Další ukradené Volvo

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
Jean
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 319
Registrován: 19 roků 7 měsíců
Bydliště: Podolí u Brna
Vůz: Volvo 850 T5
Kontaktovat uživatele:

#1 Další ukradené Volvo

Příspěvek od Jean »

Tak bohužel musím nahlásit další ukradené Volvo. :evil: V noci na dnešek nám vočórovali naši 850 T5. Pokud by se kdokoliv dostal k informacím, dílům nebo ji prostě někde zahlédnul dejte vědět. Jedná se o bílý sedan na Columbech kolech, manuální převodovka, polokůže, automatická klima. Foto či video by mohlo být někde v topicu o Vysokým Mýtu. Jakmile nějakou fotku najdu, tak ji samozřejmě doplním. Souběžně zmizely i trvale-manipulační RZ B 5538 a ještě jedny RZ, snad pražské, ale číslo nevím. Tak pokud by někdo něco takového zachytil, dejte vědět. Odměna Vás nemine. Zlodějě také ne, ale tam by to bylo o něčem jiným...
_________________
Volvo 960 93,95,96,97 B6304FS, S80 00 T6, 850 2,3 T5

1. eshop s volvodíly

GDPR_user

#2 Další ukradené Volvo

Příspěvek od GDPR_user »

to snad není pravda.Já se snad začnu bát o své autka. :evil: :evil:

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 3094
Registrován: 18 roků 3 měsíce
Bydliště: Teplicko
Vůz: TeslaS85D,Volvo S60 2.4T,V70 2.4,850T-5R
Bydliště: Bílina

#3 Další ukradené Volvo

Příspěvek od eLzyx »

:shock: Jdu zpátky zapojit satelitní vyhledávání i když mi mírně zhoršuje příjem rádia :o
_________________
je: Millennium Falcon Tesla model S 85D 2015, Solid White; andělíček můj strážníček S60 2.4T 147kW 2001, Maya Yellow; Strup 850 T5R 7 místné kombi 177kW 1994, Cream Yellow (schovaná pod Stone Black); Weisser Riese - bílý obr V70 2.4i 103kW 2001, Polar White; lehárošwágen VW T2b 1.6 37,5kW 1973, Kansas Beige/Pastel White
bylo: S80 se zadřenou 2.5T avtomat AWD 2004; Volvo C70 T5 (B5234T3) 1999

vcar
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1113
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: Č.Krumlov
Kontaktovat uživatele:

#4 Další ukradené Volvo

Příspěvek od vcar »

eLzyx píše::shock: Jdu zpátky zapojit satelitní vyhledávání i když mi mírně zhoršuje příjem rádia :o
K nas..ní! Rozkopat těmhle zmetkům .... však víte.
ELzyxi, ty máš ten satelit samodomo? Možná by nebylo od věci zasvětit, páč každý by si rád autí zabezpečil co nejlíp.
_________________
S80 D5 120kW 2003 manual silver
V40 1.8i 92kW B4184SM 6/99 blackmetal

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 3094
Registrován: 18 roků 3 měsíce
Bydliště: Teplicko
Vůz: TeslaS85D,Volvo S60 2.4T,V70 2.4,850T-5R
Bydliště: Bílina

#5 Další ukradené Volvo

Příspěvek od eLzyx »

samodomo zapojenej (nikomu bych to nesvěřil - páč se to rve pod palubku a kdo ví co ti autoelektrikáři ulámou), ale jinak je to firemní zařízení.

Jde o výrobek české firmy levelna.cz
Jde o typ GC073 331. Jednotka funguje jako skrytý/tichý autoalarm a potřebuje nějaký impuls podle kterého pozná průser(interní otřesové čidlo, nebo příplatkové externí náklonové, prostorové/mikrovlnné čidlo ... spínač kapoty, spínač od dveří, kufru ... je možné využít i impulsu od vestavěného autoalarmu) a pak něco čím se jí řekne - dej si pohov, to jsem já oprávněný majitel (dallas čip, ale ten nedoporučuju, protože je vidět a zloději ví, co je na konci. Nebo bezdrátovou kartu. Ta je fajne, ale drahá. A nebo obyčejný skrytý mikrospínač pod tapecem + povrzující pípnutí sirénky, nebo bliknutím LEDky - to aby jsis byl jistej, že je auto zastřežené/odstřežené a neposílalo ti to haldu sms. Taky se dá použít impuls z dálkového ovládání auta - ale ... kdo ví jak ti zloději to auto otevírají)

