Servisovanie

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 118
Registrován: 16 roků
Bydliště: South Yorkshire, United Kingdom
Vůz: Nissan Almera 1.5 3-door hatch 2003

#1 Servisovanie

Příspěvek od philcan »

Chcem sa spytat jednu velmi dolezitu vec. Kedze planujem kupu nejakeho Volvika, zaujima ma, ako je to so servisovanim. Ja totiz autam velmi nerozumiem a nie som schopny ich opravovat. Opravia Volva z devadesiatych rokov v roznych servisoch alebo s tym byva problem? A ako je to s cenami?

Dik za odpovede

jarek.krizan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Servisman
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 2427
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Vůz: S80, 2,4
Bydliště: Zlín

#2 Servisovanie

Příspěvek od jarek.krizan »

O servisování volv jsou tu už romány, stačí pohledat. Jinak Volva servisuji už 13 let a nemám s tím problém.
_________________
V 740 GL r.v.88 B230F, ZF224HP , bylo V 960 B6304, 150kW s vlaječkou
V S80 , B5244S V 850 B5204

lakio
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 699
Registrován: 17 roků
Bydliště: Šaľa

#3 Servisovanie

Příspěvek od lakio »

philcan píše: Opravia Volva z devadesiatych rokov v roznych servisoch alebo s tym byva problem?

Opravia a dokonca niekedy aj spravia. Ono to aj funguje ak nenatrafis na cloveka ktory pri pohlade na motor nepovie " tak vela kablov som este nevidel " .. Bez srandy: moj nazor je ze musis najst tych spravnych ludi ako na diely tak na servis. Neviem ako je na tom Prievidza a okolie ale ak kupis a budes servisovat tak sa pokus vyhnut ludom ktori sa tomu nerozumeju. Zial chce to skusenost. U nas je silna zakladna Skoda a vozy nemecke, francuzske a vsetky tie " bezne " znacky a ja pokial nemam istotu ze sa tomu ten clovek co mi saha do auta nerozumie tak ho k tomu vyslovene nepustim.
philcan píše:A ako je to s cenami?
Naprd. Cechy su na tom ovela lepsie, co sa tyka pouzitych tak urcite. Tu prakticky nemas vrakovisko Volvo, resp. som o nijakom nepocul. Nove ND - zavisi od kontaktov..
Resume: Volvo je spolahliva znacka a ak je spravne servisovane tak je to drahousek na nezaplatenie a clovek mu odpusti niekedy aj tu spotrebu. Opakujem: ak najdes tych spravnych ludi tak s tym nie je problem, len rataj s tym ze na Slovensku je to s touto znackou v spojeni s pozarucnym servisom niekedy tazsie..
L.
_________________
C30 D5 R-Design
XC90 V8 R-Design
V70 TDi
Odpovědět

Zpět na „o všem možném :-)“