Trasa BA-PRAHA

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
Lachtan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 5099
Registrován: 18 roků 7 měsíců
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:

#26 Trasa BA-PRAHA

Příspěvek od Lachtan »

Jarda S40 píše:Jen abychom se nepotkali, to by nebylo vtipné :lol: To mi připomíná, jak srandovně švagr havaroval. jel v dešti a vyhýbal se louži do leva. Oproti němu jel jiný řidič a taky se vyhýbal louži doleva. Tak se sťukli. Poučení je nevyhýbej se louži!
Jednou jsem takhle potřeboval někam dojet a byla mlha, že i ptáci chodili pěšky. Z auta jsem viděl tak maximálně na konec kapoty, tak abych nezabloudil na silnici, jsem radeji koukal z okénka na tu čáru na levé straně silnice a krokem popojížděl z té nejhorší mlhy. pochopitelně že jsem jel po levé straně a najednou koukám- proti mě jede auto, taky v protisměru, řidič vykloněný z okýnka a čumí na čáru u krajnice :D
Projel okolo mě a mám pocit, že mě ani nezaregistroval :D :D :D

No o kus dál to už bylo s dohledností lepší, tak jsem se zase vrátil na svojí stranu silnice a pokračoval v krasojízdě ;-)
_________________
Bestie V70XC-2.5T 20V___ (B5254T) (193hp/5100rpm, 270Nm/1800-5000rpm)__ (r.v. 1998, mod.99)
Modrej V70-2.5 20V _____ (B5254S) (170hp/6100rpm, 220Nm/4700rpm) ______ (r.v. 1997, mod.98)
Zenair CH-701D ___________ (zatím bez motoru, ve stádiu rekonstrukce)_______ (r.v. 2004)
Oliver CPI Oliver City____ (50ccm 2T) (3,2hp/7250rpm, 4,0Nm/5400rpm)_______ (r.v. 2005)

Peťo-goalie
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 341
Registrován: 16 roků 8 měsíců

#27 Trasa BA-PRAHA

Příspěvek od Peťo-goalie »

Lachtan píše:Jednou jsem takhle potřeboval někam dojet a byla mlha, že i ptáci chodili pěšky
:palec: ptaci chodili pěšky :mrgreen: :mrgreen: :palec:

Kuba
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 140
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Praha-západ

#28 Trasa BA-PRAHA

Příspěvek od Kuba »

Jarda S40 píše:[Jen abychom se nepotkali, to by nebylo vtipné :lol:
Já myslím, že by to nedopadlo špatně. Kochání se krajinou vám přece nezabrání okamžitě rozeznat protijedoucí Volvo a nezaměřit veškerou pozornost na něj :palec:
_________________
V70 I D5252T manuál , rok 2000 stříbrná - Volbluda
Už ne bezVolvák
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „o všem možném :-)“