Samodomo použitelnost tam je ... sms alarm/prozvonění od jednotky, sms dotaz na polohu, sms sepnutí výstupu (relé čerpadla, imobilizér, klakson atp.). Stačí použít tarif odepiš od VF. Akorát by to asi chtělo mít telefon s WindowsMobile/Symbianem (ten co budeš mít v ruce), aby se z tý příchozí smsky dokázaly vytáhnout souřadnice a zobrazit se třeba na googlemaps. Čistě souřadnice jsou kolikrát k prdu, když už je auto fuč a PC není po ruce. Samozřejmě lze využít jejich/naší aplikace, ale ty měsíční paušály za provoz služby se pro jednotlivce nevyplatí. Hlavně pokud člověk nepotřebuje svojí knihu jízd.
Problémem jsou rušičky GPS a GSM. V podstatě každej zloděj aut je používá. Obrana proti nim skoro není. Maximálně v dobrém umístění GSM/GPS antény (přečuhující nárazníky Volvo jsou ideální) - pak je šance, že se rušička v kabině bude chovat jako ve Faradayově kleci a nevyzáří dostatečné rušení mimo kabinu, takže jednotka bude bonzovat dál (na SMSky narozdíl od GPRS stačí slabej signál). Na mém autě mám odzkoušeno, že GPS mi to zaruší, ale SMSkou můžu jednotku ovládat dál - imobilizace, nebo umí prásknout i BTS id pro určení přibližné lokace.
Jinak mám tam i další features, ale ... to je tajné s ohledem na bezpečnost :twisted:
Naposledy upravil(a) eLzyx dne 06 lis 2009 23:25, celkem upraveno 5 x.
_________________
je: Millennium Falcon Tesla model S 85D 2015, Solid White; andělíček můj strážníček S60 2.4T 147kW 2001, Maya Yellow; Strup 850 T5R 7 místné kombi 177kW 1994, Cream Yellow (schovaná pod Stone Black); Weisser Riese - bílý obr V70 2.4i 103kW 2001, Polar White; lehárošwágen VW T2b 1.6 37,5kW 1973, Kansas Beige/Pastel White
bylo: S80 se zadřenou 2.5T avtomat AWD 2004; Volvo C70 T5 (B5234T3) 1999

jarek.krizan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Servisman
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 2434
Registrován: 17 roků 9 měsíců
Vůz: S80, 2,4
Bydliště: Zlín

#6 Další ukradené Volvo

Příspěvek od jarek.krizan »

To by chtělo ruský alarm. Pro neznalé - upilovaná kulovnice ve sloupku řízení a jak šlápne na spojku, nebo na brzdu .... :evil:

Taky zabudovaný paralyzér v sedáku je zajímavá věc. Hlavně pak zloděj mluví fistulkou :lol:
_________________
V 740 GL r.v.88 B230F, ZF224HP , bylo V 960 B6304, 150kW s vlaječkou
V S80 , B5244S V 850 B5204

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 3094
Registrován: 18 roků 3 měsíce
Bydliště: Teplicko
Vůz: TeslaS85D,Volvo S60 2.4T,V70 2.4,850T-5R
Bydliště: Bílina

#7 Další ukradené Volvo

Příspěvek od eLzyx »

při spolehlovosti veškerých elektronických features bych se nedivil, kdyby tak mluvil i majitel :D
_________________
je: Millennium Falcon Tesla model S 85D 2015, Solid White; andělíček můj strážníček S60 2.4T 147kW 2001, Maya Yellow; Strup 850 T5R 7 místné kombi 177kW 1994, Cream Yellow (schovaná pod Stone Black); Weisser Riese - bílý obr V70 2.4i 103kW 2001, Polar White; lehárošwágen VW T2b 1.6 37,5kW 1973, Kansas Beige/Pastel White
bylo: S80 se zadřenou 2.5T avtomat AWD 2004; Volvo C70 T5 (B5234T3) 1999

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 14
Registrován: 15 roků 9 měsíců
Bydliště: Čisovice - Bojov
Vůz: Volvo 850, 2,4l 106kw, tmave zelená meta
Bydliště: Čisovice Bojov

#8 Další ukradené Volvo

Příspěvek od maara »

jarek.krizan píše:

