Pozitivní topic

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
LukášM
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1903
Registrován: 18 roků 1 měsíc
Bydliště: Tábor
Vůz: V240
Bydliště: Tábor

#26 Pozitivní topic

Příspěvek od LukášM »

Já bych chtěl koupit Škodu 120 :wink: Včera jsem jednu projížděl a byl jsem nadčený, sériové auto s upraveným motorem a není nic krásnějšího než když před sebou ve 180 km/h tlačíte novou Koktávku a podobná auta:Yahoo!: jen při potkávání protijedoucího auta jsem byl trošku nejistý :oops:
Jinak jsem rád, že Lukaso zmínil pořádný tuning, já jsem také příznivcem, stejně jako Dali, ale bál jsem se to říci, takže vítám to pozitivum :wink:
_________________
Volvo 240 D24 r.v. 1992

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 303
Registrován: 15 roků 1 měsíc
Vůz: Golf III
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

#27 Pozitivní topic

Příspěvek od jaffar »

LukášM píše:Já bych chtěl koupit Škodu 120 :wink: Včera jsem jednu projížděl a byl jsem nadčený, sériové auto s upraveným motorem a není nic krásnějšího než když před sebou ve 180 km/h tlačíte novou Koktávku a podobná auta:Yahoo!: jen při potkávání protijedoucího auta jsem byl trošku nejistý :oops:
Jaja, napríklad toto je veľká sranda, kľudne by som sa povozil. Hlavne tá úchylnosť, keď výsledky šprintu do 3,5l sú na štýl Impreza WRX, Lancer Evo, Impreza, Lancer, Škoda 120, Impreza... :green:
_________________
ehm, Golf...
ex 940SE B200FT '92, 480S 2.0 '94

Lukaso
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 1667
Registrován: 16 roků 2 měsíce
Bydliště: Praha
Vůz: S60
Bydliště: Praha

#28 Pozitivní topic

Příspěvek od Lukaso »

jo jo, připomíná mi to kamaráda co měl starou imprézu, upravil jí výhradně na víkendy ( spotřeba cca 20l/100km , žádnej body kit ), kromě poměrně znatelného zvýšení výkonu bych řekl že enormě znatelně snížil váhu :-D no byla to bestie! :D říkal mi, že je to sranda když se zazadu na D1 přiblíží k S8, ta začne okamžitě zrychlovat protože proč by někdo s S8 měl uhybat ( což chápu ) , při 200km/h se chlápkovi začne potit čelo, při 220 km/h ho začne zužovat myšlenka že ho tlačí auto v hodnotě jeho navigace, o 20 km/h s nechápavým výrazem uhýbá...

asi to je záležitost ega ale zábava to určitě je :D :lol: těmhle autum fandím :roll:
_________________
S60 Polestar Engineered T8 Recharge MY2024

LukášM
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1903
Registrován: 18 roků 1 měsíc
Bydliště: Tábor
Vůz: V240
Bydliště: Tábor

#29 Pozitivní topic

Příspěvek od LukášM »

Lukaso píše:jo jo, připomíná mi to kamaráda co měl starou imprézu, upravil jí výhradně na víkendy ( spotřeba cca 20l/100km , žádnej body kit ), kromě poměrně znatelného zvýšení výkonu bych řekl že enormě znatelně snížil váhu :-D no byla to bestie! :D říkal mi, že je to sranda když se zazadu na D1 přiblíží k S8, ta začne okamžitě zrychlovat protože proč by někdo s S8 měl uhybat ( což chápu ) , při 200km/h se chlápkovi začne potit čelo, při 220 km/h ho začne zužovat myšlenka že ho tlačí auto v hodnotě jeho navigace, o 20 km/h s nechápavým výrazem uhýbá...

asi to je záležitost ega ale zábava to určitě je :D :lol: těmhle autum fandím :roll:
O ego jde, ale tomu borcovi s tém dražším autem :wink: Jen ta bezpečnost....ale co je to tu pozitivní, takže na bezpečnosti nezáleží :D
_________________
Volvo 240 D24 r.v. 1992
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „o všem možném :-)“