tak mé krásné nové ojeté volvo už taky dostalo do huby

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 38
Registrován: 16 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha

#1 tak mé krásné nové ojeté volvo už taky dostalo do huby

Příspěvek od kwak »

ne, že bych bourala, na což se psychicky připravuji každý okamžik své krátké řidičské kariéry. Nějakej /censored/ mi desintegroval vokýnko, aby si pomohl k autonavigaci garmin nüvi 250, zázraku to moderní techniky :P. To celé na víceméně hlídaném parkovišti před jistým autoservisem, pod kamerou a před svědky, kteří činorodě hlásili vloupačku už v noci. Eště by mi tak chybělo, aby ty zoufalce našli, a ubohou autonavigaci mi.. tak za rok, až se to vyšetří, vrátili.
09042008(001).jpg
09042008(001).jpg (84.31 KiB) Zobrazeno 1706 x
cena za blbost:
3100,- nové zelené pravé přední okénko
?,- sametka /ať už je to cokoliv.. měla jsem pocit, že nějakej ohavnej kožní parazit, ale asi se mýlím/
čištění interiéru /v tomto případě se rozumí preparování střepů z otvorů klimatizace/
plus nějaká další práce.. asi docela dost
sakumprásk v originál autoservisu asi 8k
ale aspoň mi umyli auto, do myčky už sem se styděla
přijímám sázky, kolik z toho proplatí pojišťovna :oops:
dále pak nějakejch bratru 4k zůstatkové ceny garminu, který mi pojišťovna nezaplatí zcela určitě
poučení, kromě "nikdynenechávejtenicvautě" , což jsme jistě už slyšeli všichni, je takové, že až uslyšíte větu "tady už léta nikdo nic nevykradl" měla by se vám rozblikat varovná žárovička a z auta pokud možno odneste i prázdné plechovky od kafe a papírky od tatranek
jo a mé krásné orignální a nenahraditelné kazetové autorádio HU 403, které bych moc ráda nahradila jiným HU, které má aspoiň ďouru na cédéčka, mi nechali, čímž jsem zcela a definitivně přišla o příležitost vymluvit se na fetky a obhájit brutální investici před rodinnými příslušníky.
Prostě den BLBEC
_________________
S40 2.0 T r.v. 2003, automat

hroch32
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 782
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Budkov, Vimperk

#2 tak mé krásné nové ojeté volvo už taky dostalo do huby

Příspěvek od hroch32 »

kwak píše:ne, že bych bourala, na což se psychicky připravuji každý okamžik své krátké řidičské kariéry. Nějakej /censored/ mi desintegroval vokýnko, aby si pomohl k autonavigaci garmin nüvi 250, zázraku to moderní techniky :P. To celé na víceméně hlídaném parkovišti před jistým autoservisem, pod kamerou a před svědky, kteří činorodě hlásili vloupačku už v noci. Eště by mi tak chybělo, aby ty zoufalce našli, a ubohou autonavigaci mi.. tak za rok, až se to vyšetří, vrátili.
09042008(001).jpg
cena za blbost:
3100,- nové zelené pravé přední okénko
?,- sametka /ať už je to cokoliv.. měla jsem pocit, že nějakej ohavnej kožní parazit, ale asi se mýlím/
čištění interiéru /v tomto případě se rozumí preparování střepů z otvorů klimatizace/
plus nějaká další práce.. asi docela dost
sakumprásk v originál autoservisu asi 8k
ale aspoň mi umyli auto, do myčky už sem se styděla
přijímám sázky, kolik z toho proplatí pojišťovna :oops:
dále pak nějakejch bratru 4k zůstatkové ceny garminu, který mi pojišťovna nezaplatí zcela určitě
poučení, kromě "nikdynenechávejtenicvautě" , což jsme jistě už slyšeli všichni, je takové, že až uslyšíte větu "tady už léta nikdo nic nevykradl" měla by se vám rozblikat varovná žárovička a z auta pokud možno odneste i prázdné plechovky od kafe a papírky od tatranek
jo a mé krásné orignální a nenahraditelné kazetové autorádio HU 403, které bych moc ráda nahradila jiným HU, které má aspoiň ďouru na cédéčka, mi nechali, čímž jsem zcela a definitivně přišla o příležitost vymluvit se na fetky a obhájit brutální investici před rodinnými příslušníky.
Prostě den BLBEC
Tak tohle fakt nase*e... :evil:

