Kumho pneu

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 1284
Registrován: 17 roků 6 měsíců
Bydliště: Litvínov
Vůz: Saab 9-3Aero,9-5Troll,9-5Aero,9000Aero
Bydliště: Litvínov

#1 Kumho pneu

Příspěvek od martines »

Jaký máte názor na pneumatiky od této firmy?Díky za vaše postřehy a zkušenosti.
_________________
Saab 9-3 Aero OG, Saab 9-3 Aero SS, Saab 9-3 Aero NG, Saab 9-5 Troll, Saab 9-3 Aero Cabrio V6, Saab 9000 Business edition, Saab 9-3 Aero OG

Sarkasmic
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1617
Registrován: 17 roků 6 měsíců
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Vůz: Volvo 1980-97

#2 Kumho pneu

Příspěvek od Sarkasmic »

podle me relativne slusna znacka,ke me teda vzdycky prisli jako jetý,nový sem nikdy nekupoval,ale na normální ježdění němaje probléma...
_________________
343 GL r.v. 1981 B14 2E,V70 r.v. 1997 B5234 T3

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 5110
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#3 Kumho pneu

Příspěvek od Honza »

Bez problémově jsem odjezdil několik sad na 850 205/45/17 v letních a 195/55/15 v zimním provedení.
_________________
V70II D5, 2003 / V850 2,5TDi, '96, použita na orgány

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 1284
Registrován: 17 roků 6 měsíců
Bydliště: Litvínov
Vůz: Saab 9-3Aero,9-5Troll,9-5Aero,9000Aero
Bydliště: Litvínov

#4 Kumho pneu

Příspěvek od martines »

Honza píše:Bez problémově jsem odjezdil několik sad na 850 205/45/17 v letních a 195/55/15 v zimním provedení.
Honzo a co hlučnost,jaká se ti zdála?
_________________
Saab 9-3 Aero OG, Saab 9-3 Aero SS, Saab 9-3 Aero NG, Saab 9-5 Troll, Saab 9-3 Aero Cabrio V6, Saab 9000 Business edition, Saab 9-3 Aero OG

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 5110
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#5 Kumho pneu

Příspěvek od Honza »

V mezích normy ani nebylo třeba zesilovat rádio.
_________________
V70II D5, 2003 / V850 2,5TDi, '96, použita na orgány

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 1284
Registrován: 17 roků 6 měsíců
Bydliště: Litvínov
Vůz: Saab 9-3Aero,9-5Troll,9-5Aero,9000Aero
Bydliště: Litvínov

#6 Kumho pneu

Příspěvek od martines »

Honzo, díky za info.
_________________
Saab 9-3 Aero OG, Saab 9-3 Aero SS, Saab 9-3 Aero NG, Saab 9-5 Troll, Saab 9-3 Aero Cabrio V6, Saab 9000 Business edition, Saab 9-3 Aero OG

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 3094
Registrován: 18 roků 3 měsíce
Bydliště: Teplicko
Vůz: TeslaS85D,Volvo S60 2.4T,V70 2.4,850T-5R
Bydliště: Bílina

#7 Kumho pneu

Příspěvek od eLzyx »

_________________
je: Millennium Falcon Tesla model S 85D 2015, Solid White; andělíček můj strážníček S60 2.4T 147kW 2001, Maya Yellow; Strup 850 T5R 7 místné kombi 177kW 1994, Cream Yellow (schovaná pod Stone Black); Weisser Riese - bílý obr V70 2.4i 103kW 2001, Polar White; lehárošwágen VW T2b 1.6 37,5kW 1973, Kansas Beige/Pastel White
bylo: S80 se zadřenou 2.5T avtomat AWD 2004; Volvo C70 T5 (B5234T3) 1999

wickey
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 3741
Registrován: 19 roků 8 měsíců
Bydliště: Bratislava
Vůz: V70 D5 AWD, S60 D5, C70 T5 Cab, XC90 V8
Bydliště: Bratislava - Staré Mesto