Taky zabudovaný paralyzér v sedáku je zajímavá věc. Hlavně pak zloděj mluví fistulkou :lol:

paralyzér má prý docela jistou schopnost zasaženému povolit kruhový svěrač.......bych nechtěl mí(ý)t v autě sr.čky
_________________
Volvo 850, 2,4l 106kw, tmave zelená meta

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 3094
Registrován: 18 roků 3 měsíce
Bydliště: Teplicko
Vůz: TeslaS85D,Volvo S60 2.4T,V70 2.4,850T-5R
Bydliště: Bílina

#9 Další ukradené Volvo

Příspěvek od eLzyx »

zvlášť když ganz neue volvo sedáky jsou okolo 15 000Kč. A to předpokládám, že se mu nepovede zesr*t i opěradlo - to je dražší
_________________
je: Millennium Falcon Tesla model S 85D 2015, Solid White; andělíček můj strážníček S60 2.4T 147kW 2001, Maya Yellow; Strup 850 T5R 7 místné kombi 177kW 1994, Cream Yellow (schovaná pod Stone Black); Weisser Riese - bílý obr V70 2.4i 103kW 2001, Polar White; lehárošwágen VW T2b 1.6 37,5kW 1973, Kansas Beige/Pastel White
bylo: S80 se zadřenou 2.5T avtomat AWD 2004; Volvo C70 T5 (B5234T3) 1999

jarek.krizan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Servisman
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 2434
Registrován: 17 roků 9 měsíců
Vůz: S80, 2,4
Bydliště: Zlín

#10 Další ukradené Volvo

Příspěvek od jarek.krizan »

Je to ale jednodušší jak čistit mozek ze střechovice.
_________________
V 740 GL r.v.88 B230F, ZF224HP , bylo V 960 B6304, 150kW s vlaječkou
V S80 , B5244S V 850 B5204

hroch32
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 782
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Budkov, Vimperk

#11 Další ukradené Volvo

Příspěvek od hroch32 »

Jarek: Zase je jistota, že to ten zku*vysyn neudělá znovu :evil:

Jean: Tohle je mi fakt líto. Držím palce, ať se najde. Budu koukat, ale to by asi byla náhoda, kdyby se ocitlo na dálném jihu...
_________________
Volvo 850 kombi, B5254, 1996
Volvo 740 kombi, B230F, 1990 - bylo => pojízdný kombajn na Mazdy; třeba ji od Adama koupím časem zpátky

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 5112
Registrován: 20 roků 5 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#12 Další ukradené Volvo

Příspěvek od Honza »

hroch32 píše:Jarek: Zase je jistota, že to ten zku*vysyn neudělá znovu :evil:

Jean: Tohle je mi fakt líto. Držím palce, ať se najde. Budu koukat, ale to by asi byla náhoda, kdyby se ocitlo na dálném jihu...
Pokud již není na dálném východě
_________________
V70II D5, 2003 / V850 2,5TDi, '96, použita na orgány

jarek.krizan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Servisman
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 2434
Registrován: 17 roků 9 měsíců
Vůz: S80, 2,4
Bydliště: Zlín

#13 Další ukradené Volvo

Příspěvek od jarek.krizan »

Začínám značit díly svého auta neviditelnou barvou a pokud se něco takového stane a dotyčný takový díl po rozborce nabídne, tak se mu stane nehoda.
_________________
V 740 GL r.v.88 B230F, ZF224HP , bylo V 960 B6304, 150kW s vlaječkou
V S80 , B5244S V 850 B5204

Jean
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 319
Registrován: 19 roků 7 měsíců
Bydliště: Podolí u Brna
Vůz: Volvo 850 T5
Kontaktovat uživatele:

#14 Další ukradené Volvo

Příspěvek od Jean »

No je to velkej boj. Všechny poznávací znaky zde úmyslně nepíši. Nějaké tipy, kam jít, mám, tak uvidím. Někde se ty díly musí objevit. Pochybuji, že je někdo poveze někde přes celou republiku. A býlích sedanu 850 je sakra málo. NIcméně děkuji za podporu. Děkuji i za upozornění na podezřelý inzerát. Já ve snaze vyhovět všem, kteří za námi jezdí na servis, nestíhám řešit další věci. Bylo by lepší, kdyby je dříve než my našla policie. Alespoň by nebylo další číslo jednací... Do dneška jsem odkládal zbrojní pas a pistoli, ale teď to vezme rychlý spád.
Naposledy upravil(a) Jean dne 07 lis 2009 23:13, celkem upraveno 1 x.
_________________
Volvo 960 93,95,96,97 B6304FS, S80 00 T6, 850 2,3 T5

