Výprodej nových KW záviťáků na ebay S60FWD, C30 a 9-3

jak si doma vyladit motor apod.
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 13
Příspěvky: 4151
Registrován: 18 roků 4 měsíce
Bydliště: R.I.P.
Vůz: ---
Bydliště: Jindřichův Hradec

#1 Výprodej nových KW záviťáků na ebay S60FWD, C30 a 9-3

Příspěvek od dali »

Nečekám že to bude mít nějakej extra ohlas, ale kdyby přece jenom někdo chtěl z S60 udělat auto který řídí on nebo vylepšit už tak dobrý jízdní vlastnosti C30, tak tohle je šance která se asi jentak opakovat nebude. Hlavně u těch nerezových V2 na S60 se jedná o absolutní špičku toho co je dostupný v rámci podvozku. Prodává to přímo výrobce KW automotive GmbH a jedná se o nový sady, skladový přebytky vzniklý logistickýma chybama. Ceny jsou zhruba 2/3-1/2. Vhodný je to hlavně na T5. Pokud to v případě S60 dáte na diesela budete mít výrazně rychlejší podvozek než motor, plně to využije až ta T5 a ještě pořád bude podvozek o něco rychlejší než auto. Soudě podle toho co závitovej podvozek horší kvality udělal s 850.

S60 V2 Inox Nerez plně nastavitelnej včetně zadku (narozdíl od některých levných sad) závitovej podvozek s nastavitelným útlumem (nastavitelný rozpínání).

C30 V1 základní verze, neni nerezová, lze plynule nastavit výšku.... ale zas je za pusu, a určitě bude fungovat líp jak origo tlumiče, který za to pokud se nemýlím ani nepořídíte, případně než sportovní tlumiče + krátký pružiny.

9-3 V1 Něco pro naše sobí bratry... dostupných dokonce 5 sad... to je skoro na uspořádání značkovýho poháru :green:

BTW, já už svůj balíček dostal 8) ... posílaj bez problémů do čech za fantastický poštovný 12,50 Euro.
image 4398.jpg
image 4398.jpg (74.08 KiB) Zobrazeno 1806 x

metju
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1464
Registrován: 15 roků 1 měsíc
Bydliště: Praha
Vůz: 940, XC70

#2 Výprodej nových KW záviťáků na ebay S60FWD, C30 a 9-3

Příspěvek od metju »

ceny vskutku nádherný, škoda že neni V1 na T5... za 10,000 bych bral okamžitě :good:
_________________
V70R (184kW/350Nm) '99, automat, silver metallic
XC940 2,0t (100,6 kW/188,1 Nm) '97, manual, signal red
XC70 D5 AWD (169kW/480Nm) '12, automat, twilight bronze metallic, Polestar
Bylo: XC70 D5 AWD '08, automat, seashell metallic, V70 T5 '01, manual, black stone - S40 2,0T '03, manual, black sapphire met. - S60 2,4T '01, automat, polarctic pearl

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 30
Registrován: 12 roků 7 měsíců
Bydliště: Prágl

#3 Výprodej nových KW záviťáků na ebay S60FWD, C30 a 9-3

Příspěvek od Maf123 »

S60 V2 Inox Nerez plně nastavitelnej včetně zadku (narozdíl od některých levných sad) závitovej podvozek s nastavitelným útlumem (nastavitelný rozpínání).
Jak to funguje?
Znamená to, že bych mohl vyhodit nivomaty a nahradit touto sadou, nebo bude potřeba ještě něco dalšího?
_________________
S60 T5, motor B5234T3, manuál, 2001, Obrázek

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 13
Příspěvky: 4151
Registrován: 18 roků 4 měsíce
Bydliště: R.I.P.
Vůz: ---
Bydliště: Jindřichův Hradec

