Pro zasmání!

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 38
Registrován: 16 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha

#76 Pro zasmání!

Příspěvek od kwak »

/deanoli/ ano, to je relativní ve 33 je chlap eště moc mladej a ženská už těžce za zenitem ;-)

/honza_s60/ hm.. hostivař.. to je ta bojovka se sběrem tělesnejch ostatků pro majitele šedesátek? Když já jsem čtyřicítkař :)
_________________
S40 2.0 T r.v. 2003, automat

Peťo-goalie
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 342
Registrován: 16 roků 8 měsíců

#77 Pro zasmání!

Příspěvek od Peťo-goalie »

kwak píše:to elzyx.. bohužel, zklamu tě, sem stará (33) sice svobodná, ale mám dítě na pokrají puberty, a ksicht (můj) taky nic moc. Jediný přitažlivý na mě je to volvo a to tu má každej :D
:palec: tak radsej ani nepisem kolko rokov ma moja.. :lol:

honza_S60
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 192
Registrován: 16 roků 4 měsíce
Vůz: Volvo S60 2,4i (2002)
Bydliště: Praha 4

#78 Pro zasmání!

Příspěvek od honza_S60 »

[quote="kwak] hm.. hostivař.. to je ta bojovka se sběrem tělesnejch ostatků pro majitele šedesátek? Když já jsem čtyřicítkař :)[/quote]

jj, přesně o tenhle sraz se jedná. Na dalším je naplánovaná bojová hra "Sběratel kostí".
Tak bude fajn, když tam budeme mít o jednu kost víc. A čtyřicítka je také auto.
My šedesátkaři, kteří jsme neustále cílem narážek opravodvých volvistů v krabicích jinými typy nepohrdáme. 8)
_________________
Volvo S60 "Zlatuška" - 2,4i, 170HP, r.v. 2002, 350 tis. km, zlatá metal.
Yamaha TT600R, 31kW, jedu si cestou necestou,...
Bylo: Mitsubishi Carisma 1,6 / Mitsubishi Galant 2,0 GLXi / Skoda Felicia kombi GLXi 1,3 - LPG
Skoda 125L - LPG

petr´S
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 459
Registrován: 16 roků 7 měsíců
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

#79 Pro zasmání!

Příspěvek od petr´S »

honza_S60 píše:[
za 7 let dosáhneš kvalit svého auta a za dalších 20 pak našich povozů - S80 se asi nedožijem :mrgreen: :pij:
_________________
MB Viano MY2012, XC90 D5 Polestar MY2011
bylo S40 1.8 2003; 780 Bertone 1987; S60 2.5T AWD 2004, S80 V8 AWD 2007,V50 2.0D 2008, 262C Bertone, C70 T5 2010

http://www.plastservis.net

honza_S60
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 192
Registrován: 16 roků 4 měsíce
Vůz: Volvo S60 2,4i (2002)
Bydliště: Praha 4

#80 Pro zasmání!

Příspěvek od honza_S60 »

honza_S60 píše:[
_________________
Volvo S60 "Zlatuška" - 2,4i, 170HP, r.v. 2002, 350 tis. km, zlatá metal.
Yamaha TT600R, 31kW, jedu si cestou necestou,...
Bylo: Mitsubishi Carisma 1,6 / Mitsubishi Galant 2,0 GLXi / Skoda Felicia kombi GLXi 1,3 - LPG
Skoda 125L - LPG

koch
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 19
Příspěvky: 1553
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Opava (Oščadnica, SK)
Vůz: Volvo S60 2.4T

#81 Pro zasmání!

Příspěvek od koch »

moje zenska uz ma pomaly 30 a furt je stejne .....

mates
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 382
Registrován: 16 roků 10 měsíců
Bydliště: Brno / Dolní Kounice
Vůz: Lynk & Co 01

#82 Pro zasmání!

Příspěvek od mates »

Hoši sory, ale jakmile se v jakémkoliv topicu objeví ženská, tak se to vždycky zvrhne do sexu.. Jde vidět, že plechový miláčky máme všichni rádi, ale tu a tam.. ;-)
_________________
je: Lynk & Co 01 r.v.2022, PHEV - čínské Volvo XC40
bylo: XC90 V8 r.v.2005
bylo: V70 R AWD r. v. 1998
bylo: V480 ES 1,7 r. v. 1988

honza_S60
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 192
Registrován: 16 roků 4 měsíce
Vůz: Volvo S60 2,4i (2002)
Bydliště: Praha 4

#83 Pro zasmání!