Jo, a s těma sametkama máš pravdu ;-)
_________________
Volvo 850 kombi, B5254, 1996
Volvo 740 kombi, B230F, 1990 - bylo => pojízdný kombajn na Mazdy; třeba ji od Adama koupím časem zpátky

Peťo-goalie
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 341
Registrován: 16 roků 8 měsíců

#3 tak mé krásné nové ojeté volvo už taky dostalo do huby

Příspěvek od Peťo-goalie »

Urcite nejaky fetaci co to rychle predaju za liter na parkovisku pred tescom :neutral:

jou81
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1038
Registrován: 16 roků
Bydliště: Brno / Hradec Králové
Vůz: XC90 MY17 Inscription

#4 tak mé krásné nové ojeté volvo už taky dostalo do huby

Příspěvek od jou81 »

Myslim ze nejhorší trest pro toho zloděje bude to, až zjistí co je ten Garmin zač, nic proti, ale horší navigaci jsem v životě neměl :prace:
_________________
https://www.zidekmir.cz/ - Volvo diagnostika s úsměvem, v Brně zdarma :-)
Oprava přístrojovek a jiné elektroniky z S/V/XC s doživotní zárukou :-) tel. 602749614

S80 V8 Executive, XC90 2017 Inscription, ice white. S60R MY05. Byla S80 T6 200kw MY04, S60 D5 2002.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 27
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Praha

#5 tak mé krásné nové ojeté volvo už taky dostalo do huby

Příspěvek od vasako »

Pro zloděje to trest nebude, on ji nekrade pro sebe, ale střelí ji za pár stovek do bazaru..

Jinak mě už vymlátili okénka kvůli deštníku, takže platí "nikdy" NIC!!! nenechávat viditelně v autě pokud člověk odejde z dohledu. Není to tak dávno, co jsem na Smíchově zamknul auto kde byl batoh a šel jsem přes ulici zazvonit na dveře. Za dvacet vteřit se otočím a už u toho stojí cigoš a dume jak se dostat dovnitř...
_________________
850 AWD Estate, B5254T, r.v. 1996

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 38
Registrován: 16 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha

#6 tak mé krásné nové ojeté volvo už taky dostalo do huby

Příspěvek od kwak »

jou81 píše:Myslim ze nejhorší trest pro toho zloděje bude to, až zjistí co je ten Garmin zač, nic proti, ale horší navigaci jsem v životě neměl :prace:
ja jo, jmenovala se NOKIA :P Garmin s TOPo Czech mapou jsem měla docela ráda.. nějaké typy na novou navigaci? Budu si kupovat novou.. zejtra asi..- najdu bez toho akorát volant a dál se nechytám.. dnes jsem pětkrát obkroužila stodůlky, než jsem se trefila do servisu /a že už jsem tam byla asi 4x/. Hledám něco tak kolem 10k, abych si pamatovala, že to nemám nechávat v káře :P

ad vyšetřovací teorie ... jo, byly to místní břevnovský smažky.. vykrádaj tu auta už léta a sou taknějak v klidu :P Metaři nestíhaj uklízet střepy...
kdyby, ó hrůzo, ty paka chytli, budou mít na jednom autě na triku škodu za 20K se ziskem tak 1000 Kč :P kšeft nic moc
_________________
S40 2.0 T r.v. 2003, automat

jarek.krizan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Servisman
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 2430
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Vůz: S80, 2,4
Bydliště: Zlín

#7 tak mé krásné nové ojeté volvo už taky dostalo do huby

Příspěvek od jarek.krizan »

Tak nějak mám z toho pocit, že jsem udělal dobře, že jsem se neodstěhoval do Prahy.
_________________
V 740 GL r.v.88 B230F, ZF224HP , bylo V 960 B6304, 150kW s vlaječkou
V S80 , B5244S V 850 B5204

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 38
Registrován: 16 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha

#8 tak mé krásné nové ojeté volvo už taky dostalo do huby

Příspěvek od kwak »

jarek.krizan píše:Tak nějak mám z toho pocit, že jsem udělal dobře, že jsem se neodstěhoval do Prahy.