#8 Kumho pneu

Příspěvek od wickey »

az na to, ze kumho nejsou cinske gumy ;)

znacka to vubec neni spatna, spis u nas min znama / preferovana. prirovnal bych ji treba k Toyo, ktera je v urcitych kruzich treba v anglii hodne chvalena.
_________________
'01 C70 T5 cabrio - B5234T3, M56LK 176 kW #601 - signal red /// '06 V70 D5 AWD - D5244T4, M66 AWD 136 kW #459 - dawn blue pearl /// '06 S60 D5 - D5244T4, M66 136 kW #459 - dawn blue pearl
'08 XC90 V8 AWD Sport - B8444S, AWTF-80 SC 232 kW #612 - passion red /// '03 S60 T5 - B5234T3, AW55-50SN 184 kW #449 - mistral green metallic

ex: '84 760 GLE TD; '90 940 GLE; '96 850 2.5 20V; '91 440 1.8 K; '98 V70 R AWD; '97 850 R; '00 V70 R AWD, '87 740 GL, '97 850 GLE, '04 S60 R AWD, '98 V70 XC AWD Cross Country, '99 V70 XC AWD Cross Country, '99 S70 2.5 20V, '00 V70 XC AWD Cross Country, '04 XC90 2,5T AWD

st_Andy
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1929
Registrován: 15 roků 5 měsíců
Bydliště: Košice - Staré mesto
Vůz: V90 D5 AWD Inscription

#9 Kumho pneu

Příspěvek od st_Andy »

neni to sice moj "šialok" kávy ale JJ, Kumho Imho Fpoho :)

Švéd
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 661
Registrován: 14 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha, Frymburk
Vůz: S70 5254, Silver

#10 Kumho pneu

Příspěvek od Švéd »

Pokud vím, tak KUMHO TYRES je korejská firma, která obouvá základní Mercedesy (například model VITO nebo osobní třídu A). Takže těžko říct, ale poměrně často se obouvají na kamiony a přívěsy, takže zřejmně budou mít dobrou životnost při nájezdu - těžko soudit. Kamarád před dvěma týdny objednal Pirelli Scorpion v 18" rozměru. Za sadu 4 pneumatik dal necelých 18.000,-Kč a jsou vyrobené v Polsku, takže je to asi jedno. Když to zrovna není Goodride nebo Westlake(Čína), tak je to asi jedno, ale já bych z cenově dostupnějších klidně volil Uniroyal nebo Fulda. Uniroyal teď někde vyšel, jako druhý v pořadí vítězů testů pneumatik. První byl Continental, druhý Uniroyal, třetí snad Dunlop a Fulda(shodně), ale nevím, kde jsem to četl, zkusím pohledat v novinách a oskenuji článek.

D.
_________________
Mercedes W221, non Volvo.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 1284
Registrován: 17 roků 6 měsíců
Bydliště: Litvínov
Vůz: Saab 9-3Aero,9-5Troll,9-5Aero,9000Aero
Bydliště: Litvínov

#11 Kumho pneu

Příspěvek od martines »

díky Švéde za snahu. :good:
_________________
Saab 9-3 Aero OG, Saab 9-3 Aero SS, Saab 9-3 Aero NG, Saab 9-5 Troll, Saab 9-3 Aero Cabrio V6, Saab 9000 Business edition, Saab 9-3 Aero OG

st_Andy
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1929
Registrován: 15 roků 5 měsíců
Bydliště: Košice - Staré mesto
Vůz: V90 D5 AWD Inscription

#12 Kumho pneu

Příspěvek od st_Andy »

Švéd píše: Uniroyal teď někde vyšel, jako druhý v pořadí vítězů testů pneumatik. První byl Continental, druhý Uniroyal, třetí snad Dunlop a Fulda(shodně), ale nevím, kde jsem to četl, zkusím pohledat v novinách a oskenuji článek.
nezapomels nekde Goodyear s Michelinem? :)

Švéd
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 661
Registrován: 14 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha, Frymburk
Vůz: S70 5254, Silver

#13 Kumho pneu

Příspěvek od Švéd »

martines píše:díky Švéde za snahu. :good:
V pohodě, jen to jak blbec hledám v časopisech a nic. Jak jsem tak přemýšlel, kde jsem ho viděl, došlo mi, že jsem to četl na webu, tady je odkaz: http://tn.nova.cz/magazin/auta/novinky/test-letnich-pneumatik-cinske-vyrobky-nekupovat.html

Zkus to zkouknout neposuzuji prioritně podle testů, ale při výběru mi to slouží, jako dobré vodítko.

Dobrou ruku při výběru :good:

David
Naposledy upravil(a) Švéd dne 24 dub 2011 17:31, celkem upraveno 1 x.
_________________
Mercedes W221, non Volvo.

