TOMÁŠ S80 ,Volvo S80 2.4 125kw Automat , Execelent :-))

Prostor pro Vaše auta
Pravidla fóra
V této sekci se můžete pochlubit ostatním uživatelům se svým miláčkem.
Každý, kdo bude chtít, si založí vlastní topik se srozumitelným názvem.
Co napíšete dál, už záleží jen na vás. Pamatujte, že to je galerie, tzn. fotky jsou žádoucí.
Čím víc informací zveřejníte, tím lépe. Je možné požádat o případnou úpravu, pokud by se diskuse rozjela jiným směrem.
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 42
Příspěvky: 297
Registrován: 16 roků 9 měsíců
Vůz: S80 103kW 2.435ccm 00'
Bydliště: Hořovice

#101 TOMÁŠ S80 ,Volvo S80 2.4 125kw Automat , Execelent :-))

Příspěvek od TOMÁŠ S80 »

Pak si nake ty koberečkyo bjednám docela bych si vybral :Yahoo!: .ale já mám pěkne taky černé s modrym lemováním ..a tam nate strance sou taky tyhle podobné mužeš si tam taky vybrat modre lemování takže by to bylo uplně stejné jako ty moje :P :P :P :P
_________________
VOLVO S80 R.V.2000,Color Blue,Automat,najeto 51000mil 2.4litr GB TP 125kw,CZ TP 103kw,Petrol

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 42
Příspěvky: 297
Registrován: 16 roků 9 měsíců
Vůz: S80 103kW 2.435ccm 00'
Bydliště: Hořovice

#102 TOMÁŠ S80 ,Volvo S80 2.4 125kw Automat , Execelent :-))

Příspěvek od TOMÁŠ S80 »

No špatná zpráva ohledně Automatickeho klima panelu s panáčkem. sice fungoval ale jen na 50% co se tíká ohledně topení větrání otáčení větracích moturku to je za jedna . ale problem . panel svítil jen z poloviny . nefungovalo STC vyhřejvání sedaček .a vyhřejvání okna . takže sem rezignoval a mám tam zpět manuální panel :cry: A tet si řikám co stim jestli by to šlo nějak do toho meho vozu poinstalovat že se to musí nějak přec PC udělat po nevím nejsem ztoho moudrej :crazy: :%)
_________________
VOLVO S80 R.V.2000,Color Blue,Automat,najeto 51000mil 2.4litr GB TP 125kw,CZ TP 103kw,Petrol
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Galerie uživatelů“