Preskakujuce radio / zaseknuty power button

Vše kolem audia a car Hifi, videa DVD, navigace, telefonů, ipodů a ostatní komunikace
Pravidla fóra
Upozornění
V této sekci se ponejvíce objevují odkazy na nelegální soft.
Postihy
Při prvním prohřešku napomenutí.
Při druhém zablokování účtu na jeden měsíc.
Při třetím trvalá blokace.
Tak nás k tomu nenuťte. Admini
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 32
Registrován: 6 roků 7 měsíců
Bydliště: Banská Bystrica
Vůz: XC70 II D5 136kw '07

#1 Preskakujuce radio / zaseknuty power button

Příspěvek od milok »

Ahoj, pomozem si obrazkom, ktory tu uz na fore uploadnuty bol. Mam toto riadio na obrazku a dva "problemy" s nim.

Obcas casto, obcas nie, sa mi stava, ze mi pri pocuvani FM na pol sekundy, max 1 sekundu preskoci ina stanica a potom to pokracuje normalne, frekvencia, kedy to skace je rozna, raz sa to stane 3x za 10 minut, raz sa to stane raz za hodinu.

Druhy problem sa tyka power buttonu, zasekol sa mi power button - je stale stlaceny a radio hra. V podstate ani nemam dovod vypinat radio (vystacim si s volume buttonom), ale tak ... rad by som to mal naporiadku. Je na to diel 31288750. Len mi nie je jasne, ci nahodou pod tym nie je nejaka pruzinka a budem objednavat button zbytocne. Chystam sa rozoberat stredovy panel, lebo si chcem do "cup holderu" prirobit usb nabijacku, len by som rad vedel, ci sa problem fixne vymenou buttonu a teda si ho mam objednat v predstihu.

Vdaka za akukolvek radu.

Obrázek
_________________
Volvo XC70 II 2007 D5 136kw

Warcz
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 5168
Registrován: 5 roků 6 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: V70 II 2,5T AWD AT

#2 Preskakujuce radio / zaseknuty power button

Příspěvek od Warcz »

Mrkni do návodu strana 155 - 156

Např: Automatická změna frekvence – AF
Tato funkce vybere jeden z nejsilnějších vysílačů zvolené stanice. Může se stát, že tato funkce začne vyhledávat nejsilnější stanici v celém vlnovém rozsahu FM. V takovém případě se rádio ztlumí a na displeji se zobrazí Vyhledávání PI Zrušení Exit. ± Aktivujte/deaktivujte tuto funkci v režimu FM prostřednictvím položky Nastavení FM Rozšíř. nastavení rádia AF.

Je tam několik takových automatik, podle mě se některá z nich aktivuje a radio přeladí.
_________________
Volvo V70 2,5T 154kW 2007 AT AWD, Spotřeba 12l/100km (Galerie)
Bylo: Polo 1,9SDI 47kW 2003 140000km, Spotřeba 4,71l/100km
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Audio, video, navigace, telefony a ostatní komunikace“