Příspěvek od honza_S60 »

No bylo by fakt divný, kdyby se konverzace schylovala k sexu na základě rozhovoru o autech jen mezi muži. :-) Když už si ženský kupujou volva, aby se dostaly na srazy, tak to už se asi vážně rozkřiklo, že ty nejlepší kluci se vyskytují prácě na tomto fóru. 8)
_________________
Volvo S60 "Zlatuška" - 2,4i, 170HP, r.v. 2002, 350 tis. km, zlatá metal.
Yamaha TT600R, 31kW, jedu si cestou necestou,...
Bylo: Mitsubishi Carisma 1,6 / Mitsubishi Galant 2,0 GLXi / Skoda Felicia kombi GLXi 1,3 - LPG
Skoda 125L - LPG

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 13
Příspěvky: 3094
Registrován: 18 roků 3 měsíce
Bydliště: Teplicko
Vůz: TeslaS85D,Volvo S60 2.4T,V70 2.4,850T-5R
Bydliště: Bílina

#84 Pro zasmání!

Příspěvek od eLzyx »

petr S60 píše: za 7 let dosáhneš kvalit svého auta a za dalších 20 pak našich povozů - S80 se asi nedožijem :mrgreen: :pij:
proč, ne? U nás v rodině se všichni dožili minimálně 80tky. Si tak říkám, že by měli začít vyrábět stovkovou řadu.
mates píše:Hoši sory, ale jakmile se v jakémkoliv topicu objeví ženská, tak se to vždycky zvrhne do sexu.. Jde vidět, že plechový miláčky máme všichni rádi, ale tu a tam.. ;-)
já bych :prace: až bych :ryma: Tak holt startuju při každý příležitosti :mrgreen:
_________________
je: Millennium Falcon Tesla model S 85D 2015, Solid White; andělíček můj strážníček S60 2.4T 147kW 2001, Maya Yellow; Strup 850 T5R 7 místné kombi 177kW 1994, Cream Yellow (schovaná pod Stone Black); Weisser Riese - bílý obr V70 2.4i 103kW 2001, Polar White; lehárošwágen VW T2b 1.6 37,5kW 1973, Kansas Beige/Pastel White
bylo: S80 se zadřenou 2.5T avtomat AWD 2004; Volvo C70 T5 (B5234T3) 1999

Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 53
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Praha

#85 Pro zasmání!

Příspěvek od johnyS60 »

eLzyx píše:
petr S60 píše: za 7 let dosáhneš kvalit svého auta a za dalších 20 pak našich povozů - S80 se asi nedožijem :mrgreen: :pij:
proč, ne? U nás v rodině se všichni dožili minimálně 80tky. Si tak říkám, že by měli začít vyrábět stovkovou řadu.
mates píše:Hoši sory, ale jakmile se v jakémkoliv topicu objeví ženská, tak se to vždycky zvrhne do sexu.. Jde vidět, že plechový miláčky máme všichni rádi, ale tu a tam.. ;-)
já bych :prace: až bych :ryma: Tak holt startuju při každý příležitosti :mrgreen:
hele, na řezaní je tady na foru Tomas80:), ten to reze doprava, doleva....
_________________
S 60,2002,social 125kw motour,antracit metla a bezovy vnitrek

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 38
Registrován: 16 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha

#86 Pro zasmání!

Příspěvek od kwak »

:mrgreen: začínám na stará kolena chápat holčičí know how (nikdy sem v tom moc nevynikala) aneb "Jak manipulovat s muži"
1. Přesvědčte je, že jsou tak mimořádně výjimeční, že jste podstoupili těžkou oběť, jen abyste se dostala do jejich blízkosti (koupila sem si VOLVO :shock: )
2. Dostavte se na nějaký sraz, kde je jich větší množství, někdo hodně zoufalej se tam určo najde
3. Hučte do něj hodinku, že on je ze všech nejvýjimečnější
4. Položte ho pod auto a ukažte mu, co vám dělají nové tlumiče, pak mu ukažte, jak vám vrže volant, a jako perlička na závěr se tvařte, že neumíte odstranit skvrny od kafe z mikroplyše, třeba vám i vypucujou autosedačky :D

škoda, že nejsem svině, ale aspoň to zkusim prodat nějakýmu natuplýmu holčičímu časopisu :) Třeba aspoň zvednu obrat v obchodu s volvoojetinama
_________________
S40 2.0 T r.v. 2003, automat

Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 53
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Praha

#87 Pro zasmání!

