Přihlašování vozidel - Praha aktuálně

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 24
Registrován: 16 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#1 Přihlašování vozidel - Praha aktuálně

Příspěvek od Vojta07 »

Ahoj všem,
dneska se mi na sebe podařilo konečně přihlásit moje první Volvo. Samozřejmě mám radost, ale jsem z toho trochu utahanej, protože (a zde je pár postřehů - podotýkám, že jsem z Prahy):
Nastaly doby letních dovolených a ty pobočky magistrátu, kde měli do 20:00, mají nyní do 15:30, občas do 17, Praha aktuálně na http://magistrat.praha-mesto.cz/5881_Motorova-a-pripojna-vozidla
Stáhnul jsem si z webu formulář, pěkně ho v klidu vyplnil a až na místě mi bylo řečeno, že tohle ne, protože se požaduje formulář 2listový, dělají z toho pak totiž složku.
Otevírací doba dnes byla od 7:00. Přihnal jsem se ke stroji, co dává pořadová čísla v 7:14 a vyšla na mě 184.
Celé to martýrium trvalo čtyři hodiny, naštěstí jsem si párkrát odskočil do práce, takže budu napracovávat slabší polovinu.
Někdo mě už poučil, že je teď vrchol přihlašování, ale stejně, musel jsem si takhle trochu ulevit... :poc:
_________________
Vojta (Praha)
Volvo 945 kombi, B200FT, 1995
Japan blog - Fotogalerie

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 311
Registrován: 16 roků 1 měsíc
Bydliště: Praha
Vůz: 850 Estate
Bydliště: Praha 8

#2 Přihlašování vozidel - Praha aktuálně

Příspěvek od Menhir »

Já jsem to měl složitější, kvůli dovozu z Německa: dovozová kontrola, STK, emise, novej českej techničák, registrace... A na to jsem fakt neměl nervy, to jsem si to radši nechal udělat a zaplatil. :?
_________________
Volvo 850 2,5 10V Estate, Graham Green, ∗ 1996, 106 kW

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 178
Registrován: 18 roků 2 měsíce
Bydliště: Kostelec nad Labem

#3 Přihlašování vozidel - Praha aktuálně

Příspěvek od klopy »

Já zajel do Neratovic na úřad a za 10 minut jsem odcházel se značkama:-) Funguje to tam naprosto skvěle a neuvěřitelně rychle.
_________________
Je: Škoda Superb 3
Bylo: Chrysler 300c CRD, SRT design, Škoda Octavia Combi Tour 1.9 TDI, 66 kw, v70-2.3 T5 - 176 kW - sazka edition, 850-2.5-125 kW, s70-2.3. T5 - 176 kW - R.I.P., s40-2.0-103 kW
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „o všem možném :-)“