#4 Výprodej nových KW záviťáků na ebay S60FWD, C30 a 9-3

Příspěvek od dali »

metju píše:ceny vskutku nádherný, škoda že neni V1 na T5... za 10,000 bych bral okamžitě :good:
Já bych spíš viděl problém S60/vs V70. Asi tam bude nějakej rozdíl na zadku buď nějakej jinej rozměr/ způsob uchycení nebo velkej rozdíl ve váze na zadek že musí být tužší pružiny. Na starý auta je pořád jedna sad 850/c/s/v70 furt stejný. Jinak bych řek že pokud máš auto aspoň trochu pro zábavu, tak V2 cenu má. V1 určitě předčí jakoukoli kombinaci sportovní tlumič + snižovací pružina ale hrozí že když to na auto dáš, a zjistíš co to udělalo za rozdíl, bude tě hlodat o kolik by ještě byly lepší V2. Zas je pravda že někoho nebude bavit laborovat s tuhostí tlumičů a řeší jen to aby auto snížil, získal jistotu do zatáček a přitom nepřišel o komfort...na to přesně jsou dobrý ty V1.
Maf123 píše:Jak to funguje?
Znamená to, že bych mohl vyhodit nivomaty a nahradit touto sadou, nebo bude potřeba ještě něco dalšího?
Přesně tak. Z původních tlumičů použiješ pouze horní uložení.
Můžeš si plynule nastavit světlou výšku, tak jak potřebuješ, získá to hodně jistoty do zatáček a přitom je zachovaná většina komfortu... což když napíšu já, tak bys moh brát s rezervou, protože tady platím za magora, kterej má hranice komfortu posunutý....ale na anglickým fóru se o KW V2 někdo vyjádřil, že když se to dobře nastaví, tak je to komfortnější a příjemnější než sériovej podvozek (tuším že jeho auto byla 850R).

Pak to má nastavitelou tuhost tlumičů...přední po otevření kapoty, zadní nevím přesně jak je přístup u S60, u 850 musím odšroubovat podlahu kufru (4šrouby) nebo vyvrtat 2x 4mm dírku do těch podlážek, což asi udělám, protože laborovat s tím budu.
Když si to dáš úplně naměkko tak si myslím že ani nikdo na palubě sportovní podvozek nezaregistruje....

Já KW ještě namontovaný nemám, ale na 850 mám odjeto tak 1,5 sezóny na závitovým podvozku BC Racing (v cca poloviční ceníkový hodnotě oproti KW V3 co jsem teď koupil) a jsem z něj nadšenej. Když to dobře nastavíš a zvolíš dobrý gumy, dá se s tím v zatáčkách ujet motorce. Spokojenost maximální, KW jsem pořídil kvůli neopakovatelný ceně, za tyhle ceny se to běžně prodává (a prodá) jetý, a kvůli tomu, že mě pořád hlodalo, že ty co to měli možnost srovnat s BC co mám teď tvrdí, že KW je ještě tak o čtvrtinu lepší ve všech ohledech...

Výhoda je že tlumiče jsou nerezový, takže neni problém si třeba po půl roce ježdění na zimu celý auto na těch závitech přizvednout (u hliníku to bývá horší, jak to zoxiduje).

Za sebe můžu říct, že úpravy podvozku a zlepšení jízdních vlastností mě vždycky vydržely dělat radost dýl než třeba zvýšení výkonu, u kterýho výsledek tak nějak očekáváš, ale co takovej podvozek udělá s normálním celkem neohrabaným autem... z toho vydržím mít hubu od ucha k uchu hooodně dlouho :D

metju
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1464
Registrován: 15 roků 1 měsíc
Bydliště: Praha
Vůz: 940, XC70

#5 Výprodej nových KW záviťáků na ebay S60FWD, C30 a 9-3

Příspěvek od metju »

Za ty prachy bych si asi V2 i rozmyslel, ale i kdyby tak výdajů bylo teď dost a to ještě nemám letní sadu. Až vylezu školu bude jiný auto a podobný hračky budou aktuální :twisted:
_________________
V70R (184kW/350Nm) '99, automat, silver metallic
XC940 2,0t (100,6 kW/188,1 Nm) '97, manual, signal red
XC70 D5 AWD (169kW/480Nm) '12, automat, twilight bronze metallic, Polestar
Bylo: XC70 D5 AWD '08, automat, seashell metallic, V70 T5 '01, manual, black stone - S40 2,0T '03, manual, black sapphire met. - S60 2,4T '01, automat, polarctic pearl

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 901
Registrován: 17 roků 3 měsíce
Vůz: Volvo S60 2,5T AWD BSR
Bydliště: Vysočina

#6 Výprodej nových KW záviťáků na ebay S60FWD, C30 a 9-3

Příspěvek od Stalin »