ono todle nebude Prahou .. že si někdo nechá v autě krabici za 8 litrů a myslí si, že ho ochrání bezpečnostní kamera /asi že se jako vrhne na zloděje a pokouše ho, nebo tak něco/ a že někdo netrefí NIKAM ve městě, kde žije 33 let, tomu se říká blbost a ne Praha. Ve Slušovicích už by mi to auto rozmlátili sousedi. Tady po půl roce, co ho mam, nikdo nevěděl, čí to auto je... No teda TEĎ už to vědí, takže zejtra asi bude zase rozmlácený.. od sousedů :P
_________________
S40 2.0 T r.v. 2003, automat

jarek.krizan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Servisman
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 2430
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Vůz: S80, 2,4
Bydliště: Zlín

#9 tak mé krásné nové ojeté volvo už taky dostalo do huby

Příspěvek od jarek.krizan »

Ve slušovicích nebydlím, tam jen dojíždím do práce. A ve Zlíně je naštěstí víc polismenů jak lumpů a taky jich už pěknou řádku pochytali. Parkoviště mi u baráku policajti křižují i několikrát za hodinu a nestratilo se nic ani z auta otevřeného celou noc. Sousedi jsou tu ale škodolibí a mají nějakou úchylku na pravý zadní blatník , přez který přejedou klíčem.
_________________
V 740 GL r.v.88 B230F, ZF224HP , bylo V 960 B6304, 150kW s vlaječkou
V S80 , B5244S V 850 B5204

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 38
Registrován: 16 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha

#10 tak mé krásné nové ojeté volvo už taky dostalo do huby

Příspěvek od kwak »

jarek.krizan píše: Sousedi jsou tu ale škodolibí a mají nějakou úchylku na pravý zadní blatník , přez který přejedou klíčem.
sousedi sou sousedi.. a my máme VOLVA.. nikdo to nechce a všichni nám to záviděj /a všichni žijou v domnění, že volvo stojí nejmíň meloun a žere 20 litrů na 100 kiláků/ klíče sou eště OK, děsej mě dědci s podomácku vyrobenejma výbušninama a tak.. :mrgreen:
sakra, musim juknout z vokna, určitě už kroužej kolem mýho auta :shock:
_________________
S40 2.0 T r.v. 2003, automat

Robertissimo
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 85
Registrován: 16 roků 3 měsíce
Bydliště: Frýdek-Místek
Vůz: Volvo V60 2.0 D3 Drive-E Momentum Automa
Bydliště: okr. Frýdek-Místek

#11 tak mé krásné nové ojeté volvo už taky dostalo do huby

Příspěvek od Robertissimo »

kwak píše:...přijímám sázky, kolik z toho proplatí pojišťovna...
Ahoy, kdyby byl nějake problém s pojišťovnou, tak dej vědět. Dělám v České pojišťovně Technického manažera (likvidace pojistných událsotí mám v malíku). A Stodůlky znám taky dobře, bydlel jsem tam 4 roky, když jsem ještě makal v Praze.
_________________
Současné vozítko - Volvo V60 2.0 D Momentum Automat, 2.0 110 kW D3, r.v. 2018 Šedá metalíza

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 38
Registrován: 16 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha

#12 tak mé krásné nové ojeté volvo už taky dostalo do huby

Příspěvek od kwak »

Robertissimo píše:
kwak píše:...přijímám sázky, kolik z toho proplatí pojišťovna...
Ahoy, kdyby byl nějake problém s pojišťovnou, tak dej vědět. Dělám v České pojišťovně Technického manažera (likvidace pojistných událsotí mám v malíku). A Stodůlky znám taky dobře, bydlel jsem tam 4 roky, když jsem ještě makal v Praze.
děkuju, třeba na to i dojde.. mám havarijní u český.. koukali se na mne policajti dneska nějak soustrastně, když jsem jim to sdělila :)
každopádně díky všem za podporu .-. známý už nechtěj o mym volvu nic slyšet /"dyť je to sakra jenom auto"/ tak jsem se vykecala zde
_________________
S40 2.0 T r.v. 2003, automat

hroch32
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 782
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Budkov, Vimperk

#13 tak mé krásné nové ojeté volvo už taky dostalo do huby

Příspěvek od hroch32 »

kwak píše:známý už nechtěj o mym volvu nic slyšet /"dyť je to sakra jenom auto"/ tak jsem se vykecala zde
Prostě záviděj a nepřiznaj to.. možná ani sami sobě ;-)
_________________
Volvo 850 kombi, B5254, 1996
Volvo 740 kombi, B230F, 1990 - bylo => pojízdný kombajn na Mazdy; třeba ji od Adama koupím časem zpátky

jarek.krizan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Servisman
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 2430
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Vůz: S80, 2,4
Bydliště: Zlín