Příspěvek od johnyS60 »

kwak píše::mrgreen: začínám na stará kolena chápat holčičí know how (nikdy sem v tom moc nevynikala) aneb "Jak manipulovat s muži"
1. Přesvědčte je, že jsou tak mimořádně výjimeční, že jste podstoupili těžkou oběť, jen abyste se dostala do jejich blízkosti (koupila sem si VOLVO :shock: )
2. Dostavte se na nějaký sraz, kde je jich větší množství, někdo hodně zoufalej se tam určo najde
3. Hučte do něj hodinku, že on je ze všech nejvýjimečnější
4. Položte ho pod auto a ukažte mu, co vám dělají nové tlumiče, pak mu ukažte, jak vám vrže volant, a jako perlička na závěr se tvařte, že neumíte odstranit skvrny od kafe z mikroplyše, třeba vám i vypucujou autosedačky :D

škoda, že nejsem svině, ale aspoň to zkusim prodat nějakýmu natuplýmu holčičímu časopisu :) Třeba aspoň zvednu obrat v obchodu s volvoojetinama
sympaticke :D
_________________
S 60,2002,social 125kw motour,antracit metla a bezovy vnitrek

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 13
Příspěvky: 3094
Registrován: 18 roků 3 měsíce
Bydliště: Teplicko
Vůz: TeslaS85D,Volvo S60 2.4T,V70 2.4,850T-5R
Bydliště: Bílina

#88 Pro zasmání!

Příspěvek od eLzyx »

kwak píše: 2. Dostavte se na nějaký sraz, kde je jich větší množství, někdo hodně zoufalej se tam určo najde
tak já zoufalej nejsem. Jen mám stále chuť. To je holt ten pubertální vývoj 8)
Ale jinak moc hezky napsáno.
_________________
je: Millennium Falcon Tesla model S 85D 2015, Solid White; andělíček můj strážníček S60 2.4T 147kW 2001, Maya Yellow; Strup 850 T5R 7 místné kombi 177kW 1994, Cream Yellow (schovaná pod Stone Black); Weisser Riese - bílý obr V70 2.4i 103kW 2001, Polar White; lehárošwágen VW T2b 1.6 37,5kW 1973, Kansas Beige/Pastel White
bylo: S80 se zadřenou 2.5T avtomat AWD 2004; Volvo C70 T5 (B5234T3) 1999

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 38
Registrován: 16 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha

#89 Pro zasmání!

Příspěvek od kwak »

nj, já ve skutečnosti navíc chlapa mam... akorát že nemá ani řidičák... mám to doma zařízeno tak, že řeším technické záležitosti, jako jsou opravy domácích spotřebičů, hrabání se v počítačích a přenášení těžkých břemen a on za to po mně nechce, abych uklízela a myla nádobí (až na to, že to doma nedělá nikdo.. ale aspoň je klid a pohoda :mrgreen: )
Jen nevím, jestli by byla taková pohoda a klid, kdyby zjistil, že za informace o provozu a údržbě rodinného vozítka platím tělem. Asi ee :roll:
_________________
S40 2.0 T r.v. 2003, automat

mates
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 382
Registrován: 16 roků 10 měsíců
Bydliště: Brno / Dolní Kounice
Vůz: Lynk & Co 01

#90 Pro zasmání!

Příspěvek od mates »

honza_S60 píše:No bylo by fakt divný, kdyby se konverzace schylovala k sexu na základě rozhovoru o autech jen mezi muži. :-) Když už si ženský kupujou volva, aby se dostaly na srazy, tak to už se asi vážně rozkřiklo, že ty nejlepší kluci se vyskytují prácě na tomto fóru. 8)
Moc krásně napsaný :tlesk: :tlesk: . Vlastně jen stačí koupit si Volvo, zaregistrovat se tady na fóru a pak už jen čekat.. :ryby:
_________________
je: Lynk & Co 01 r.v.2022, PHEV - čínské Volvo XC40
bylo: XC90 V8 r.v.2005
bylo: V70 R AWD r. v. 1998
bylo: V480 ES 1,7 r. v. 1988

honza_S60
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 192
Registrován: 16 roků 4 měsíce
Vůz: Volvo S60 2,4i (2002)
Bydliště: Praha 4

#91 Pro zasmání!