Na AWD zase nic :cry:
_________________
VOLVO S60 2,5T 154KW AWD 2003 SCARAB GREEN, BSR stage 2, Simons 2,5" 250ps, brzdy 320mm, 18" Nebula
BYLO Volvo 480 Turbo Black 88kw Volvo 480 ES red 70kw

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 13
Příspěvky: 4151
Registrován: 18 roků 4 měsíce
Bydliště: R.I.P.
Vůz: ---
Bydliště: Jindřichův Hradec

#7 Výprodej nových KW záviťáků na ebay S60FWD, C30 a 9-3

Příspěvek od dali »

@ Stalin: tys byl první na koho jsem si vzpomněl když jsem viděl podvozek na S60.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 879
Registrován: 13 roků 9 měsíců
Bydliště: Nitra
Vůz: S60 D5, S60 R, S80 D5

#8 Výprodej nových KW záviťáků na ebay S60FWD, C30 a 9-3

Příspěvek od MarekV »

na AWD asi jedine pruziny

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 13
Příspěvky: 4151
Registrován: 18 roků 4 měsíce
Bydliště: R.I.P.
Vůz: ---
Bydliště: Jindřichův Hradec

#9 Výprodej nových KW záviťáků na ebay S60FWD, C30 a 9-3

Příspěvek od dali »

nene, KW asi jako jedny z mála dělaj:
http://www.kwsuspensions.com/kw-gewindefahrwerk-variante-2-edelstahl-8906.html
Pak možná když se proleze švédsko tak tam taky třeba něco budou umět. Ale u levnějších záviťáků bacha, může to bejt pěkná hrůza....

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 155
Registrován: 11 roků 6 měsíců
Vůz: s60T5 01 B234T3 aut.+ V70 I 98 B5254Tman
Bydliště: Praha 4

#10 Výprodej nových KW záviťáků na ebay S60FWD, C30 a 9-3

Příspěvek od Oodon »

S60 T5 mám, 10 T bych taky našel, ale zkušenosti nemám a tak na kolik by vyšla montáž u někoho ???

BTW: opravdu bych poznal posun i já běžnej konzumák blížící se kloboukovému věku ?
_________________
s60 T5 2002 Zlaťák a ted už také V70 (98) 2,4 T Žabák

yoby
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 3674
Registrován: 16 roků 11 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Participant x 1

#11 Výprodej nových KW záviťáků na ebay S60FWD, C30 a 9-3

Příspěvek od yoby »

Oodon píše:S60 T5 mám, 10 T bych taky našel, ale zkušenosti nemám a tak na kolik by vyšla montáž u někoho ???

BTW: opravdu bych poznal posun i já běžnej konzumák blížící se kloboukovému věku ?
Vykašli se na to, pro tebe je to škoda :D začneš tunit a těžce se do toho vysypeš :D
_________________
V70 2,4T B5244T3 AWD, r.v. 2001
V70 2,5T B5254T,r.v.12/1998
bylo: V40 1,8 B4184SM r.v.1999

roon_cz
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 219
Registrován: 14 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha
Vůz: Volvo 240
Bydliště: Praha 4

#12 Výprodej nových KW záviťáků na ebay S60FWD, C30 a 9-3

Příspěvek od roon_cz »

dali píše: Já KW ještě namontovaný nemám, ale na 850 mám odjeto tak 1,5 sezóny na závitovým podvozku BC Racing (v cca poloviční ceníkový hodnotě oproti KW V3 co jsem teď koupil) a jsem z něj nadšenej. Když to dobře nastavíš a zvolíš dobrý gumy, dá se s tím v zatáčkách ujet motorce. Spokojenost maximální, KW jsem pořídil kvůli neopakovatelný ceně, za tyhle ceny se to běžně prodává (a prodá) jetý, a kvůli tomu, že mě pořád hlodalo, že ty co to měli možnost srovnat s BC co mám teď tvrdí, že KW je ještě tak o čtvrtinu lepší ve všech ohledech...

Výhoda je že tlumiče jsou nerezový, takže neni problém si třeba po půl roce ježdění na zimu celý auto na těch závitech přizvednout (u hliníku to bývá horší, jak to zoxiduje).

