Proč se mi udělalo špatně od žaludku?

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 837
Registrován: 14 roků 7 měsíců
Bydliště: NZ
Vůz: Subaru Levorg GT-S 2017
Bydliště: NZ

#26 Proč se mi udělalo špatně od žaludku?

Příspěvek od ..::Philip::.. »

_________________
Subaru Levorg GT-S 2017 AWD Eyesight Comfort

mr1
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 2416
Registrován: 15 roků 2 měsíce
Bydliště: Rudice/BK

#27 Proč se mi udělalo špatně od žaludku?

Příspěvek od mr1 »

jou81 píše: a to srovnání s Audi, na kterou mám averzi :%)
hele, Jou - nemáš ji jako služebáka? :ROFL:
Já mám toitž averzi na všechno, co mám tak nějak povinně :%) . Ale na audiny ji mám taky a to z mnoha jiných důvodů.
_________________
je: S60 2,4D r.06/854 TDI r.96/964 3.0 r.95/S80 TDI r.00/XC90 D5 r.05
bylo: 944 2.3FB r.92/363 2.0K r.??/S40 2.0LPT r.00/V70 TDI r.97
Obrázky Spotřeby

jou81
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 1038
Registrován: 16 roků
Bydliště: Brno / Hradec Králové
Vůz: XC90 MY17 Inscription

#28 Proč se mi udělalo špatně od žaludku?

Příspěvek od jou81 »

Hade :D Jo mám A6 3.0 benzínový "kvatro", aspoň že to není kombi. Ale hlavně co se týče toho interieru, člověk aby se bál sáhnout na ty pogumovaný čudlíky, nic to nevydrží. Při koupi to vypadalo určitě krásně, ale když to srovnám s S60 kde teď mám 3x víc kilometrů :%)
_________________
https://www.zidekmir.cz/ - Volvo diagnostika s úsměvem, v Brně zdarma :-)
Oprava přístrojovek a jiné elektroniky z S/V/XC s doživotní zárukou :-) tel. 602749614

S80 V8 Executive, XC90 2017 Inscription, ice white. S60R MY05. Byla S80 T6 200kw MY04, S60 D5 2002.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 4156
Registrován: 18 roků 3 měsíce
Bydliště: R.I.P.
Vůz: ---
Bydliště: Jindřichův Hradec

#29 Proč se mi udělalo špatně od žaludku?

Příspěvek od dali »

dali píše:Mimochodem, srovnejte tohle s interiérem nový S60 a najděte 5 rozdílů
:fool: Tak mě sežerte za trochu nadsázky :roll: Jasně že tam najdete milión rozdílů, le proč se ku**a Volvo má za potřebí opičit po Audi s volantem, architekturou vršku přístrojovky s umístěním displaye, střihem kožených dílů na sedačkách, kterej obměnou toho co je na Audi.
Mimochodem ten offroad alu bodykit je taky eňonuňo (pro méně chápavé opět nadsázka :wink: )

tnemec
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 1093
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: Praha

#30 Proč se mi udělalo špatně od žaludku?

Příspěvek od tnemec »

jou81 píše:
Na design hold není měřítko. Já jen že nadpis topicu je nabuřelý, a to srovnání s Audi, na kterou mám averzi :%)
Pokud to stále ještě někdo nepochopil, tak NADPIS TOPICU se týká výhradně toho slova Geely vpravo mezi klíčovými slovy. S fotkou to nemá nic společného, mohla tam být úplně jiná fotka nebo taky žádná. Tento topic neměl nikdy být diskusí o designu, dotýkal se pouze, jen a výhradně prodeje Volva do Číny. Konec hlášení.

:crazy: :P :%)
_________________
Je: Honda CBR1000RR Fireblade, 1000 ccm, 180 k, manuál, MY 2005, for fun | Opel Astra Sports Tourer, 1,4T, 140 k, kombi, automat, MY 2012, služebák
Bylo: Triumph Baby Speed, 600 ccm, 100 k, manuál, MY 2003, R.I.P. | Volvo 850 TDI, 140 k, kombi, automat, MY 1997, Prodáno... good luck v novém životě... | Volvo 940 D24TIC, kombi, automat, Prodáno na díly...
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „o všem možném :-)“