Příspěvek od honza_S60 »

Tak to budou muset konzultace probíhat v maximálním utajení a fotky z konzultací se nesmí dostat z tohoto fóra :-D
Tak co sbírání kostí? přidáš se? ;-)
_________________
Volvo S60 "Zlatuška" - 2,4i, 170HP, r.v. 2002, 350 tis. km, zlatá metal.
Yamaha TT600R, 31kW, jedu si cestou necestou,...
Bylo: Mitsubishi Carisma 1,6 / Mitsubishi Galant 2,0 GLXi / Skoda Felicia kombi GLXi 1,3 - LPG
Skoda 125L - LPG

mates
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 382
Registrován: 16 roků 10 měsíců
Bydliště: Brno / Dolní Kounice
Vůz: Lynk & Co 01

#92 Pro zasmání!

Příspěvek od mates »

Utajenost nutná, také mám přítelkyni ;-) Co se týče akce "sběratelé kostí", tak bych se i přidal, ale V70 je zatím stále u doktora a V480 je na cestování do Prahy dost nepohodlná (tu máme s přítelkyní na kochací víkendové jízdy). Nehledě na to, že mi teď nějak zlobí a budu muset přijít na to, co jí chybí (sem tam se jí nechce startovat- myslím, že mi pomalu dává sbohem startér). Tož tak
_________________
je: Lynk & Co 01 r.v.2022, PHEV - čínské Volvo XC40
bylo: XC90 V8 r.v.2005
bylo: V70 R AWD r. v. 1998
bylo: V480 ES 1,7 r. v. 1988

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 38
Registrován: 16 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha

#93 Pro zasmání!

Příspěvek od kwak »

mates píše:Tak to budou muset konzultace probíhat v maximálním utajení a fotky z konzultací se nesmí dostat z tohoto fóra :-D
Tak co sbírání kostí? přidáš se? ;-)
zrovna jsem ve fázi "plivání kostí" včera mi zubař vysekal z čelisti vosmičku vlevo dole, takže sedím doma, nudím se a provokuju na volvofóru :mrgreen: jestli se mi to nepodebere a neskončím na práškách, tak se asi stavím... už vás tu čtu skoro rok a docela mě bavíte :twisted: ale nemůžu to teďka říct stopro. Vono až mě uvidíte, tak vás ty konzultace přejdou :D
_________________
S40 2.0 T r.v. 2003, automat

honza_S60
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 192
Registrován: 16 roků 4 měsíce
Vůz: Volvo S60 2,4i (2002)
Bydliště: Praha 4

#94 Pro zasmání!

Příspěvek od honza_S60 »

mates píše: Utajenost nutná, také mám přítelkyni ;-) Co se týče akce "sběratelé kostí", tak bych se i přidal, ale V70 je zatím stále u doktora a V480 je na cestování do Prahy dost nepohodlná (tu máme s přítelkyní na kochací víkendové jízdy). Nehledě na to, že mi teď nějak zlobí a budu muset přijít na to, co jí chybí (sem tam se jí nechce startovat- myslím, že mi pomalu dává sbohem startér). Tož tak
Přijeď, my tě pak na Hostivaři roztlačíme :palec: Hlavně zatloukat, a zase zatloukat. Jinak to jde do háje. Každý někoho máme. To je u takovejch super kluků samozřejmý, že nemohou být sami a nemilovaní a neobdivovaní 8)
_________________
Volvo S60 "Zlatuška" - 2,4i, 170HP, r.v. 2002, 350 tis. km, zlatá metal.
Yamaha TT600R, 31kW, jedu si cestou necestou,...
Bylo: Mitsubishi Carisma 1,6 / Mitsubishi Galant 2,0 GLXi / Skoda Felicia kombi GLXi 1,3 - LPG
Skoda 125L - LPG

honza_S60
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 192
Registrován: 16 roků 4 měsíce
Vůz: Volvo S60 2,4i (2002)
Bydliště: Praha 4

#95 Pro zasmání!

