zdenek VOLVO S 90 ROYAL

Příspěvek od neuman zdenek »

babica píše:A kolikrát jsi se s tím autí pomiloval Zdendo? :twisted:
Ze všech stran ,mockrát :twisted: :D
_________________
Volvo 760 GLE 1989 - D24 TIC - Sojkovka
Volvo V 70 II. 2000 - TDI ÁLA
Volvo V 70 R AWD 1998 Blondýny

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 1284
Registrován: 17 roků 6 měsíců
Bydliště: Litvínov
Vůz: Saab 9-3Aero,9-5Troll,9-5Aero,9000Aero
Bydliště: Litvínov

#111 Neuman Zdenek VOLVO S 90 ROYAL

Příspěvek od martines »

dali píše:Když člověk ví co chce na fotce skrýt, dá se i věc bez následných úprav nafotit tak aby nebylo nic vidět.
Takhle jsem jel do Itálie s plaťákem...., zbytečně :cry:
_________________
Saab 9-3 Aero OG, Saab 9-3 Aero SS, Saab 9-3 Aero NG, Saab 9-5 Troll, Saab 9-3 Aero Cabrio V6, Saab 9000 Business edition, Saab 9-3 Aero OG

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 36
Příspěvky: 5784
Registrován: 17 roků 8 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#112 Neuman Zdenek VOLVO S 90 ROYAL

Příspěvek od neuman zdenek »

A ještě k tomu focení, foťák mám za tisíc korun a starý krám, fotit neumím, v žádném případě nemám úmysl na mích fotkách něco maskovat nebo nefotit když by to bylo poničený. O interiér všech aut se snažím starat tak jak umým a i tu koženku občas napustím mlékem na kůži CUIR SOFT. To že to jde po čase do háje je jasné asi každému. No a když se v tom občas jezdí v monterkách viď Marku :D , tak je to potom samosebou nejen na pohled zničený. Měl jsem možnost mýt pár interiérů a po půl roce jsem nechápal co s tím majitel uměl udělat za hnus. Tak abych to shrnul, neprodal jsem nic co by nový majitel nemohl vidět, nebo že bych ho na něco neupozornil o čem jsem zjevně věděl.
Každé auto které jsem prodával tak zájemće měl dostatek času k prohlídce, jak fyzické tak visualní po všech stránkách a čas na rozmyšlení o koupě.
Ještě jedna poznámka na závěr, překvapuje mě že zrovna tady ti kteří jsou neskutečný prasata na auta, maj tu drzost se tady nějak vyjadřovat k poškození interiéru a tak, když všichni víme jak jsou na tom s udržbou svých autí ohledně čistoty. Proto doporučuji aby si každý hleděl svého a uklidil si nejen před barákem. 8)
Dál se nehodlám zde vzpovídat komukoliv o píčovinách. :P :D
PS. Toto je můj názor a určitě to není myšleno na konkrétní osobu. Je to myšleno všeobecně. A prosím nechci aby se tady rozjela vášnivá debata kdo jaký jsme prase na cokoli, přeci je to galerie uživatelů. Děkuji.
_________________
Volvo 760 GLE 1989 - D24 TIC - Sojkovka
Volvo V 70 II. 2000 - TDI ÁLA
Volvo V 70 R AWD 1998 Blondýny

Jana N.-Blondýna
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1158
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha

#113 Neuman Zdenek VOLVO S 90 ROYAL

Příspěvek od Jana N.-Blondýna »

Škoda, že letos nebude sraz Švédských tanků v Kněhyni nebo někde jinde. Chtěli jsme se přijet podívat, jak je o to naše bývalé autíčko pečováno.
_________________
Bylo: V70,1999,2,5 TDI, stříbrná - BUDE SE MI PO TOBĚ STÝSKAT! DĚKUJI ZA VŠECHNO!
Je: V70, 2,4 R AWD, Saffron

GDPR_user

#114 Neuman Zdenek VOLVO S 90 ROYAL

Příspěvek od GDPR_user »

Jana N.-Blondýna píše:Škoda, že letos nebude sraz Švédských tanků v Kněhyni nebo někde jinde. Chtěli jsme se přijet podívat, jak je o to naše bývalé autíčko pečováno.
O autíčko je pečováno s láskou a péčí.Na autě jsou nové brzdové hadice,místo těch s dvoumilimetrovýma prasklinama,je vyměněn volič převodovky,takže převodovka již nepadá do nouzáku nové přední světla a pak klasické spotřební věci,jako čepy oleje,filtry atd.Loupající se lak jsem zatím neřešil,neboť dělat celolak stylem,jako některý z předchozích majitelů oblepením klik a lišt opravdu nehodlám.Zadní sedačky se mi podařilo jakž takžpospravovat i řidičova už není úplně totálně na levé straně rozpadlá,nicméně kilometry a čas se na nich podepsal,sháním nějaké zachovalejší,ale když už je auto,které by připadalo v úvahu na ND tak má šedý interiér.Zapoměl jsem na nové čelní sklo,nový výfuk,středové uložení kardanu s ložiskem.
Naposledy upravil(a) GDPR_user dne 25 úno 2014 05:19, celkem upraveno 1 x.

maldini
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 423
Registrován: 13 roků 2 měsíce
Bydliště: Brno
Vůz: šetřím na nové... :)
Bydliště: Brnisko, Vysočina

#115 Neuman Zdenek VOLVO S 90 ROYAL

Příspěvek od maldini »

Jana N.-Blondýna píše:Škoda, že letos nebude sraz Švédských tanků v Kněhyni nebo někde jinde. Chtěli jsme se přijet podívat, jak je o to naše bývalé autíčko pečováno.
OT: Sraz v Kněhyni letos nebude??? :shock: :shock: :shock:
_________________
BRNĚNSKÉ VOLVOSRAZY
www.bral.cz
"S výjimkou tasemnice nemám žádných vyživovacích povinností..."