1. eshop s volvodíly

st_Andy
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1929
Registrován: 15 roků 5 měsíců
Bydliště: Košice - Staré mesto
Vůz: V90 D5 AWD Inscription

#15 Další ukradené Volvo

Příspěvek od st_Andy »

to je fakt pech.. :no:

Tak panove, tohle jsem si nasel po nedavnem rannim prijezdu ke garazi ve ktere parkuji...
Lamal bych za to vsecky koncetiny bez milosti.. a verte, ani si nechci predstavit co by bylo, kdyby tam v ten moment auto bylo.. Chyta mne docela paranoja, protoze jak ctu, na nahody to prestava vypadat..
Přílohy
vylomeny zamok (Medium).jpg
vylomeny zamok (Medium).jpg (58.34 KiB) Zobrazeno 688 x
Naposledy upravil(a) st_Andy dne 07 lis 2009 23:14, celkem upraveno 1 x.

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 5112
Registrován: 20 roků 5 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#16 Další ukradené Volvo

Příspěvek od Honza »

Jean píše: Alespoň by nebylo další číslo jednací... .
Asi by jiný bylo ale v jinej složce. A dovedu si představit i nadpis.
Jean - ublížení na zdraví s pokusem úkladné vraždy
_________________
V70II D5, 2003 / V850 2,5TDi, '96, použita na orgány

Peťo
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 363
Registrován: 15 roků 5 měsíců
Vůz: V40 B4164S LPG, 1998
Zabanován: Trvale

#17 Další ukradené Volvo

Příspěvek od Peťo »

st_Andy píše:to je fakt pech.. :no:

Tak panove, tohle jsem si nasel po nedavnem rannim prijezdu ke garazi ve ktere parkuji...
Lamal bych za to vsecky koncetiny bez milosti.. a verte, ani si nechci predstavit co by bylo, kdyby tam v ten moment auto bylo..
Inak pekný zámok si tam mal :ROFL: ja viem nechceš pôsobiť provokatívne s nejakým lepším 8) ale Rko by som sa tam bál nechať, keď Ti niekto takto pekne vylámal vložku, tak mal sakra dosť času aj na iné. Čiže blbá lokalita na tak pekné Volvo..
pozerám vložku sa im nepodarilo zachytiť.. :good:
_________________
est Volvo "I roll" Japan Volvo 600 japan horse best Volvo engine

st_Andy
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1929
Registrován: 15 roků 5 měsíců
Bydliště: Košice - Staré mesto
Vůz: V90 D5 AWD Inscription

#18 Další ukradené Volvo

Příspěvek od st_Andy »

michalV70 píše:Inak pekný zámok si tam mal :ROFL: ja viem nechceš pôsobiť provokatívne s nejakým lepším 8) ale Rko by som sa tam bál nechať, keď Ti niekto takto pekne vylámal vložku, tak mal sakra dosť času aj na iné. Čiže blbá lokalita na tak pekné Volvo..pozerám vložku sa im nepodarilo zachytiť.. :good:
Ale podarilo, polovica z nej chybala... a to mi vtipne zrovna nepride. Ver ze ked niekto velmi chce lokalita Ti je sumafuk. Zamok je tam uz pochopitelne novy s pevnym kovanim a tie 2 bezpecnostne klad(k)y co som tam po tomto zazitku nalozil su tak minimalne na flexu.. Inak auto ma okrem alarmu dvojite pieskovanie, defendlock v paneli, a v garazi ho zamykam (vratane volantu aj celkovo). Urcite ale zrejme pribudne Magicar s dosahom az domov, a skryty spinac zapalovania.. Neviem ale co by pomohlo proti vandalizmu.. O to viac dufam ze sa Vam Volva najdu a vratia sa domov, drzim prsty!