Příspěvek od honza_S60 »

kwak píše: ...jestli se mi to nepodebere a neskončím na práškách, tak se asi stavím... už vás tu čtu skoro rok a docela mě bavíte :twisted: ale nemůžu to teďka říct stopro. Vono až mě uvidíte, tak vás ty konzultace přejdou :D
Tak to ti nezávidím. Vosmičky jsou ku*vy. To musíš mít pěkný otoky. Taková ta hlava slovanského bratra z východu :-D Za týden budeš v pohodě a určitě přijedeš.
Jak to myslíš, že nás konzultace přejdou? To jako, že budem chtít jít hned na věc?
Hele sorry, ale mě jde hlavně o dobré srdce a oduševnělou konverzaci... takže na mě nesmíš pospíchat a nejdřív musíme konzultovat technická řešení a zapojení. Chytrých hlav tam bude víc než dost. Jsme něco jako neoficiální odnož MENZY, ale nikde to moc neříkej. ... ;-)
_________________
Volvo S60 "Zlatuška" - 2,4i, 170HP, r.v. 2002, 350 tis. km, zlatá metal.
Yamaha TT600R, 31kW, jedu si cestou necestou,...
Bylo: Mitsubishi Carisma 1,6 / Mitsubishi Galant 2,0 GLXi / Skoda Felicia kombi GLXi 1,3 - LPG
Skoda 125L - LPG

mates
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 382
Registrován: 16 roků 10 měsíců
Bydliště: Brno / Dolní Kounice
Vůz: Lynk & Co 01

#96 Pro zasmání!

Příspěvek od mates »

honza_S60 píše:
mates píše: Utajenost nutná, také mám přítelkyni ;-) Co se týče akce "sběratelé kostí", tak bych se i přidal, ale V70 je zatím stále u doktora a V480 je na cestování do Prahy dost nepohodlná (tu máme s přítelkyní na kochací víkendové jízdy). Nehledě na to, že mi teď nějak zlobí a budu muset přijít na to, co jí chybí (sem tam se jí nechce startovat- myslím, že mi pomalu dává sbohem startér). Tož tak
Přijeď, my tě pak na Hostivaři roztlačíme :palec: Hlavně zatloukat, a zase zatloukat. Jinak to jde do háje. Každý někoho máme. To je u takovejch super kluků samozřejmý, že nemohou být sami a nemilovaní a neobdivovaní 8)
Myslím, že na roztláčení tam budete mít jiné žabičky (=kwak). A ženský jsou stejně hrozný potvory, když (čistě náhodou) žádnou nemáš, tak se o tebe žádná nezajímá. Ale když jsi zadanej, tak se ty ženský o tebe čím dál více otírají. Mě přijde, že chtějí zjistit, co je na tom klukovi tak zajímavý, že s ním ta dívčina chodí.. auta jsou prostě ve všech ohledech daleko více "čitelnější" a ve finále je to i daleko levnější koníček.. Ten život je tak těžkej.. :)
_________________
je: Lynk & Co 01 r.v.2022, PHEV - čínské Volvo XC40
bylo: XC90 V8 r.v.2005
bylo: V70 R AWD r. v. 1998
bylo: V480 ES 1,7 r. v. 1988

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 13
Příspěvky: 3094
Registrován: 18 roků 3 měsíce
Bydliště: Teplicko
Vůz: TeslaS85D,Volvo S60 2.4T,V70 2.4,850T-5R
Bydliště: Bílina

#97 Pro zasmání!

Příspěvek od eLzyx »

mates píše: Moc krásně napsaný :tlesk: :tlesk: . Vlastně jen stačí koupit si Volvo, zaregistrovat se tady na fóru a pak už jen čekat.. :ryby:
jo, ale chce to sem lanařit už jen ♀ a ne ♂. Páč když tu bude moc volvistů, tak se tu ještě poperem :mrgreen:
Střídání nepřichází v úvahu. A na hromadný akce taky nejsem ;-)
_________________
je: Millennium Falcon Tesla model S 85D 2015, Solid White; andělíček můj strážníček S60 2.4T 147kW 2001, Maya Yellow; Strup 850 T5R 7 místné kombi 177kW 1994, Cream Yellow (schovaná pod Stone Black); Weisser Riese - bílý obr V70 2.4i 103kW 2001, Polar White; lehárošwágen VW T2b 1.6 37,5kW 1973, Kansas Beige/Pastel White
bylo: S80 se zadřenou 2.5T avtomat AWD 2004; Volvo C70 T5 (B5234T3) 1999

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 38
Registrován: 16 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha

#98 Pro zasmání!