Švéd
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 661
Registrován: 14 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha, Frymburk
Vůz: S70 5254, Silver

#14 Kumho pneu

Příspěvek od Švéd »

st_Andy píše:
Švéd píše: Uniroyal teď někde vyšel, jako druhý v pořadí vítězů testů pneumatik. První byl Continental, druhý Uniroyal, třetí snad Dunlop a Fulda(shodně), ale nevím, kde jsem to četl, zkusím pohledat v novinách a oskenuji článek.
nezapomels nekde Goodyear s Michelinem? :)

Nezapoměl. Zkoukni test: http://tn.nova.cz/magazin/auta/novinky/test-letnich-pneumatik-cinske-vyrobky-nekupovat.html . Docela mě zarazilo, že Michelin se umístil až na šestém místě. Ale zase je fakt, že se jedná o desetiny procentních bodů, takže by klidně mohl být třetí. No Continental prostě potvrdil opět svoji kvalitu - ale jsou dost drahý. Naopak mě překvapil Barum, docela pěkné umístění. No, těžko říct, jak to s těmi testy je. Já dlouhodobě používám opakovaně Kléber a jsem maximálně spokojen. Jak zima(KRISALP), tak léto(DYNAXER HP 2).

David
_________________
Mercedes W221, non Volvo.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 1284
Registrován: 17 roků 6 měsíců
Bydliště: Litvínov
Vůz: Saab 9-3Aero,9-5Troll,9-5Aero,9000Aero
Bydliště: Litvínov

#15 Kumho pneu

Příspěvek od martines »

Kumha jsem v nováckém testu nenašel a navíc jak berou čínský výrobek, opravdu jen ČÍNA nebo i okolí? kumha jsou korejská.(tuším)
_________________
Saab 9-3 Aero OG, Saab 9-3 Aero SS, Saab 9-3 Aero NG, Saab 9-5 Troll, Saab 9-3 Aero Cabrio V6, Saab 9000 Business edition, Saab 9-3 Aero OG

Švéd
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 661
Registrován: 14 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha, Frymburk
Vůz: S70 5254, Silver

#16 Kumho pneu

Příspěvek od Švéd »

martines píše:Kumha jsem v nováckém testu nenašel a navíc jak berou čínský výrobek, opravdu jen ČÍNA nebo i okolí? kumha jsou korejská.(tuším)
Ano, KUMHO jsou korejci a nemyslím, že by se řadili mezi čínské pneu, ale je fakt, že v tom článku to zřejmně pisatel popletl. Novácký test jsem zde vypíchl jen pro ilustraci na jakých místech se umístil třeba právě Fulda nebo Uniroyal - cenově dostupné pneu.

Zpět ke KUMHO: tady kupuju pneumatiky já. Nevím, jaký chceš rozměr a velikost, ale zde je pár recenzí pod danným rozměrem pneumatiky: http://www.pneunet.cz/pneu/15337/kumho-ku31-225-55-R-17-XL-101-W-letni/

Je to asi jako se vším někdo spokojen, někdo nespokojen. :Search: Taky záleží na co je budeš obouvat a v jakých rychlostech a podmínkách je budeš používat.

David
_________________
Mercedes W221, non Volvo.

Švéd
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 661
Registrován: 14 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha, Frymburk
Vůz: S70 5254, Silver

#17 Kumho pneu

Příspěvek od Švéd »

Každopádně Martine až něco koupíš, tak dej vedět, ať máme reference - teda aspoň mě to zajímá.

David
_________________
Mercedes W221, non Volvo.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 231
Registrován: 20 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha 9
Vůz: V70III D5 136kw
Bydliště: Praha 9

#18 Kumho pneu

Příspěvek od tiktak »

Jen muj osobni nazor - testy pneumatik (kterych jsem nedavno procetl tuny, diky nakupu novych gum) jsou naprosto rozdilne - uplne jinak dopadaji EURO testy, testy ADACu, testy ceskych medii (na kolik v tom hraje prim forma nejake placene reklamy se neodvazim tvrdit, ale vliv tam urcite bude - to beze sporu) a kdyz si prectete hodnoceni konkretnich lidi na konkretni znacky a modely gum, je to vetsinou bud naprosta bomba, nebo naprostej propadak. Takze pro mne skutecne moc relativne vypovedni hodnotu nemaj.

Problem je v tom, ze kazdy u gum preferuje neco jineho, kazdy jezdi trochu jinak, nekomu vadi, ze mu gumy nedrzi v 90ti do pravouhle zatacky, nekomu zase, ze na nich neujede 80tkm atd., nekomu vadi aqauplaning ve 130ti na dalnici za husteho deste atd. - co clovek to nazor.

Ja gumy vybiral podle toho, ze jsem na minulem aute nejake mel, byl jsem s nimi velmi spokojen a tak jsem zvolil ty same, akorat v patricne vetsim rozmeru.

