radio hu850 CD ERROR

Vše kolem audia a car Hifi, videa DVD, navigace, telefonů, ipodů a ostatní komunikace
Pravidla fóra
Upozornění
V této sekci se ponejvíce objevují odkazy na nelegální soft.
Postihy
Při prvním prohřešku napomenutí.
Při druhém zablokování účtu na jeden měsíc.
Při třetím trvalá blokace.
Tak nás k tomu nenuťte. Admini
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 12
Registrován: 11 roků 2 měsíce
Vůz: V 70 D5 2005 manual 120Kw

#1 radio hu850 CD ERROR

Příspěvek od karlos1982 »

Nazdar chlapi, odesla mi CD muzika na Volvu. Mam audio system HU850 s 6 cd. Pri zapnuti slysim, ze to ma snahu neco delat, ale po chvilce to vzda a hodi jenom hlasku CD ERROR.
Projel jsem google a je to celkem casta chyba techto radii.

Zajima me, pokud se mi nepodari moji HU850 rozjet, jestli muzu hodit do sve v70 2005 hodit starsi HU-603 {jedno CD a kazeta}.
Bude to chtit kod?

Nejaky sikovny frajer na tyto problemy na severni morave?

Diky za rady

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 287
Registrován: 14 roků 9 měsíců
Vůz: S60 2.5T 04
Bydliště: Ostrava

#2 radio hu850 CD ERROR

Příspěvek od Makronis »

Ahoj, prvně zkus vyčistit čočku. takhle jsem rozchodil radio na segřině V40. Tamponek od uší a líh, bylo to černé jako špinavé prase.
_________________
Volvo... automobily s duší.
S60 12/2003 2,5T B5254T2 M56 370kKm black and white.

GDPR_user

#3 radio hu850 CD ERROR

Příspěvek od GDPR_user »

karlos1982 píše:Nazdar chlapi, odesla mi CD muzika na Volvu. Mam audio system HU850 s 6 cd. Pri zapnuti slysim, ze to ma snahu neco delat, ale po chvilce to vzda a hodi jenom hlasku CD ERROR.
Projel jsem google a je to celkem casta chyba techto radii.

Zajima me, pokud se mi nepodari moji HU850 rozjet, jestli muzu hodit do sve v70 2005 hodit starsi HU-603 {jedno CD a kazeta}.
Bude to chtit kod?

Nejaky sikovny frajer na tyto problemy na severni morave?

Diky za rady
Zkus se mi ozvat.tel 75148152 :wink:

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 12
Registrován: 11 roků 2 měsíce
Vůz: V 70 D5 2005 manual 120Kw

#4 radio hu850 CD ERROR

Příspěvek od karlos1982 »

ok, dneska jsem to rozdelal a nepodarilo se mi to opravit. V cd menici byly nejake plisky, ktere asi drzi misto mezi CD, ale nepodarilo se mi to rozchodit...
Takze moje HU-850 je dobre tak na poslouchani radia.....koukam tady na ostrovech na pouzite HU 850, ale jsou to palice..
Koukam na levnejsi HU 650, ktere nema zabudovany CD changer, ale nevim jak to bude s mou premiovou muzikou Dolby pro logic....
Neprosel jsi tim nekdo, ze degradoval z HU 850 na HU 650? Je to citelny rozdil v kvalite hudby?

GDPR_user

#5 radio hu850 CD ERROR

Příspěvek od GDPR_user »

karlos1982 píše:ok, dneska jsem to rozdelal a nepodarilo se mi to opravit. V cd menici byly nejake plisky, ktere asi drzi misto mezi CD, ale nepodarilo se mi to rozchodit...
Takze moje HU-850 je dobre tak na poslouchani radia.....koukam tady na ostrovech na pouzite HU 850, ale jsou to palice..
Koukam na levnejsi HU 650, ktere nema zabudovany CD changer, ale nevim jak to bude s mou premiovou muzikou Dolby pro logic....
Neprosel jsi tim nekdo, ze degradoval z HU 850 na HU 650? Je to citelny rozdil v kvalite hudby?
:fool: :fool:
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Audio, video, navigace, telefony a ostatní komunikace“