Další ukradené Volvo

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
hroch32
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 782
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Budkov, Vimperk

#51 Další ukradené Volvo

Příspěvek od hroch32 »

No to mě vomejou, člověk jim to naservíruje pod nos a PaCh s tím nic neudělaj :evil: To druhé ukradené Volvo mělo větší štěstí, tam policie zasáhla vcelku bleskově.
_________________
Volvo 850 kombi, B5254, 1996
Volvo 740 kombi, B230F, 1990 - bylo => pojízdný kombajn na Mazdy; třeba ji od Adama koupím časem zpátky

HonzaA
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 741
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: 244 B23E

#52 Další ukradené Volvo

Příspěvek od HonzaA »

To autovrakoviště je v těch končinách, kde jsem bílý 850 sedan párkrát v poslední době potkal. Ale že by ten samý den večer (jestli honička byl v sobotu) bylo přezuté na plecháče?
_________________
244 GLE B21E 1979 | 244 GLE B23E 1981 a další

Sarkasmic
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1617
Registrován: 17 roků 6 měsíců
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Vůz: Volvo 1980-97

#53 Další ukradené Volvo

Příspěvek od Sarkasmic »

hm,tedka koukam ze to asi nebude ono,pac ma na blatniku navic antenu... Tak nic...
_________________
343 GL r.v. 1981 B14 2E,V70 r.v. 1997 B5234 T3

Jean
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 319
Registrován: 19 roků 8 měsíců
Bydliště: Podolí u Brna
Vůz: Volvo 850 T5
Kontaktovat uživatele:

#54 Další ukradené Volvo

Příspěvek od Jean »

Tak jsem chtěl moc poděkovat všemkdo se i snažili nám pomoci při hledání auta. Auto jsme nalezli a proběhlo to následovně.

Vypátrali jsme kdy a kde to auto jezdí. Počkali jsme si na něj a nakonec ho zablokovali ve Vojkovicích v proluce mezi obchodem a obecním úřadem. Když to už vypadalo nadějně, tak se rozjel, naboural do našeho auta, kousek ho odtlačil a ujel. Pronásledovali jsme ho, ale ve Smolíně se nám ztratil. Ta T5 je prostě moc rychlá. Za volantem seděl takovej nesympatickej týpek. Věkem mohl být tak kolem 30, spíš menší postavy, neupravené delší vlasy vyčuhující zpod kšiltovky, přerostlé neupravené řídké vousy. Byl štíhlý. Kouřil.

Případně popis upřesním. Kdybych ho viděl, tak ho asi poznám, ale popsat moc neumím. V každém případě působil takovým ošuntělým dojmem. Nevím jestli to není prostě nějakej feťák nebo tak něco. Pistoli na nás nevytahoval a předpokládám, že nějaký větší mafiozo by se nezahazoval s autem za 30000 Kč. Aktuální značky na autě byly 2P7 a nějak dál. To si teď nepamatuju. Asi už tam nebudou. Mezitím ještě se na autě objevily značky jihlavské.

Tyto dva odstavce jsou překopírované ze soukromé zprávy. Adresát se určitě zlobit nebude. Nechtělo se mi to přepisovat. V každém případě včera volala policie, že je auto nalezené a můžeme si ho vyzvednout na obvodním oddělení v Břeclavi. Žádné podrobnosti zatím nevím, tak jsem zvědavý, jak bude vypadat. Jak se dostanu k počítači, tak napíši konečné rozuzlení.