Jinak bych ty vysledky ruznych mezinarodnich a radoby superobjektivnich testu bral jen jako doporucujicich - ty gumy, ktere se casto umistuji na prednich mistech budou asi slusne (pokud nemaji tu reklamu a testy hodne dobre zaplacene dopredu) a ty gumy, ktere jsou vetsinou na koncich zebricku bych asi nemel odvahu koupit (vetsinou se jedna o typycky cinske gumy, na druhou stranu po informacich, jak treba polaci a madari zachazeji s opravami a vyrobou Dellu - kdysi prestizni znacky VT - nedelam si iluzi, ze v dnesnim globalizovanem svete ma nejakou velkou vahu to, kde jake gumy jsou vyrabeny. (i cina umi spickove vyrobky z jakekoliv oblasti prumyslu a techniky, kdyz chce a kdyz si za to necha zaplatit)

A na 850T5 jsem mel zpocatku i BFGoodrich v nejake sportovni verzi (ktere obvykle v "nezavislych" testech dopadaly dost bidne) a na tehle gume se T5tka nedala ze silnice za sucha utrhnout, zatacky se daly jet o 30% rychleji, nez bych si dovolil na svojich soucasnych gumach, takze pro mne na "sportovni" jizdu za sucha spickove gumy. K tomu na BFGoodrich se jezdi a jezdilo (nez je zase preznacili na Michelin) na okruzich, vyhravali na autech v rallye, v zavodech jako Dakar, sponzorujou treba Kena Blocka (a nerekl bych, ze mu auto zrovna nesedi na silnici :) ) atd.
Nicmene vydrzi par tisic respektive po 30tkm z nich byli slicky (a to jsem jezdil vetsinou hodne nezne), na vode dost plavaly a tichy taky moc nebyly. Jsou to tedy spatny nebo dobry gumy ? :D :D
_________________
Je: Volvo V70 III D5, 2009, 136 kw
bylo:Volvo V70 II D5 136kw, Volvo 855 Estate T5, 1995, 166kw, "Sazka edition"

maldini
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 423
Registrován: 13 roků 2 měsíce
Bydliště: Brno
Vůz: šetřím na nové... :)
Bydliště: Brnisko, Vysočina

#19 Kumho pneu

Příspěvek od maldini »

To by mě teda zajímalo. Co člověk, to jiný názor. Ať se ptám, kde se ptám, vždy slyším úplně odlišné odpovědi. V průběhu asi 2 měsíců budu muset koupit nové letní pneu a stojím před otázkou jaké. Rozměr mám 225/50/17. V pneuservisu mi borec "z vlastní zkušenosti" radil Dunlop Sport Maxx TT, jiní zase Pirelli (které mě zklamaly v zimě, nájezd cca. 13.000km!!!), na autě byly nějaké Continental (přesně už nevím, ale mrknu, ještě je tam mám), v servise mi zase radí Michelin... Tak co teď??? :crazy: :%)
_________________
BRNĚNSKÉ VOLVOSRAZY
www.bral.cz
"S výjimkou tasemnice nemám žádných vyživovacích povinností..."

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 231
Registrován: 20 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha 9
Vůz: V70III D5 136kw
Bydliště: Praha 9

#20 Kumho pneu

Příspěvek od tiktak »

To je prave lehka otazka - tezka odpoved - velmi zalezi, co od tech gum ocekavas. Maximalni grip na vsech podkladech, vydrz, bezhlucnost... ?

Podle odpovedi na tyhle otazky se pak muzes ridit doporucenim :)

Ja treba ted s V70D5 (coz je skutecne rodine kombi a tak s nim take jezdim) ocekavam co nejslusnejsi jizdni vlastnosti na suchu i mokru, tichost a dlouhou vydrz. Coz je od vseho kousek, nicmene uz davno nemam T5 a nepotrebuji rezat zatacky a jezdit brzda plyn a proto jsem volil Michelin HP Premacy II (mam 225/45/17), maji slusny grip na suchu i vode, hlucnost rovnez primerena, jsou mekci, takze auto je take "mekci" pri jizde a rovnez mam z minuleho auta overeny slusny najezd (pokud jezdim klidne). V testech se pravidelne umistuji na vrchnich pozicich zebricku (i kdyz tomu neprikladam takovou vahu, tak i to je urcite pozitivum) a jsem s nimi proste spokojeny. Tedy ja mohu pro klidneho "Volvo jezdce" urcite doporucit tyhle. :)
_________________
Je: Volvo V70 III D5, 2009, 136 kw
bylo:Volvo V70 II D5 136kw, Volvo 855 Estate T5, 1995, 166kw, "Sazka edition"