Příspěvek od kwak »

eLzyx píše: jo, ale chce to sem lanařit už jen ♀ a ne ♂. Páč když tu bude moc volvistů, tak se tu ještě poperem :mrgreen:
Střídání nepřichází v úvahu. A na hromadný akce taky nejsem ;-)
:shock: připadám si jako v pořadu "Chcete mě?" Považuju za věc svý cti říci, že jsem nevhodná do bytečku, koušu, slintám, páchne mi z tlamy a vraždím slepice. Věřte mi, že mě nechcete, akorát o tom ještě nevíte. ;-)
Ale jestli se dám v tejdnu do kupy, přinesu vám něco na grill, abyste se nemuseli tahat o tu jednu nohu z utopence a poptám se vás, proč mi s novejma tlumičema zadek auta nedrží jako se starejma shnilejma :)
_________________
S40 2.0 T r.v. 2003, automat

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 103
Registrován: 15 roků 8 měsíců
Bydliště: roudnice nad labem

#99 Pro zasmání!

Příspěvek od káča36 »

kwak píše:
mates píše:Tak to budou muset konzultace probíhat v maximálním utajení a fotky z konzultací se nesmí dostat z tohoto fóra :-D
Tak co sbírání kostí? přidáš se? ;-)
zrovna jsem ve fázi "plivání kostí" včera mi zubař vysekal z čelisti vosmičku vlevo dole, takže sedím doma, nudím se a provokuju na volvofóru :mrgreen: jestli se mi to nepodebere a neskončím na práškách, tak se asi stavím... už vás tu čtu skoro rok a docela mě bavíte :twisted: ale nemůžu to teďka říct stopro. Vono až mě uvidíte, tak vás ty konzultace přejdou :D
taky mě to čeká (ta osmička) :ryma: no ale sem ženská, tak to snad přežiju. jé mně je tak líto, že se na hostivař nedostanu :cry:
_________________
V850 R, 184kW a kdovícoještě (..Landovo.. oRlík :-D )

wickey
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 3745
Registrován: 19 roků 7 měsíců
Bydliště: Bratislava
Vůz: V70 D5 AWD, S60 D5, C70 T5 Cab, XC90 V8
Bydliště: Bratislava - Staré Mesto

#100 Pro zasmání!

Příspěvek od wickey »

ja bych se teda rad vratil jeste k tem volvum original a fordum.

Jak vsichni moc dobre vime, Ford prebral Volvo nekdy v roce 1998. Dovoluji si konstatovat a dat do pozornosti, ze vyvoj noveho vozu (nedejbuh, kdyz se vyviji prakticky od nuly (ne jak V70 z 850 a pod.)) trva tak 3-5 let.

Tudiz tady prikladam tabulku Volv po roce 1998, ktere jsou jeste Volvo a pod ni tabulku tech, ktere je jiz opravnene oznacit nazvem prevleceny ford.

Volvo:

S/V40
S60
S70/V70 I
S80/V70 II
XC90

Ford:

C30
S40 II
V50
XC60
V70 III
S80 II

na techto autem byl vlyv fordu jiz patrny a znacny - jestli je to plus, nebo minus, necham na uvazeni druhych.

P.S.: oznacime za Ford i treba Jaguar XK II. gen? :?: ;-)
_________________
'01 C70 T5 cabrio - B5234T3, M56LK 176 kW #601 - signal red /// '06 V70 D5 AWD - D5244T4, M66 AWD 136 kW #459 - dawn blue pearl /// '06 S60 D5 - D5244T4, M66 136 kW #459 - dawn blue pearl
'08 XC90 V8 AWD Sport - B8444S, AWTF-80 SC 232 kW #612 - passion red /// '03 S60 T5 - B5234T3, AW55-50SN 184 kW #449 - mistral green metallic

ex: '84 760 GLE TD; '90 940 GLE; '96 850 2.5 20V; '91 440 1.8 K; '98 V70 R AWD; '97 850 R; '00 V70 R AWD, '87 740 GL, '97 850 GLE, '04 S60 R AWD, '98 V70 XC AWD Cross Country, '99 V70 XC AWD Cross Country, '99 S70 2.5 20V, '00 V70 XC AWD Cross Country, '04 XC90 2,5T AWD
Odpovědět

Zpět na „o všem možném :-)“