Dvere ridice - serizeni polohy

850 a novější modely řad C/S/V/XC
  • Autor
  • Zpráva
J77
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 111
Registrován: 19 roků 8 měsíců
Bydliště: Praha

#1 Dvere ridice - serizeni polohy

Příspěvek od J77 »

Tak jsem vcera po par tydnech dostal z klempirny / lakovny svou 850tku, delalo se toho na ni celkem dost, bratru za 24 000.- pac ji v minulosti nekdo omackal snad ze vsech stran. Zda se to byt udelane slusne, ale jedna vec me trapi.

Dvere ridice, ktere se menily (puvodni byly krive a bouchle), sedi celkem nizko - ta vnejsi gumova lista proti aerodynamickemu hluku nelicuje se s ramem dveri, je tak 4-5 mm pod. Servismani to zkouseli vselijak dostelovat, ale honilo se to na posledni chvili a tak me vysledek neuspokojuje.

Ma nekdo nejake napady, jak dvere posunout ? Odpoledne dodam fotku, vec se ma proste tak, ze se smerem k zadnim dverim jakoby svazuji dolu - s ramem licuji jen kolem predni sikme hrany a to jeste jen tak do pulky.
_________________
V850 Kombi 2.5 TDI / 103 kW / 1996 / Praha

J77
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 111
Registrován: 19 roků 8 měsíců
Bydliště: Praha

#2

Příspěvek od J77 »

_________________
V850 Kombi 2.5 TDI / 103 kW / 1996 / Praha

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 5110
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#3

Příspěvek od Honza »

Napadá mě jen jedna věc:byl nabořenej levej A sloupek a se starejma dveřma to bylo umělecky spasovaný dohromady.Změř diagonály L a P dveří a děr pro ně.
_________________
V70II D5, 2003 / V850 2,5TDi, '96, použita na orgány

J77
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 111
Registrován: 19 roků 8 měsíců
Bydliště: Praha

#4

Příspěvek od J77 »

Honza píše:Napadá mě jen jedna věc:byl nabořenej levej A sloupek a se starejma dveřma to bylo umělecky spasovaný dohromady.Změř diagonály L a P dveří a děr pro ně.
No ono to vypada(lo), jako kdyz na to auto z ty strany neco tezkyho spadlo, ale ne predmet kterej by se o to oprel plochou, ale jakoby nejaky U-cko (pred tema dverma jsou dve maly promackliny nad blatnikem). Kazdopadne soulasim, ze nejvetsi pecku to dostalo prave na ten sloupek. Diagonaly i diry zmerim a dam to sem, ale mel jsem dole tesneni a na dirach pro dvere nikdy nic delanyho (na 99%) nebylo, je to origo.

Jinak vsim' jsem si jeste dvou veci, spodni uchyt dveri je na dverich vypodlozkovanej, to za prvy, za druhy mi tam v servisu nedali spatky tu gumovou listu co jde podel spodni hrany dveri. Nemuze to hrat nakou roli, jako ze se treba dvere dole o tesneni tolik nezaprou a "nepostavi" je to ?
_________________
V850 Kombi 2.5 TDI / 103 kW / 1996 / Praha
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „850 / 60 / 70 / 80 / 90 / XC - opravy“