Spinaci skrinka

850 a novější modely řad C/S/V/XC
  • Autor
  • Zpráva
Maťa
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 108
Registrován: 11 roků 9 měsíců
Bydliště: Velká Bystřice
Vůz: 850 tdi D5252T 1996 103kw bílá automat

#1 Spinaci skrinka

Příspěvek od Maťa »

Pekny den vsem.Vcera se mi stala celkem neprijemna vec,tak bych rad vedel jestli uz se s tim nekdo z vas setkal a hlavne co ted :cry: . Jel sem natankovat a chci odjet od pumpy a nemohl ani nastartovat a ani odemkout volant,klic do spinacky sel zvlastne lehko. Po hodinovem vyklani a zkouseni zaseklou spinacku uvolnit jsem vyloupal zamek,odemkl volant a sroubovakem nastaroval,bylo to skoro jak 60sekund,akorat mi to tvalo 2hodiny a udelal jsem peknou skodu. Otazka je co ted? Opravuje se ten zamek jeste,nebo se dava cela spinaci skrinka?Nebo nejlip NEMATE NEKDO DOMA SPINACKU i s klicem?Pristi vikend i mam jet autem na 14 dni pryc tak bych to rad vyresil. Vsem predem diky. Jo a auti je 850 2,5tdi a ma imobilizer v klicku.

Maťa
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 108
Registrován: 11 roků 9 měsíců
Bydliště: Velká Bystřice
Vůz: 850 tdi D5252T 1996 103kw bílá automat

#2 Spinaci skrinka

Příspěvek od Maťa »

Mata píše:Pekny den vsem.Vcera se mi stala celkem neprijemna vec,tak bych rad vedel jestli uz se s tim nekdo z vas setkal a hlavne co ted :cry: . Jel sem natankovat a chci odjet od pumpy a nemohl ani nastartovat a ani odemkout volant,klic do spinacky sel zvlastne lehko. Po hodinovem vyklani a zkouseni zaseklou spinacku uvolnit jsem vyloupal zamek,odemkl volant a sroubovakem nastaroval,bylo to skoro jak 60sekund,akorat mi to tvalo 2hodiny a udelal jsem peknou skodu. Otazka je co ted? Opravuje se ten zamek jeste,nebo se dava cela spinaci skrinka?Nebo nejlip NEMATE NEKDO DOMA SPINACKU i s klicem?Pristi vikend i mam jet autem na 14 dni pryc tak bych to rad vyresil. Vsem predem diky. Jo a auti je 850 2,5tdi a ma imobilizer v klicku.
Jsem se na to rano v klidu mrkl a zjistil jsem ze mi bude stacit jen zamek s klicem.Bude stejnej ciste jen zamek s benzinove 850 nebo to musi byt naftak? :unknown: .

Maťa
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 108
Registrován: 11 roků 9 měsíců
Bydliště: Velká Bystřice
Vůz: 850 tdi D5252T 1996 103kw bílá automat

#3 Spinaci skrinka

Příspěvek od Maťa »

Mata píše:
Mata píše:Pekny den vsem.Vcera se mi stala celkem neprijemna vec,tak bych rad vedel jestli uz se s tim nekdo z vas setkal a hlavne co ted :cry: . Jel sem natankovat a chci odjet od pumpy a nemohl ani nastartovat a ani odemkout volant,klic do spinacky sel zvlastne lehko. Po hodinovem vyklani a zkouseni zaseklou spinacku uvolnit jsem vyloupal zamek,odemkl volant a sroubovakem nastaroval,bylo to skoro jak 60sekund,akorat mi to tvalo 2hodiny a udelal jsem peknou skodu. Otazka je co ted? Opravuje se ten zamek jeste,nebo se dava cela spinaci skrinka?Nebo nejlip NEMATE NEKDO DOMA SPINACKU i s klicem?Pristi vikend i mam jet autem na 14 dni pryc tak bych to rad vyresil. Vsem predem diky. Jo a auti je 850 2,5tdi a ma imobilizer v klicku.
Jsem se na to rano v klidu mrkl a zjistil jsem ze mi bude stacit jen zamek s klicem.Bude stejnej ciste jen zamek s benzinove 850 nebo to musi byt naftak? :unknown: .
Tak uz zrejmne vyreseno :Yahoo!: .
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „850 / 60 / 70 / 80 / 90 / XC - opravy“