V60 2012 dorabka vyhrievaných sedačiek

jak si doma vyladit motor apod.
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 15
Registrován: 1 rok 1 měsíc
Bydliště: Piešťany
Vůz: Volvo V70 T5

#1 V60 2012 dorabka vyhrievaných sedačiek

Příspěvek od eGarageT5 »

Nazdar klubáci. Kúpil som si V60 r design ale nemá to úplne takú výbavu akú by som chcel a teda premýšľam že si postupne nejakých pár veci dorobím.
Pre začiatok by som chcel vyhrievané sedadlá. Otázka znie čo všetko to obnáša?
Dečky alebo samotné sedadlá zohnať nieje problém, len netuším či majú všetky v60 aj prípravu na elektrickom zväzku, ďalej určite bude treba druhý ten panel kde sú tlačítka na zapnutie ohrevu, len neviem či môžem kúpiť hocijaký alebo treba nejaký presne podľa typu. A na záver bude treba niečo kódovať aby to fungovalo? Vidu mám a budem mať aj vdash

hajnej
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 9887
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Dubí
Vůz: XC70 P3 S80 P3

#2 V60 2012 dorabka vyhrievaných sedačiek

Příspěvek od hajnej »

Já jsem dodelaval na S80 P3 ventilovane sedačky a troufnu si říct, že postup bude obdobný. Jak říkáš - sehnat sedadla a panel, příprava v konektoru by měla být, potom jen dekódování pin přes VDASH a nahrát novou konfiguraci taky přes VDASH. Vida v tomto případě je k ničemu.
Jestli to je na V60 jinak, tak mě kolegové opraví. Ale počítám, že P3 pojedou na stejném principu.
_________________
XC70 D5 151kw AWD, 2011, TF-80SC, +300tis km
S80 D5 151kw, 2011, TF-80SC, +410tis km
ex. V70 D5 120kw, S60 2.4i LPG, V70 D5 136kW AWD

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 15
Registrován: 1 rok 1 měsíc
Bydliště: Piešťany
Vůz: Volvo V70 T5

#3 V60 2012 dorabka vyhrievaných sedačiek

Příspěvek od eGarageT5 »

Takže sedačka s výhrevom namontovaná , panel klimatizácie už s tlačidlami pre výhrev sedadiel mám kúpený.
Vypadá to tak že ako úplne prvú vec treba zmeniť konfiguráciu vozidla a až potom tam pozapajať vymenené diely , pretože keď som pripojil sedadlo ,po zapnutí zapaľovania nič nefungovalo, prístrojovka najprv tma , potom sa postupne rozsvietili všetky možné kontrolky , otáčkomer nefungoval atď.Musel som z konektora na sedadle som musel odpojit dve kocky ,ktoré boli navyše oproti starému sedadlu 😁
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Jak co vyladit???“