#14 tak mé krásné nové ojeté volvo už taky dostalo do huby

Příspěvek od jarek.krizan »

hroch32 píše:
kwak píše:známý už nechtěj o mym volvu nic slyšet /"dyť je to sakra jenom auto"/ tak jsem se vykecala zde
Prostě záviděj a nepřiznaj to.. možná ani sami sobě ;-)
Tak to z 90% bývá ;-)
_________________
V 740 GL r.v.88 B230F, ZF224HP , bylo V 960 B6304, 150kW s vlaječkou
V S80 , B5244S V 850 B5204

Sibr
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1059
Registrován: 17 roků 4 měsíce
Bydliště: Slapy
Vůz: Volvo S60D5 a V70 AWD

#15 tak mé krásné nové ojeté volvo už taky dostalo do huby

Příspěvek od Sibr »

kwak píše: děsej mě dědci s podomácku vyrobenejma výbušninama a tak.. :mrgreen:
sakra, musim juknout z vokna, určitě už kroužej kolem mýho auta :shock:
:mrgreen: Takže nakonec zlatý Kladno mě se tady stratil jen stěrač ze světla, jinak to musim zaklepat na dřevo (platí i lamino? :mrgreen: )
A ty dědci, minule jsem s jedním pokecal a tady naopak mého Volvika bráněj, říkal že se mu strašně líbí a že ho už několikrát okukoval že je to prej pořádný auto, ale to s tou spotřebou si myslel taky, tak jsem mu to vysvětlil.
Fajn chlapík, ptal se jestly mám přítelkyni když jsem řekl že ne tak už mi nabízel svojí dceru, že tu prej má byt, garáž a auto :mrgreen: Tak garáž by se šikla to neřikám :mrgreen:
No ale jinak výbušniny nepoužívá ale střílí po ciká... sorry romech prakem matice :mrgreen: bo prej dělaj strašnej bordel a tak... Takže jsem si zanotovali
_________________
S60 D5, r.v.05, D5244T, V70AWD MY00, B5254T, ___ __ 5.0i, r.v. 99, S62, KoncernV10 BiTurbo, r.v.04, S60 D5, r.v.05, D5244T (Máti autí)
Bylo: 360 GL, 2.0i, r.v. 87, C70 T5, 2.3T, r.v. 02, coupe, B5234T3, 480 S, 2.0i, r.v.93 B20F, 855 T5, 2.3T, r.v.95 B5234Tx "Kouzelná krabička",
V40 T4, r.v.00(MY01!), B4204T5, 744Turbo IC, 2.3T, r.v. 89, B230FT, S80 D5, r.v. 04 D5244T, 855R , r.v. 96, B5204T, S70 2.5T, r.v. 97, 855TDI

tnemec
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1093
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: Praha

#16 tak mé krásné nové ojeté volvo už taky dostalo do huby

Příspěvek od tnemec »

No na chalupě taky těžce snášej lepší auta, ale Volvo kupodivu nesou statečně... Je to částečně i tím, že viděj, že jsem se "vypracoval" z Š120 na 740, 240 a pak 850. A taky, že jsem na to úmyslně přivedl řeč (sousedi maj Feldu) - bavili jsme se o ceně a při té příležitosti zjistili, že mě 850 stálo půlku toho, co jejich Felda, když byla nová. A je klid.

Ovšem kdysi bylo jednou zle: V pátek jsem přijel Š120, potom jsem odjel, v sobotu jsem se vrátil v Porsche Caynenne S za 3 míle, a to jste měli vidět. Celé rodiny z okolních chalup šly postupně vyklepávat na zápraží ten jeden hadr / vylejvat vodu / zametat zápraží - a barvu pleti si všichni sjednotili někde kolem #00FF00. Na pozdrav mi neodpověděli a bylo vidět, že průměrná hladina žluči stoupla o 54 %. V neděli jsem přijel opět Š120 a barva se jim začala vracet. Ačkoli trvalo ještě asi 14 dní, než mě začali znovu zdravit. :-D
_________________
Je: Honda CBR1000RR Fireblade, 1000 ccm, 180 k, manuál, MY 2005, for fun | Opel Astra Sports Tourer, 1,4T, 140 k, kombi, automat, MY 2012, služebák
Bylo: Triumph Baby Speed, 600 ccm, 100 k, manuál, MY 2003, R.I.P. | Volvo 850 TDI, 140 k, kombi, automat, MY 1997, Prodáno... good luck v novém životě... | Volvo 940 D24TIC, kombi, automat, Prodáno na díly...