V každém případě děkuji všem, kteří tomu věnovali úsilí, čas a v některých případech i peníze. Moc si toho vážím.
_________________
Volvo 960 93,95,96,97 B6304FS, S80 00 T6, 850 2,3 T5

1. eshop s volvodíly

st_Andy
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1929
Registrován: 15 roků 5 měsíců
Bydliště: Košice - Staré mesto
Vůz: V90 D5 AWD Inscription

#55 Další ukradené Volvo

Příspěvek od st_Andy »

Jean píše:V každém případěhttps://forum.volvoklub.cz/search.php?search_id=active_topics
Zobrazit aktivní témata včera volala policie, že je auto nalezené a můžeme si ho vyzvednout na obvodním oddělení v Břeclavi. Žádné podrobnosti zatím nevím, tak jsem zvědavý, jak bude vypadat.
To je skoro jak z Derricka :Bravo: Pointa zlocinu uplne nakonec :D :friends:

jarek.krizan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Servisman
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 2427
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Vůz: S80, 2,4
Bydliště: Zlín

#56 Další ukradené Volvo

Příspěvek od jarek.krizan »

No paráda. Pokud se nám podaří zmařit každý pokus o krádež, tak už se krást nebudou, už jen z principu. Mám radost i za majitele. :good:
_________________
V 740 GL r.v.88 B230F, ZF224HP , bylo V 960 B6304, 150kW s vlaječkou
V S80 , B5244S V 850 B5204

hroch32
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 782
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Budkov, Vimperk

#57 Další ukradené Volvo

Příspěvek od hroch32 »

Super, že se našlo :Yahoo!: Jen doufám, že v lepším stavu než onehdá bráchova Audina.

Jestli se roznese, že si Volvisti pomáhaj a že je problém s ukradeným Volvem jezdit natož jej prodat, tak fakt máme slušnou šanci, aby nám zloději dali pokoj :evil: Jen to taky může znamenat víc Volví rozřezanejch na kousky :(
_________________
Volvo 850 kombi, B5254, 1996
Volvo 740 kombi, B230F, 1990 - bylo => pojízdný kombajn na Mazdy; třeba ji od Adama koupím časem zpátky

X-Tuner
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 362
Registrován: 14 roků 5 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: ---
Bydliště: Benešov

#58 Další ukradené Volvo

Příspěvek od X-Tuner »

Zdravím , měl bych jen takový dotaz , dá se nějak bránit když vám třeba někdo prořeže pneu nebo prostě něco udělá na autě? jestli se to dá řešit třeba s Policií a tak , jen mě to napadlo a rád bych věděl jak to je

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 5110
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#59 Další ukradené Volvo

Příspěvek od Honza »

X-Tuner píše:Zdravím , měl bych jen takový dotaz , dá se nějak bránit když vám třeba někdo prořeže pneu nebo prostě něco udělá na autě? jestli se to dá řešit třeba s Policií a tak , jen mě to napadlo a rád bych věděl jak to je
Řešit to s policií můžeš, ale většinou se nic nevyřeší. Když ho při tom chytneš musíš to řešit sám :x , ale musíš mít potom štěstí na ty policajty 8) kteří potom jen konstatují že xy nešťastně upadnul na obrubník a potom ještě několikrát.
_________________
V70II D5, 2003 / V850 2,5TDi, '96, použita na orgány

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 209
Registrován: 14 roků 8 měsíců
Vůz: S80 2.5T 06 manual
Bydliště: Jihlava

#60 Další ukradené Volvo

Příspěvek od RobertH »

Jean píše:No je to velkej boj. Všechny poznávací znaky zde úmyslně nepíši. Nějaké tipy, kam jít, mám, tak uvidím. Někde se ty díly musí objevit. Pochybuji, že je někdo poveze někde přes celou republiku. A býlích sedanu 850 je sakra málo. NIcméně děkuji za podporu. Děkuji i za upozornění na podezřelý inzerát. Já ve snaze vyhovět všem, kteří za námi jezdí na servis, nestíhám řešit další věci. Bylo by lepší, kdyby je dříve než my našla policie. Alespoň by nebylo další číslo jednací... Do dneška jsem odkládal zbrojní pas a pistoli, ale teď to vezme rychlý spád.
Zbroní průkaz a zbraň také málokdy odkládám, ale kvůli autu bych ji nepoužil. I když je to Volvo, tak za ty následky by mi nestálo.
_________________
S80 V8 2008 executive, V70 2.3 T5 99
Bylo V70II TDI manual, 850 2.3 T5 automat, S80 2.5T 06 manual
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „o všem možném :-)“