Za sebe můžu říct, že úpravy podvozku a zlepšení jízdních vlastností mě vždycky vydržely dělat radost dýl než třeba zvýšení výkonu, u kterýho výsledek tak nějak očekáváš, ale co takovej podvozek udělá s normálním celkem neohrabaným autem... z toho vydržím mít hubu od ucha k uchu hooodně dlouho :D
jen ze zvědavosti, BC Racing bude naprodej, když ted máš KW ?
_________________
Volvo 244 GL 1990 diplomat sales automat s klimou

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 13
Příspěvky: 4151
Registrován: 18 roků 4 měsíce
Bydliště: R.I.P.
Vůz: ---
Bydliště: Jindřichův Hradec

#13 Výprodej nových KW záviťáků na ebay S60FWD, C30 a 9-3

Příspěvek od dali »

Oodon píše:S60 T5 mám, 10 T bych taky našel, ale zkušenosti nemám a tak na kolik by vyšla montáž u někoho ???

BTW: opravdu bych poznal posun i já běžnej konzumák blížící se kloboukovému věku ?
Jenže zlevněný maj na S60 pouze V2, což vyjde zhruba na dvacku... A když půjdeš kupovat V1 bez slevy, tak v tom za 20 budeš taky.

Z mojí zkušenosti to z toho udělá úplně jiný auto. No řek bych to asi tak... pokud si jízdu s S60 užíváš přijde ti, že podvozek tě brzdí a v zatáčkovitých pasážích musíš zpomalovat, protože je auto nejistý... tak po osazení správnýho podvozku budeš rovinku brát jenom jako nudnou pasáž, která je dobrá jen k tomu aby tě dopravila do další zatáčky a na to aby ses zbavil toho kdo ti tu zatáčku zkazí protože tě bude brzdit.
roon_cz píše:jen ze zvědavosti, BC Racing bude naprodej, když ted máš KW ?
Mám tu výhodu, že mám dvě takřka stejný auta, a u V70 mi akorát dožívaj tlumiče a už jsem řešil co tam dát. Takže zkusím BC a naladit ho naměkko... uvidíme. Když mi to bude i tak vyrážet cédéčka z rádia, tak zkoušet to prodat můžu kdykoli pozdějc. Přijde mi trochu líto se ztrátou prodat BC a pak k tomu přihodit pár tisíc abych si do diesela moh koupit nějaký Bilsteiny a Eibach pružiny, což je napohled mnohem míň sofistikovaná technika. Pokud to nebude snesitelný, bude mě to stát jednu geometrii navíc.
Tohle byl taky jeden z argumentů, kterej mi pomoh se rozhodnout do těch KW jít i když z BC jsem nadšenej.

roon_cz
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 219
Registrován: 14 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha
Vůz: Volvo 240
Bydliště: Praha 4

#14 Výprodej nových KW záviťáků na ebay S60FWD, C30 a 9-3

Příspěvek od roon_cz »

dali píše:
roon_cz píše:jen ze zvědavosti, BC Racing bude naprodej, když ted máš KW ?
Mám tu výhodu, že mám dvě takřka stejný auta, a u V70 mi akorát dožívaj tlumiče a už jsem řešil co tam dát. Takže zkusím BC a naladit ho naměkko... uvidíme. Když mi to bude i tak vyrážet cédéčka z rádia, tak zkoušet to prodat můžu kdykoli pozdějc. Přijde mi trochu líto se ztrátou prodat BC a pak k tomu přihodit pár tisíc abych si do diesela moh koupit nějaký Bilsteiny a Eibach pružiny, což je napohled mnohem míň sofistikovaná technika. Pokud to nebude snesitelný, bude mě to stát jednu geometrii navíc.
Tohle byl taky jeden z argumentů, kterej mi pomoh se rozhodnout do těch KW jít i když z BC jsem nadšenej.
no jo to mi nedošlo, škoda :(
přemejšlel jsem, že bych si udělal radost. No poohlednu se po něčem jiném.
Jinak jsem zvědav co napíšeš až to dáš na auto.
_________________
Volvo 244 GL 1990 diplomat sales automat s klimou

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 879
Registrován: 13 roků 9 měsíců
Bydliště: Nitra
Vůz: S60 D5, S60 R, S80 D5

#15 Výprodej nových KW záviťáků na ebay S60FWD, C30 a 9-3

Příspěvek od MarekV »

ked sa tu riesia eibach pruziny, ma to pri S60 zmysel riesit - pomoze to znizenie k stabilite alebo je to hlavne o tlmicoch?