hroch32
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 782
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Budkov, Vimperk

#17 tak mé krásné nové ojeté volvo už taky dostalo do huby

Příspěvek od hroch32 »

tnemec píše:Celé rodiny z okolních chalup šly postupně vyklepávat na zápraží ten jeden hadr / vylejvat vodu / zametat zápraží - a barvu pleti si všichni sjednotili někde kolem #00FF00.
ROFL :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Volvo 850 kombi, B5254, 1996
Volvo 740 kombi, B230F, 1990 - bylo => pojízdný kombajn na Mazdy; třeba ji od Adama koupím časem zpátky

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 38
Registrován: 16 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha

#18 tak mé krásné nové ojeté volvo už taky dostalo do huby

Příspěvek od kwak »

tnemec píše:No na chalupě taky těžce snášej lepší auta, ale Volvo kupodivu nesou statečně... Je to částečně i tím, že viděj, že jsem se "vypracoval" z Š120 na 740, 240 a pak 850. A taky, že jsem na to úmyslně přivedl řeč (sousedi maj Feldu) - bavili jsme se o ceně a při té příležitosti zjistili, že mě 850 stálo půlku toho, co jejich Felda, když byla nová. A je klid.

Ovšem kdysi bylo jednou zle: V pátek jsem přijel Š120, potom jsem odjel, v sobotu jsem se vrátil v Porsche Caynenne S za 3 míle, a to jste měli vidět. Celé rodiny z okolních chalup šly postupně vyklepávat na zápraží ten jeden hadr / vylejvat vodu / zametat zápraží - a barvu pleti si všichni sjednotili někde kolem #00FF00. Na pozdrav mi neodpověděli a bylo vidět, že průměrná hladina žluči stoupla o 54 %. V neděli jsem přijel opět Š120 a barva se jim začala vracet. Ačkoli trvalo ještě asi 14 dní, než mě začali znovu zdravit. :-D
hehe .. já bydlím v Praze na policajtským sídlišti, kde se starousedlíci mezi sebou znaj a maj tu jakousi polovesnickou komunitu. Pokud někdo nechodí každej den od osmi do pěti do práce, nemaluje si ještě po třicítce držku, upravný zjev pro něj znamená oškrábat z tenisek bahno a vyžehlit džíny, má dítě neznámo s kým a pak jednoho dne zaparkuje před barákem VOLVO hrdě olepené cedulkou začátečník /neb Prndel (jméno dle nápisu na šaltce) je mé první auto/ je úplně fuk, že 70 procent lidí tady má auta přinejmenším s vyšší pořizovací cenou. Prostě je to lokální událost srovnatelná s "už zase přejeli někoho na Patočkový" "umřela stará Vomáčková" "na sámošku spadl kvádr zmrzlé moči z dopravního letadla". I když pozitivní ohlasy, ve smyslu, že mam aspoň něco, co vypadá a jezdí jako auto, jsem už taky zachytila.
_________________
S40 2.0 T r.v. 2003, automat

drewid
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 549
Registrován: 18 roků 6 měsíců
Bydliště: Hlučín / Widlakoffhauptstadt

#19 tak mé krásné nové ojeté volvo už taky dostalo do huby

Příspěvek od drewid »

Ty máš dítě neznámo s kým? Byla jsi u toho? 8)
_________________
Je : V70 2.0T5 166kW, 1997 "Bílej Jezdec"
Bylo: Volvo 850 T5 1995, 166kW "Rust Dragon"
Bylo : Lehce ťuklý Volvo S40 r.v.97 1.9TD "Stříbrný Sršeň" :D

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 38
Registrován: 16 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha

#20 tak mé krásné nové ojeté volvo už taky dostalo do huby

Příspěvek od kwak »

drewid píše:Ty máš dítě neznámo s kým? Byla jsi u toho? 8)
já jo, ale sousedi ne :shock: bohudík :mrgreen:
_________________
S40 2.0 T r.v. 2003, automat
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „o všem možném :-)“