Problém v elektrice dveří řidiče

850 a novější modely řad C/S/V/XC
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 7
Registrován: 10 roků 5 měsíců
Vůz: Volvo XC90

#1 Problém v elektrice dveří řidiče

Příspěvek od radovan56 »

Ahoj všichni ,mám problém u dveří řidiče,nejde stahování okna,ovládání zrcátka i sklápění,centrál jen u těchto dveří.Jinak třeba přepínání zrcátek svítí.Kabeláž jsem zkontroloval je v pořádku,tak nevím jestli je to nějakou jednotkou nebo už nevím.Byl jsem s tím v Pardubicích ve Volvu a tak nepříjemný personál jsem ještě nezažil :evil: :evil: ,jako kdyby je člověk obtěžoval.Napíchli to,vytiskli mi dvě A4 chyb,ale připadlo mi,že sami nevěděli o co go a nebyli schopni mi říci kde je chyba.Jen mleli pořád dokola,že mají volno až za měsíc a že tam auto musí být alespon tři dny.Prosím pomozte nebo doporučte nějakého týpka co by si s tím poradil.Jsem z Čáslavi.diky za odpovědi :D :D

sobi
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 204
Registrován: 15 roků 3 měsíce
Bydliště: DKA
Vůz: V70 / D5252T / 99

#2 Problém v elektrice dveří řidiče

Příspěvek od sobi »

ahoj, zkus kontaktovat kluky z "r-speed" kontakt najdeš na http://www.r-speed.cz
jsou šikovný, ochotný a hlavně Volvu rozumějí.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 7
Registrován: 10 roků 5 měsíců
Vůz: Volvo XC90

#3 Problém v elektrice dveří řidiče

Příspěvek od radovan56 »

OK vyzkouším a dám vědět jak jsem dopadl :good: :good:

tymon
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 601
Registrován: 15 roků 2 měsíce
Bydliště: Liberecko / Praha
Vůz: V90CC D5 MY19 / V60 D6 / V70R MY98
Bydliště: Liberecko
Kontaktovat uživatele:

#4 Problém v elektrice dveří řidiče

Příspěvek od tymon »

Ahoj, nejspis jednotka DDM nebo kabelaz... Chce to napojit na Vidu :)
_________________
Opravy / repase / klonování / párování elektroniky VOLVO - DIM / ICM / ECM / CEM / DEM / REM / SRS / UEM / CCM / DDM / PDM /
D5T5.com pro: Praha, Česká Lípa, Mladá Boleslav, Liberec, Děčín, Mělník - info@d5t5.com / https://d5t5.com/helpdesk/

Vzdálený start nezávislého topení z telefonu, vzdálená diagnostika, atd... - VDD - https://d5t5.com/article/vdash-vdd-dongle
VOLVO hra D5T5 RACER https://d5t5.com/article/d5t5-racer-volvo-game

Offline
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 7
Registrován: 10 roků 5 měsíců
Vůz: Volvo XC90

#5 Problém v elektrice dveří řidiče

Příspěvek od radovan56 »

A jedotka DDM je jen pro řidičovi dveře?protože nikde jinde problém není. :good:

kwiko
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1483
Registrován: 16 roků 9 měsíců
Bydliště: Horné Saliby
Vůz: 850,C70,V40...
Bydliště: hmmm

#6 Problém v elektrice dveří řidiče

Příspěvek od kwiko »

DDM ze by Drivers Door Module :D
A kery to mas modelovy rok?

Offline
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 7
Registrován: 10 roků 5 měsíců
Vůz: Volvo XC90

#7 Problém v elektrice dveří řidiče

Příspěvek od radovan56 »

Mám to 2003.Už jsem to konzultoval s klukama z r-speed,kteří byli velice ochotní a po telefonu se mnou o problému hovořil půl hodiny oproti Volvo Pardubice,které obtěžovalo jen když jsem přišel.Bylo mi řečeno že závada v ovládání dveří,takže ted jen za dobrou koupit toto ovládání,Tak po té dám samozřejmě vědět.Zatím díky všem :good: :good: :good:

kwiko
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1483
Registrován: 16 roků 9 měsíců
Bydliště: Horné Saliby
Vůz: 850,C70,V40...
Bydliště: hmmm

#8 Problém v elektrice dveří řidiče

Příspěvek od kwiko »

Teraz napisem vseobecne tajomstvo...Obrázek

Pri vymene potrebujes aj prehrat software pre tvoju konfiguraciu a rok, krajinu vozidla (okrem nesmierne vzacneho pripadu ze najdes diel s rovnakym softom), co zvlada len autorizak online zo svedska (obcas niekto vie spravit klon, ale u teba moze byt problem aj softwarovy) a najhorsie je ze ten software musis nahrat do spravneho typu DDM, nieje jedno z akeho auta ho pouzijes, Ten DDM musi mat spravny tzv. hardwareovy kod... co myslis, preco sa volva nekradnu?

Obcas sa to da opravit, obcas s pomocou dielov z druheho ovladaca, musis najst niekoho kto vie co robi a ako DDM funguje, inak to bude pravdepodobne dost drahe. Skus avdily.cz alebo marra.cz alebo david patocka, v prahe sa snad niekto sikovny a znaly najde. K zistenie realnej priciny zavady treba bezpodmienecne origo diagnostiku urcenu pre volvo
Naposledy upravil(a) kwiko dne 03 lis 2013 21:07, celkem upraveno 1 x.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 7
Registrován: 10 roků 5 měsíců
Vůz: Volvo XC90

#9 Problém v elektrice dveří řidiče

Příspěvek od radovan56 »

Je tak to jsem nevěděl že je to takový problém s výměnou,to mě tedy ještě čekají radosti,no uvidíme,dám vědět jak jsem uspěl,ale ted mám jiné starosti než jezdit po republice a věnovat se autu,ale snad na něj také dojde.Moc díky za odpověd. :good: :good:

Offline
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 7
Registrován: 10 roků 5 měsíců
Vůz: Volvo XC90

#10 Problém v elektrice dveří řidiče

Příspěvek od radovan56 »

Jo a s chlapem z av dílu jsem mluvil a jak budu mít čas,tak se tam zastavím a že se mi na to mrkne. :Yahoo!:

Offline
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 7
Registrován: 10 roků 5 měsíců
Vůz: Volvo XC90

#11 Problém v elektrice dveří řidiče

Příspěvek od radovan56 »

Ahoj všem,tak jsem měl konečně čas a zajel jsem do Prahy AVdíly,pánové s ochotou přinesli ovládače řidičových dveří,měli jich tam spoustu a za deset minut jsem odjížděl a vše je v naprostém pořádku.Ta ovládačka stála osmset a nemuselo se ani nic přehrávat,takže veliká spokojenost a všem děkuji a týpky z AVdílů jen doporučuji :good: :good: :good:
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „850 / 60 / 70 / 80 / 90 / XC - opravy“