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 13
Příspěvky: 4151
Registrován: 18 roků 4 měsíce
Bydliště: R.I.P.
Vůz: ---
Bydliště: Jindřichův Hradec

#16 Výprodej nových KW záviťáků na ebay S60FWD, C30 a 9-3

Příspěvek od dali »

IPD tuším dělá na S60R zesílený stabilizátory, na ty bych asi sázel já pokud chceš omezit naklánění do zatáčky, ale zase pružiny dělaj se vzhledem hodně moc... tenhle týpek tam má Elevate přímo pro S60R a pro moje oko jedna z nejpovedenějších S60R co jsem kdy viděl:
http://forums.t5d5.org/topic/22027-updated-pics-of-the-s60r/

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 901
Registrován: 17 roků 3 měsíce
Vůz: Volvo S60 2,5T AWD BSR
Bydliště: Vysočina

#17 Výprodej nových KW záviťáků na ebay S60FWD, C30 a 9-3

Příspěvek od Stalin »

dali píše:@ Stalin: tys byl první na koho jsem si vzpomněl když jsem viděl podvozek na S60.
Tak to je super tak na mě mysli i nadále! :) :) Na KW sem se díval ale jsou moc drahy. :bad: BC racimg dělá podvozek i na AWD?? Ja jim psal a poslali mi odkaz ale na FWD tak sem z toho jelen. Temhle by ale měl bejt AWDečkovej http://www.competizione.cz/tlumice-a-vzpery/stavitelny-podvozek-bc-racing-br-ra-1739.html
_________________
VOLVO S60 2,5T 154KW AWD 2003 SCARAB GREEN, BSR stage 2, Simons 2,5" 250ps, brzdy 320mm, 18" Nebula
BYLO Volvo 480 Turbo Black 88kw Volvo 480 ES red 70kw

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 879
Registrován: 13 roků 9 měsíců
Bydliště: Nitra
Vůz: S60 D5, S60 R, S80 D5

#18 Výprodej nových KW záviťáků na ebay S60FWD, C30 a 9-3

Příspěvek od MarekV »

mne nejde o vzhlad ale o ucel, optickemu tuningu som prestal holdovat
teraz ked to nema mat zmysel na vykon / vlastnoti auta tak to nema cenu riesit

tuto / buducu sezonu budem muset robit tlmice tak by som rovno vymenil pruziny ak to pomoze stabilite auta, tie EIBACH sa daju kupit za celkom slusnu cenu

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 13
Příspěvky: 4151
Registrován: 18 roků 4 měsíce
Bydliště: R.I.P.
Vůz: ---
Bydliště: Jindřichův Hradec

#19 Výprodej nových KW záviťáků na ebay S60FWD, C30 a 9-3

Příspěvek od dali »

No právě nedávno jsem na to koukal, taky jsem žil v tom že BC dělají i na AWD, ale asi ne :(
http://www.bc-racing.co.uk/applications/volvo-coilovers.html

Krystof P.
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 2205
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Družec / Kladno
Vůz: Volvo C70 2.3T5 / Volvo 945 200FT

#20 Výprodej nových KW záviťáků na ebay S60FWD, C30 a 9-3

Příspěvek od Krystof P. »

dali píše:No právě nedávno jsem na to koukal, taky jsem žil v tom že BC dělají i na AWD, ale asi ne :(
http://www.bc-racing.co.uk/applications/volvo-coilovers.html
Dali, teď koukám, ten BC stojí 26k...to je ten co jsi měl na 8-50 ? To je pak fakt škoda se rozmyslet, že KW V2 by byl možná lepší...

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 13
Příspěvky: 4151
Registrován: 18 roků 4 měsíce
Bydliště: R.I.P.
Vůz: ---
Bydliště: Jindřichův Hradec

#21 Výprodej nových KW záviťáků na ebay S60FWD, C30 a 9-3

Příspěvek od dali »

Mě vyšel zhruba na 17 při tehdejším kurzu a když šly do 850R KW V3 tak z naftový V70 udělal taky celkem zajímavý svezení.