Peťo
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 363
Registrován: 15 roků 5 měsíců
Vůz: V40 B4164S LPG, 1998
Zabanován: Trvale

#19 Další ukradené Volvo

Příspěvek od Peťo »

st_Andy píše:
michalV70 píše:Inak pekný zámok si tam mal :ROFL: ja viem nechceš pôsobiť provokatívne s nejakým lepším 8) ale Rko by som sa tam bál nechať, keď Ti niekto takto pekne vylámal vložku, tak mal sakra dosť času aj na iné. Čiže blbá lokalita na tak pekné Volvo..pozerám vložku sa im nepodarilo zachytiť.. :good:
Ale podarilo, polovica z nej chybala... a to mi vtipne zrovna nepride. Ver ze ked niekto velmi chce lokalita Ti je sumafuk. Zamok je tam uz pochopitelne novy a tie 2 bezpecnostne klad(k)y co som tam po tomto zazitku nalozil su tak minimalne na flexu.. Inak auto ma okrem alarmu dvojite pieskovanie, defendlock v paneli, a v garazi ho zamykam (vratane volantu aj celkovo). Urcite ale zrejme pribudne Magicar s dosahom az domov, a skryty spinac zapalovania.. Neviem ale co by pomohlo proti vandalizmu.. O to viac dufam ze sa Vam Volva najdu a vratia sa domov, drzim prsty!
:sorry: neber to ako urážku ja sa tomu smejem zo zúfalstva zajtra spravím fotku ako dopadol 20ročný boj s ...(..) aby si videl kam až dôjde ochrana zámkov-na našich dverách sa neoplatí nič rezať, lepšie je vysekať dieru krompáčom vedľa do steny :%) (menej práce)
Ide skôr o ten vandalizmus a čo by Ti zničili.. inak dvojité pieskovanie je aké? Ja pieskované sklá mám.. Odporúčam Ti gsm sms hlásič na pohyb v garáži + magnetickú poistku na dvere + nejakú trúbu= má to psychologický efekt a dovtedy tam dorazíš-sms správa
Naposledy upravil(a) Peťo dne 07 lis 2009 23:41, celkem upraveno 1 x.
_________________
est Volvo "I roll" Japan Volvo 600 japan horse best Volvo engine

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 3094
Registrován: 18 roků 3 měsíce
Bydliště: Teplicko
Vůz: TeslaS85D,Volvo S60 2.4T,V70 2.4,850T-5R
Bydliště: Bílina

#20 Další ukradené Volvo

Příspěvek od eLzyx »

ty volve ... takový chatrný vrátka. Já mám hlavní garážový vrata dvojitě poplechovaný (1x 3mm a 1x2mm), přes to maskování dřevěnejma latěma, z vnitřní strany silnej rozpěrnej zámek(když už otevřou půlku vrat, tak druhou ne), naprosto šílený panty, rám kvalitně zabetonovanej do zdí, tak aby se nedal vytrhnout a bezpečnostní zapuštěnej zámek. Před těma vratama jsou ještě jedny vrata, před nima Opel, kterej je problém nastartovat i oprávněným majitelem a před ním ještě jedny venkovní vrata.
A přesto si i klíčky od auta beru s sebou do postele.
O zabezpečení mého Volvo jsem se už zmínil.
_________________
je: Millennium Falcon Tesla model S 85D 2015, Solid White; andělíček můj strážníček S60 2.4T 147kW 2001, Maya Yellow; Strup 850 T5R 7 místné kombi 177kW 1994, Cream Yellow (schovaná pod Stone Black); Weisser Riese - bílý obr V70 2.4i 103kW 2001, Polar White; lehárošwágen VW T2b 1.6 37,5kW 1973, Kansas Beige/Pastel White
bylo: S80 se zadřenou 2.5T avtomat AWD 2004; Volvo C70 T5 (B5234T3) 1999

Peťo
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 363
Registrován: 15 roků 5 měsíců
Vůz: V40 B4164S LPG, 1998
Zabanován: Trvale

#21 Další ukradené Volvo

Příspěvek od Peťo »

eLzyx píše:ty volve ... takový chatrný vrátka. Já mám hlavní garážový vrata dvojitě poplechovaný (1x 3mm a 1x2mm), přes to maskování dřevěnejma latěma, z vnitřní strany silnej rozpěrnej zámek(když už otevřou půlku vrat, tak druhou ne), naprosto šílený panty, rám kvalitně zabetonovanej do zdí, tak aby se nedal vytrhnout a bezpečnostní zapuštěnej zámek. Před těma vratama jsou ještě jedny vrata, před nima Opel, kterej je problém nastartovat i oprávněným majitelem a před ním ještě jedny venkovní vrata.
A přesto si i klíčky od auta beru s sebou do postele.
O zabezpečení mého Volvo jsem se už zmínil.
:Bravo: mal by si ešte posadiť pitbula do vnútra ako standa :no:
_________________
est Volvo "I roll" Japan Volvo 600 japan horse best Volvo engine

lakio
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 700
Registrován: 16 roků 11 měsíců
Bydliště: Šaľa