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 4151
Registrován: 18 roků 4 měsíce
Bydliště: R.I.P.
Vůz: ---
Bydliště: Jindřichův Hradec

#21 Kumho pneu

Příspěvek od dali »

Na zánovních Kumho Ecsta tuším KU19 (jsou to ty směrový, ne asymetrický) jsem koupil 850R. Nemůžu proti nim říct ani popel. Na to že to jsou první nejlevnější nečínský gumy, tak o nich prostě nevím. Nehučí, dobře odvádí vodu. S výdrží těžko říct. Na cca 5tkm mi ubylo z předních gum 5,5 mm, na zadních 0,5 mm, ale vina gum to neni.... Klidně do nich zas půjdu.

Švéd
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 661
Registrován: 14 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha, Frymburk
Vůz: S70 5254, Silver

#22 Kumho pneu

Příspěvek od Švéd »

maldini píše:To by mě teda zajímalo. Co člověk, to jiný názor. Ať se ptám, kde se ptám, vždy slyším úplně odlišné odpovědi. V průběhu asi 2 měsíců budu muset koupit nové letní pneu a stojím před otázkou jaké. Rozměr mám 225/50/17. V pneuservisu mi borec "z vlastní zkušenosti" radil Dunlop Sport Maxx TT, jiní zase Pirelli (které mě zklamaly v zimě, nájezd cca. 13.000km!!!), na autě byly nějaké Continental (přesně už nevím, ale mrknu, ještě je tam mám), v servise mi zase radí Michelin... Tak co teď??? :crazy: :%)
Z Tvého výběru bych volil určitě Continentaly SportContacty(jestli jezdíš svižněji) - kamarád je má tuším druhou sezonu v 18" na Lexusu GS a je maximálně spokojen, ale je třeba počítat u Tvého rozměru a profilu s cenou okolo 5.000,-Kč/pneu - záleží, jaký máš rychlostní index.

Případně bych šel do Dunlopů SM TT tam je cena 3.400,-Kč/ks v Tvém rozměru a myslím, že jsou to také dobré pneu. Pirellky jsem měl na Volvu já, konkrétně P7 a nebyl jsem moc spokojen, především na vodě to docela plavalo. myslím, že Dunlop je velmi dobrý poměr kvalita/cena/výkon.

Obecně je to ale o tom co od gum očekáváš, tak jak poposuje tiktak. A Michelin je zbytečně drahá značka, která nenabízí nic extra.

David
_________________
Mercedes W221, non Volvo.

ttoommaasseekk
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1676
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Kousek za Prahou, na východ.
Vůz: Karkulka
Kontaktovat uživatele:

#23 Kumho pneu

Příspěvek od ttoommaasseekk »

Ja nez koupim pneu, juknu sem: http://testovanipneumatik.com/.
Je to sice jen subjektivni hodnoceni majitelu, ale i to neco napovi.
Na KUMHO pneu jezdi spousta aut jiz z linky, asi hosi sikmooci umi nabidnout slusnou cenu a kvalitu, jinak by si tim automobilky povest nekazily, ne?
Ja s nimi zkusenosti nemam, na aute mam letni Fuldy a zimni Hankook.
Fuldy si rad zas koupim znovu, Hankooky byly za dobrou cenu, ale priste si vyberu jine pneu.
_________________
Karkulka V60 CC T5 AWD MY 2018, POLESTAR
Již jsem se rozloučil s V40 2.0T E85, Padík - V50 T5 AWD + BSR + IPD HD TCV

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 277
Registrován: 14 roků 10 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: V40 1.8 85kW 1998
Bydliště: Brno - Chrlice

#24 Kumho pneu

Příspěvek od herma »

měl jsem kuhmo a nemohl jsem si stěžovat.
_________________
Suzuki SX4 1.6 LPG 2009
Bylo: V40 1.8l 85kW B4184S 98 Black

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 1284
Registrován: 17 roků 6 měsíců
Bydliště: Litvínov
Vůz: Saab 9-3Aero,9-5Troll,9-5Aero,9000Aero
Bydliště: Litvínov

#25 Kumho pneu

Příspěvek od martines »

půjdu do nich :) zkusím je a poreferuju
_________________
Saab 9-3 Aero OG, Saab 9-3 Aero SS, Saab 9-3 Aero NG, Saab 9-5 Troll, Saab 9-3 Aero Cabrio V6, Saab 9000 Business edition, Saab 9-3 Aero OG
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „o všem možném :-)“