Krystof P.
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 2205
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Družec / Kladno
Vůz: Volvo C70 2.3T5 / Volvo 945 200FT

#22 Výprodej nových KW záviťáků na ebay S60FWD, C30 a 9-3

Příspěvek od Krystof P. »

dali píše:Mě vyšel zhruba na 17 při tehdejším kurzu a když šly do 850R KW V3 tak z naftový V70 udělal taky celkem zajímavý svezení.
Myslíš, že by se hodilo něco podobnýho, jako Koni FSB(nebo FBD nebo jak to je, to co se přizpůsobuje) KW V1, nebo ten BC, i na Céčko, který by mělo bejt poštelovaný už z fabriky ?
Mě se zdá, že už trošku houpe, respektive v táhlejších zatáčkách se celkem naklání (~240kkm předpokládám že se na podvozek nehráblo), i když to by asi posoudil eLzyx, jak moc se má Céčko houpat...

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 13
Příspěvky: 4151
Registrován: 18 roků 4 měsíce
Bydliště: R.I.P.
Vůz: ---
Bydliště: Jindřichův Hradec

#23 Výprodej nových KW záviťáků na ebay S60FWD, C30 a 9-3

Příspěvek od dali »

FSD jsem měl a NEBRAT! Dokud fungujou jak maj tak jsem z nich oproti sériovýmu podvozku byl nadšenej, jenže nevydrží moc dlouho v kondici. Kromě toho hrozně reznou.
Z klasických tlumičů bych volil kombinaci pružin Eibach a tlumičů Bilstein B6. Dostáváš se ale na takový peníze, že už nezbývá moc připlatit a máš za to záviťák.
Že je céčko sportovně laděný je poplatný době jeho vzniku, 850R taky měla originál sportovní podvozek....ale současnej záviťák od trochu rozumnýho výrobce z toho udělá komplet jiný auto, je to rozdíl jako den a noc.....
Jako rozumný minimum bych bral ten BC. Kdysi se mi zamlouval německej FK, ten byl taky levnej, jenže potom přestali vyrábět verzi s KONI tlumičovýma patronama.

Krystof P.
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 2205
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Družec / Kladno
Vůz: Volvo C70 2.3T5 / Volvo 945 200FT

#24 Výprodej nových KW záviťáků na ebay S60FWD, C30 a 9-3

Příspěvek od Krystof P. »

dali píše:FSD jsem měl a NEBRAT! Dokud fungujou jak maj tak jsem z nich oproti sériovýmu podvozku byl nadšenej, jenže nevydrží moc dlouho v kondici. Kromě toho hrozně reznou.
Z klasických tlumičů bych volil kombinaci pružin Eibach a tlumičů Bilstein B6. Dostáváš se ale na takový peníze, že už nezbývá moc připlatit a máš za to záviťák.
Že je céčko sportovně laděný je poplatný době jeho vzniku, 850R taky měla originál sportovní podvozek....ale současnej záviťák od trochu rozumnýho výrobce z toho udělá komplet jiný auto, je to rozdíl jako den a noc.....
Jako rozumný minimum bych bral ten BC. Kdysi se mi zamlouval německej FK, ten byl taky levnej, jenže potom přestali vyrábět verzi s KONI tlumičovýma patronama.
Ještě spílal eLzyx chválu na Öhlinse...ten taky vypadal slušně, máš nějaký reference ? I když to už je taky nejspíš o kategorii jinde oproti V1 a BC co ?

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 879
Registrován: 13 roků 9 měsíců
Bydliště: Nitra
Vůz: S60 D5, S60 R, S80 D5

#25 Výprodej nových KW záviťáků na ebay S60FWD, C30 a 9-3

Příspěvek od MarekV »

Ja som jednu sadu B6+ eibach predal zakaznikovi na C70 ale to bolo uz 2 generacia, mozem sa popytat ako je spokojny.
No a potom na 3 BMW (MY 2007) pre dalsieho, ten uz to mal znizene H&R pruzinami a ja som mu dodaval B8 tlmice a spokojny je, ze je to tuhsie ale na nerovnostiach to neskace ako na seriovych a lepsie tlmi.
Ako pise dali, ked das Eibach pruziny a B6 tlmice tak je to uz celkom dost penazi, mozes doplatit a mat zavitovy lenze vzdy sa da za daco doplacat a mat zasa daco lepsie. Vsetko je otazka penazi :)
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Jak co vyladit???“