#22 Další ukradené Volvo

Příspěvek od lakio »

eLzyx píše:Před těma vratama jsou ještě jedny vrata, před nima Opel, kterej je problém nastartovat i oprávněným majitelem
tak toto mi pride ako najbezpecnejsie zo vsetkeho :green: :green: :green: :green:
_________________
C30 D5 R-Design
XC90 V8 R-Design
V70 TDi

Maki Hira
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 159
Registrován: 17 roků 11 měsíců
Bydliště: Vysočina
Vůz: Volvo 940

#23 Další ukradené Volvo

Příspěvek od Maki Hira »

V úterý kamarádovi v naší vesnici, která má sotva 180 lidí, někdo navrtal zespoda nádrž u Dafa, něco nafty ukrad a zbytek nechal vytýct. Ze silnice se to dostalo do kanalizace, a mně v půl šestý ráno vytáhli z postele hasiči, abch jim řek, kam to ústí. Naštěstí jsme to zachytili na odkalovací nádrži, protože o dalších 300 metrů dál to teče do 30 hektarovýho rybníku, kterej je vypuštěnej a včera se lovil.... Myslim, že si dokážete představit, co by to s těma rybama udělalo.
Přitom stačilo hasákem utrhnout víčko. Takže kvůli zhruba sto litrům nafty je zničená jedna nádrž, zasraná kanalizace, norný stěny na malym rybníku, hromady absorbentů všude (kluk nased a ještě kus odjel, než mu seplo, že něco neni v pořádku) a výhledově nutnost odtěžit kontaminovaný bahno. Nejbližší skládka je zhruba třicet kiláků a jedna tatra to rozhodně nespraví.
Lámat ruce.
_________________
Volvo v70 II
Aro M461

Bylo:Volvo 940 - Sněhulák, v70 AWD 1997 LPG, 850 2,5 20ventil

Peťo
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 363
Registrován: 15 roků 5 měsíců
Vůz: V40 B4164S LPG, 1998
Zabanován: Trvale

#24 Další ukradené Volvo

Příspěvek od Peťo »

Maki Hira píše:V úterý kamarádovi v naší vesnici, která má sotva 180 lidí, někdo navrtal zespoda nádrž u Dafa, něco nafty ukrad a zbytek nechal vytýct. Ze silnice se to dostalo do kanalizace, a mně v půl šestý ráno vytáhli z postele hasiči, abch jim řek, kam to ústí. Naštěstí jsme to zachytili na odkalovací nádrži, protože o dalších 300 metrů dál to teče do 30 hektarovýho rybníku, kterej je vypuštěnej a včera se lovil.... Myslim, že si dokážete představit, co by to s těma rybama udělalo.
Přitom stačilo hasákem utrhnout víčko. Takže kvůli zhruba sto litrům nafty je zničená jedna nádrž, zasraná kanalizace, norný stěny na malym rybníku, hromady absorbentů všude (kluk nased a ještě kus odjel, než mu seplo, že něco neni v pořádku) a výhledově nutnost odtěžit kontaminovaný bahno. Nejbližší skládka je zhruba třicet kiláků a jedna tatra to rozhodně nespraví.
Lámat ruce.
:%) a najlepšie na tom je ak zistí že to ukradol sused ako sa nám stalo.. :fool:
_________________
est Volvo "I roll" Japan Volvo 600 japan horse best Volvo engine

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 3094
Registrován: 18 roků 3 měsíce
Bydliště: Teplicko
Vůz: TeslaS85D,Volvo S60 2.4T,V70 2.4,850T-5R
Bydliště: Bílina

#25 Další ukradené Volvo

Příspěvek od eLzyx »

důležitý je, že někdo měl levnou naftu, ne?
_________________
je: Millennium Falcon Tesla model S 85D 2015, Solid White; andělíček můj strážníček S60 2.4T 147kW 2001, Maya Yellow; Strup 850 T5R 7 místné kombi 177kW 1994, Cream Yellow (schovaná pod Stone Black); Weisser Riese - bílý obr V70 2.4i 103kW 2001, Polar White; lehárošwágen VW T2b 1.6 37,5kW 1973, Kansas Beige/Pastel White
bylo: S80 se zadřenou 2.5T avtomat AWD 2004; Volvo C70 T5 (B5234T3) 1999
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „o všem možném :-)“