PLJARDA
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 roků
Bydliště: Brno
Vůz: VOLVO 760 GLE ; VOLVO V70 I.
Bydliště: Brno;Nový Lískovec

#116 Neuman Zdenek VOLVO S 90 ROYAL

Příspěvek od PLJARDA »

že já idiot to auto prosral :( dodnes toho lituji , máme s manželkou horší oči , tak mi bychom si závad nevšimli a měli bychom radost z vozu :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: a teď smutek :x :x :x . V každém případě kdo chce najít chybu , tak najde i tam kde není.
_________________
VOLVO 760 GLE 2,4TD , 85kw , r.v.88 , modrozelená metalíza
VOLVO V70 2,5 TDI ,103kw , r.v.97 , stříbrná metalíza
bylo-VOLVO V40 , 85kw ,obsah 1,8/16 ventil , r.v.97 , tmavě červená metalíza
bylo- VOLVO S40 , 77kw , obsah 16/16ventil , r.v. 99. černá metla
mob. 731037895

GDPR_user

#117 Neuman Zdenek VOLVO S 90 ROYAL

Příspěvek od GDPR_user »

PLJARDA píše:že já idiot to auto prosral :( dodnes toho lituji , máme s manželkou horší oči , tak mi bychom si závad nevšimli a měli bychom radost z vozu
Vzhledem ke stavu brzdových hadic by již auto pravděpodobně neexistovalo.

Ondra.
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 4742
Registrován: 19 roků 6 měsíců
Bydliště: VRZČ
Vůz: 240/V70II

#118 Neuman Zdenek VOLVO S 90 ROYAL

Příspěvek od Ondra. »

nechtel jsem se vyjadrovat ale neda mi to. Ty se jako zdendovi mstis nebo co? Delas jak kdybys mu dal za to auto 200 klacku... myslim zes koupil dost levne na to abys nejaky hadicky mohl vymenit a porad to tu nerozmazavat... dvojnasob mi sere od tebe kdyz tak nejak zapatram cos za auta a v jakym stavu prodal ty... namatkou miki, pinochio, esis....
_________________
240 GLT B230F ´89 AT Tourist/diplomatic sales
V70 MY2001 D5252T - Erdogan D5T5 Stage 1
Mitsubishi Outlander, 2,0i FWD, man, 2018
bylo: 240 D24 ´85, 740 D24 ´85 , 4x 940 B230F, B230FK, D24TIC, B200F V70/1 fturbu, 4x 850 různých výbav a motorizací, V70II 2,4i AT, SAAB 9-3 SC
Plastíky kilowattama nenahradíš

GDPR_user

#119 Neuman Zdenek VOLVO S 90 ROYAL

Příspěvek od GDPR_user »

Ondra. píše:nechtel jsem se vyjadrovat ale neda mi to. Ty se jako zdendovi mstis nebo co? Delas jak kdybys mu dal za to auto 200 klacku... myslim zes koupil dost levne na to abys nejaky hadicky mohl vymenit a porad to tu nerozmazavat... dvojnasob mi sere od tebe kdyz tak nejak zapatram cos za auta a v jakym stavu prodal ty... namatkou miki, pinochio, esis....
Nemám důvod se mstít,jsem rád,že jsem auto koupil,ale osobně upřednostňuji technický stav před leštěnkou. Auta které jsem prodal odpovídala ceně.Nejde o cenu auta,jde o to,že někdo obletuje auto s leštěnkou,zatím co je vyloženě nebezpečné s ním jet.Když jsem brzdové hadice viděl,tak mne polil pot!!Toť vše!!
A propos které auto má esis ode mne??

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 36
Příspěvky: 5784
Registrován: 17 roků 8 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#120 Neuman Zdenek VOLVO S 90 ROYAL

Příspěvek od neuman zdenek »

Si to tady s dovolením zamknu, nezajmaj mě a nehodlám už řešit něco, co je historie. To že stav byl takový jaký byl, a cena tomu odpovídala, byl kupující upozorněn a obvzlášť jsem upozorňoval na nedostatky o kterých jsem věděl. Patřilo mezi ně řízení a špatný stav brzdového systému, bylo mě řečeno že to není problém odstranit, jen tak na okraj, tento automobil jsem hlavně neprodával člověku, který zde tak s vervou popisuje, jakej to byl šmejd. Asi měl obavu že mu ho neprodám, tak na mě zahrál malou levou. :bad:
_________________
Volvo 760 GLE 1989 - D24 TIC - Sojkovka
Volvo V 70 II. 2000 - TDI ÁLA
Volvo V 70 R AWD 1998 Blondýny
Zamčeno
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Galerie uživatelů“