850TDI

850 a novější modely řad C/S/V/XC
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 62
Registrován: 19 roků
Bydliště: Kroměříž
Vůz: S80 II D5
Bydliště: Kroměříž

#1 850TDI

Příspěvek od honza.850 »

Zdravím pánové, mám takový problém. Špatně mi startuje 850 TDI :( Když je větší zima tak v pohodě, ale jak je kolem 0 - 10 stupňů tak to točí točí a točí a nic nic nic :( A pak když je to už na provozce tak to to točí déle (prej ty 5V točí déle jsem kdesi slyšel) :oops:
Máte s tím někdo zkušenost?????
PS: auto bylo u Jardy na diagnostice, za což ještě jednou VELKÝ DÍK a vše ok. No jen ta váha je trochu špatenka, však Jarda viděl :wink:
_________________
VOLVO S80 II D5

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 5112
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#2 850TDI

Příspěvek od Honza »

honza.850 píše:Zdravím pánové, mám takový problém. Špatně mi startuje 850 TDI :( Když je větší zima tak v pohodě, ale jak je kolem 0 - 10 stupňů tak to točí točí a točí a nic nic nic :( A pak když je to už na provozce tak to to točí déle (prej ty 5V točí déle jsem kdesi slyšel) :oops:
Máte s tím někdo zkušenost?????
PS: auto bylo u Jardy na diagnostice, za což ještě jednou VELKÝ DÍK a vše ok. No jen ta váha je trochu špatenka, však Jarda viděl :wink:
Jo dělalo mi to taky . Závada je v palivové soustavě. Na palivovém filtru je takovej ventilek se dvěma hadičkama , tak ten je třeba vyměnit . Kupoval jsem ho v Rakousku u Volva za asi 5 €. Někde je to to tu popsaný už několikrát i s fotkama.
_________________
V70II D5, 2003 / V850 2,5TDi, '96, použita na orgány

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 33
Registrován: 18 roků 8 měsíců
Bydliště: Praha

#3 850TDI

Příspěvek od pavel.zelva »

honza.850 píše:Zdravím pánové, mám takový problém. Špatně mi startuje 850 TDI :( Když je větší zima tak v pohodě, ale jak je kolem 0 - 10 stupňů tak to točí točí a točí a nic nic nic :( A pak když je to už na provozce tak to to točí déle (prej ty 5V točí déle jsem kdesi slyšel) :oops:
Máte s tím někdo zkušenost?????
PS: auto bylo u Jardy na diagnostice, za což ještě jednou VELKÝ DÍK a vše ok. No jen ta váha je trochu špatenka, však Jarda viděl :wink:
No začni tím nejjednoduším což je filtr a ten ventilek(maji ho třeba v ELITU asi za 120Kč) jinak já měl podobné problémy,vyměnil jsem filtr a ventilek a nic.Nakonec to bylo čidlo teploty nafty v čerpadle,ale to by měl ukázat počítač. :wink: Jinak píšeš,že máš out váhu,tak až ji seženeš za nějakej rozumnej peníz,tak dej vědět,protože já jí mám také v pr.... :cry:
_________________
850 TDI,96
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „850 / 60 / 70 / 80 / 90 / XC - opravy“