Výměna klima chladiče XC 70

850 a novější modely řad C/S/V/XC
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 184
Registrován: 13 roků 7 měsíců
Bydliště: Plzeň

#1 Výměna klima chladiče XC 70

Příspěvek od TUNER »

Tak jsem si tak chtěl schladit hlavu v těch vedrech co jsou venku a že si zajedu naplnit klimu ke kamarádovi co se tim zabejvá. Loni jsem kupoval auto koncem srpna a klimu snad ani nepouštěl a letos na ni teda přišla řada.Foukli jsme tam napřed dusík,jestli udrží tlak a neni někde dírka.....ale bohužel tlak šel nepatrně dolu a tak jsme začli zkoumat kde. Nejspíš to tedy vypadá na chladič. Dole za nárazníkem bylo slyšet slabé syčení. :/
Takže mam otázku kudy na něj. Koukal jsem je tady podobné téma,kde se ale rozebral celej předek (nárazník,stěna,světla atd...) čemuž bych se rád vyhnul pokud to půjde. Takže jestli jde nějak vytáhnout chladič spodem,budu jedině rád. Někdo nějakou radu postupu,na co si dát pozor,kde co neulomit atd. ?
Případně kde a za kolik sehnat chladič ? Novej jsem koukal že stojí 4-5k tak kdyby byl jetej kolem 2 tak by to snad nebyl takovej problem. Jinak vaření hliníku by neměl bejt problem,ale nevim jak klima chladiče,jestli má cenu je vařit nebo to nemá smysl a praská to pak vedle atd.
Pustim se do toho nejspíš až tak za 14 dní,protože v pondělí odjíždim na dovču,tak klidně pár rad a návodů uvítam.
Díky
_________________
Můj mazel je Škoda 130 1,8T.....ostatní je druhořadý.....
XC 70 - OCEAN RACE - 2,4T + LPG - MAN - 2002
Obrázek

lakio
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 699
Registrován: 16 roků 11 měsíců
Bydliště: Šaľa

#2 Výměna klima chladiče XC 70

Příspěvek od lakio »

_________________
C30 D5 R-Design
XC90 V8 R-Design
V70 TDi
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „850 / 60 / 70 / 80 / 90 / XC - opravy“