Volvo S80 - sistema motore rich. assistenza

850 a novější modely řad C/S/V/XC
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 16
Registrován: 12 roků 6 měsíců
Bydliště: Znojmo

#1 Volvo S80 - sistema motore rich. assistenza

Příspěvek od beden »

Zdravím, asi po půl roce co jsem koupil auto se mi objevila tahle hláška na palubním PC - jel jsem na diagnostiku - tam mi řekli že jsou tam 2 chyby, čidlo hladiny oleje a čidlo vzduchové. Tak na radu pána jsem vyměnil vzduchový filtr a i olej včetně všech filtrů a hláška se stále objevuje .... auto podle mě s výkonem potíž nemá (kdyby bylo něco s váhou vzduchu) takže mě nic nenapadá...? Setkal se s tím někdo? díky .

raolsa
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 13041
Registrován: 14 roků 4 měsíce
Bydliště: Semily
Vůz: Volvo V70 II 2.4T 147 kw AWD LPG
Participant x 1

#2 Volvo S80 - sistema motore rich. assistenza

Příspěvek od raolsa »

Vyplň si podpis, nevíme co máš za motor.
To jsi byl na origo diagnostice? Jaké čidlo vzduchu?
_________________
Volvo V70 II 2.4T AWD 147 kw LPG '00
Citroen Xsara 1.4i 55kw LPG '01
Diagnostika k dispozici. 607827920

GDPR_user

#3 Volvo S80 - sistema motore rich. assistenza

Příspěvek od GDPR_user »

beden píše:Zdravím, asi po půl roce co jsem koupil auto se mi objevila tahle hláška na palubním PC - jel jsem na diagnostiku - tam mi řekli že jsou tam 2 chyby, čidlo hladiny oleje a čidlo vzduchové. Tak na radu pána jsem vyměnil vzduchový filtr a i olej včetně všech filtrů a hláška se stále objevuje .... auto podle mě s výkonem potíž nemá (kdyby bylo něco s váhou vzduchu) takže mě nic nenapadá...? Setkal se s tím někdo? díky .
Prozatím jsem se vždy setkal s tím,že lidé nečtou.Jinak by se totiž v každém druhém topicu dočetli,že Volvo komunikuje pouze s originální diagnostikou .A na otázky typu :"Bylo to na diagnostice za 100000Kč ,ta je určitě super" odpovídám :"Volvo komunikuje pouze s originální diagnostikou"

a pro ty úúúúplně moc blbé!!!Volvo komunikuje pouze s originální diagnostikou

a propos je sice hezké,že žádáš radu,ale nikdo tady nemá křišťálovou kouli,aby uhodl jaké volvo máš.Přečti si pravidla fora a vyplň si podpis!!!
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „850 / 60 / 70 / 80 / 90 / XC - opravy“