Autorizovaný servis Volvo - doporučte

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
Daniel Kout
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1320
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: S90 B5

#1 Autorizovaný servis Volvo - doporučte

Příspěvek od Daniel Kout »

Ahoj, můžete mi prosím doporučit autorizovaný Volvo servis se vstřícným přístupem, kde mě nesedřou z kůže, nemusí všechno objednávat, při delším čekání mě někam posadí, mohu si např. koupit kafe, po skončení opravy očistí zašpiněný motor a interiér který ušpiní? Do 100 km od Liberce. Díky
_________________
S90 B5

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 837
Registrován: 14 roků 8 měsíců
Bydliště: NZ
Vůz: Subaru Levorg GT-S 2017
Bydliště: NZ

#2 Autorizovaný servis Volvo - doporučte

Příspěvek od ..::Philip::.. »

Danniel74 píše:Ahoj, můžete mi prosím doporučit autorizovaný Volvo servis se vstřícným přístupem, kde mě nesedřou z kůže, nemusí všechno objednávat, při delším čekání mě někam posadí, mohu si např. koupit kafe, po skončení opravy očistí zašpiněný motor a interiér který ušpiní? Do 100 km od Liberce. Díky

AutoKurtz, Vestec u Prahy.
_________________
Subaru Levorg GT-S 2017 AWD Eyesight Comfort

Lachtan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 5099
Registrován: 18 roků 7 měsíců
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:

#3 Autorizovaný servis Volvo - doporučte

Příspěvek od Lachtan »

Z Liberce to má už asi mimo plánovaný dosah a ještě přes celou Prahu - no nevím :unknown:
_________________
Bestie V70XC-2.5T 20V___ (B5254T) (193hp/5100rpm, 270Nm/1800-5000rpm)__ (r.v. 1998, mod.99)
Modrej V70-2.5 20V _____ (B5254S) (170hp/6100rpm, 220Nm/4700rpm) ______ (r.v. 1997, mod.98)
Zenair CH-701D ___________ (zatím bez motoru, ve stádiu rekonstrukce)_______ (r.v. 2004)
Oliver CPI Oliver City____ (50ccm 2T) (3,2hp/7250rpm, 4,0Nm/5400rpm)_______ (r.v. 2005)

Daniel Kout
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1320
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: S90 B5

#4 Autorizovaný servis Volvo - doporučte

Příspěvek od Daniel Kout »

Pokud nabízí to co hledám rád si dojedu. 100 km bylo rámcových. Brno a Ostrava už asi nee :D
_________________
S90 B5

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 837
Registrován: 14 roků 8 měsíců
Bydliště: NZ
Vůz: Subaru Levorg GT-S 2017
Bydliště: NZ

#5 Autorizovaný servis Volvo - doporučte

Příspěvek od ..::Philip::.. »

Aktualne neznam schopnejsi a vstricnejsi autorizak.
Ceny vyrazne nizsi nez napr. T6R.
_________________
Subaru Levorg GT-S 2017 AWD Eyesight Comfort

jm252485
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 139
Registrován: 11 roků 4 měsíce
Vůz: S40 1.8 Momentum MY09
Bydliště: Praha 4

#6 Autorizovaný servis Volvo - doporučte

Příspěvek od jm252485 »

Připojil bych se (Auto Kurtz), byl jsem tam jednak s výměnou napínací kladky drážkového řemenu (na benzínu) a sami nabídli sadu (kladka + oba řemeny), která vyšla levněji, než díly samostatně. Cena byla okolo 4000,- Dovezou na metro a při převzetí zase dojedou k metru.
Podruhé jsem tam byl s bouchlým zadním blatníkem. Tady je třeba dát pozor - mně to platila pojišťovna z havarijního (5% spoluúčast) , takže mi bylo vcelku jedno, co se měnilo a dělalo, ale kdybych to měl platit... Relativně drobný šťouchanec do levého zadního podběhu (ten oblouk nad kolem) a lehce škráblé (neprohnuté) dveře. A oprava vyšla na více než 100 000 Kč. Mám S40 a protože se musel blatník měnit, řezalo se na zadním sloupku a v polovině prahu zadních dveří. Takže výměna zadních oken (nejen ten trojúhelník, ale i velkého okna - ani jedno nebylo nijak poškozeno, ale protože jsou lepená, tak se prý musí měnit...) a kvůli prasklé vnitřní výztuze v plastovém nárazníku i celý nárazník. Kompletní lakování (3 vrstvy) blatníku, nárazníku a dveří... Na druhou stranu mi pokračuje záruka na prorezavění (12 let) o kterou bych jinak přišel. Trvalo to cca 16 dní, ale pravidelně mne informovali, co de děje.

Ale ta kvalita - úžasná (lak, spoje, spasování - super). Odborník by to poznal, ale podle mne jen podle čísel na sklech a měřením tloušťky laku - vizuálně snad jen podle nových šroubů a nových plastů v podběhu.
Auto kompletně vyčištěno, umyto a opraveny i maličké kosmetické vady ("stětečkování) od kamínků vepředu a na kapotě + lahvička barvy na drobné opravy. Přístup, jednání - jedna A.

V T6R jsem byl na servisce po 100 000 km a taky se nemůžu stěžovat (jen ta cena mne překvapila, ale neměl jsem srovnání - ostatně jsem k tomu založil topic: https://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?f=53&t=41035
_________________
bylo: Renault Laguna 1.8 RTE, MY98, zlatá metal. , (2002-2012, najeto 180 000 s LPG)
je (17.12.2012): S40 1.8 Momentum, MY09, Passion Red, (2012 - 90 000 km při nákupu) - "Olaf" - od 1.3.2013 LPG MAGIC4
je (15.07.2020): C70 1.4i Summum, MY06, LPG LandiRenzo již z Itále

Daniel Kout
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1320
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: S90 B5

#7 Autorizovaný servis Volvo - doporučte

Příspěvek od Daniel Kout »

Dojet ke Kurtzovi není problém. V Praze jsem min. 1x týdně a ten kousek rád dojedu. Moc děkuji :) , zítra tam volám. Dan
_________________
S90 B5
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „o všem možném :-)“