Přebroušení (přeleštění) reflektorů.

850 a novější modely řad C/S/V/XC
  • Autor
  • Zpráva
Romulusw
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 4900
Registrován: 10 roků 3 měsíce
Bydliště: Modřany
Vůz: XC 90 2,5T LPG 2005 man. AWD modify

#1 Přebroušení (přeleštění) reflektorů.

Příspěvek od Romulusw »

Blíží se zima (také technická) a více ježdění po tmě, tak jsem to přelíznul, na té fotce to není tolik vidět, ale v reálu rozdíl - nebe a dudy
Obrázek

PINĎABC
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 4973
Registrován: 12 roků 1 měsíc
Bydliště: Bílovec
Vůz: S90 T6 AWD POLESTAR

#2 Přebroušení (přeleštění) reflektorů.

Příspěvek od PINĎABC »

Dobrá práce, určo svítí líp, nechci dělat chytrého, ale prý se na to dá dát nějaká fólie s UV filtrem na ochranu a prodloužení životnosti

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 287
Registrován: 14 roků 8 měsíců
Vůz: S60 2.5T 04
Bydliště: Ostrava

#3 Přebroušení (přeleštění) reflektorů.

Příspěvek od Makronis »

Ahoj, při výrobě světlometů se na sklo (rozuměj polykarbonát) nanáší vrstva speciálního laku pro ocharanu před UV a blablabla aby nežloutly atd. Přebroušením to jde do kopru tak je dobré na to něco takového dát.
_________________
Volvo... automobily s duší.
S60 12/2003 2,5T B5254T2 M56 370kKm black and white.

Romulusw
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 4900
Registrován: 10 roků 3 měsíce
Bydliště: Modřany
Vůz: XC 90 2,5T LPG 2005 man. AWD modify

#4 Přebroušení (přeleštění) reflektorů.

Příspěvek od Romulusw »

No, něco na tom je. Na tom pravým nepřebroušeným je vidět rozhraní u toho oranžového plexi. Jakoby mapa. Nahoře už není nic, na té přední svislé části to zustalo. Já už na to nic dávat nebudu a zase na podzim to přeblejsknu.
Ptal jsem se v Jesenici u lakového odborníka a ten pravil, že na to existuje nějaká sada na stříkání, ne moc levná, ale že se to dá koupit všechno zvlášť a vyjde to na čtvrtinu. Já na to ale už dlabu. Svítí to o poznání líp.
Jinak - papír pod vodu 400, papír pod vodu 2500, rozbrusku se sucháčem (regulace otáček na malinko nad minimum), velur s brusnou pastou s olejem, molitan se silichromem a na konec lešticí velur s nějakou mikropastou, ale skoro na sucho.
30 min na lampu :)

Ghirgi
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 121
Registrován: 19 roků 1 měsíc
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

#5 Přebroušení (přeleštění) reflektorů.

Příspěvek od Ghirgi »

U nás v Teplicích to dělá jedna firma, dva mladí kluci, dělaj i folie na auta a spoustu jiného. Správně přes to ještě dávají folii a pak je to na furt . Mám s nima hodně dobré zkušenosti... folie na skla auta, téměř na počkání cca 2hod a jedete domu, samozřejmě že v kvalitě 3M

http://www.tonovani-autofolie.cz/
_________________
Nyní V70 II D5 163ps 05"
Bylo V70 II 2,4D 04", Bylo V70 II TDI 00", Bylo V70 TDI 98", Bylo 740 GLE TD USA, Bylo 850 GLE 2,5i 10V mot. B5252 manual, Bylo Černá 440 TD - D19T EGR 94"
Odpovědět

Zpět na „850 / 60 / 70 / 80 / 90 / XC - opravy“