Nájezdy, nebo podpěry aneb hračky pro autokutila začátečníka

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
metju
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1463
Registrován: 15 roků
Bydliště: Praha
Vůz: 940, XC70

#26 Nájezdy, nebo podpěry aneb hračky pro autokutila začáteč

Příspěvek od metju »

Mám hever, podpěry ale i nájezdy. Devítka využije většinou nájezdů, co se stability týče tak jim věřim víc než kozám a to i na šotolině nebo hlíně. Pokud se lehce hnu někam, dám si pro jistotu pod auto i podpěry když se pod nim válim. V70 je tak nizká že ta na zvedáky nevyjede takže tam zas volím jen hever a kozénky. Hever mám obyč 2.0t za pár stovek, drží mi už dlouho a nepadá. Jediný co mě na něm občas štve jsou malý kolečka. Stačí kamínek a auto už se začne naklánět protože hever si nepopojede. U V70 mám na olej. filtr speciální klíč od kučery na 3/4 ráčnu. Na devítku většinou stačí univerzál klíč, když ne a klouže to, siky nebo propíchnout skrz šroubovákem taky funguje :-D Momenťák mám, ale u běžný údržby ho více méně využívám jen na utahování kol při přezouvání. Na zbytek mi stačí moment co mám v pravačce, něco mezi "akorát s citem" a "na krev". Pak se nemám divit kterej kretén to přede mnou utahoval. Auta jsou jen kus plechu který fungujou 100 let na stejnym principu. Nedělejme z toho vědu :beer:
_________________
V70R (184kW/350Nm) '99, automat, silver metallic
XC940 2,0t (100,6 kW/188,1 Nm) '97, manual, signal red
XC70 D5 AWD (169kW/480Nm) '12, automat, twilight bronze metallic, Polestar
Bylo: XC70 D5 AWD '08, automat, seashell metallic, V70 T5 '01, manual, black stone - S40 2,0T '03, manual, black sapphire met. - S60 2,4T '01, automat, polarctic pearl
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „o všem možném :-)“