VYŘEŠENO !!! - V70 II stále nejede - JEDU DO AUTORIZÁKU

850 a novější modely řad C/S/V/XC
  • Autor
  • Zpráva
David Patočka
Ověřený
Offline
Profi prodejce
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 1015
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: Praha 9
Vůz: XC 60 D5 158kw 2015 R Design automat

#51 V70 II stále nejede - JEDU DO AUTORIZÁKU

Příspěvek od David Patočka »

Jojo,pane to je jasný.Turbo bylo vydřené na hřídeli,chycené lopatky,
vyvážení úplně v pytli,a navíc totálně zarostlé karbonem.
Takže turbo máte po repasi,tady je faktura,no a stejně vám to nějak nejede,
tak naschle......... 8)
Doufejme ,že kecám.....
_________________
XC60 158 kw D5 + Polestar, automat.
http://www.svedskedily.cz
Generální a střední opravy poškozených motorů Volvo D5 + T5, 2.4T apod., opravy hlav motoru D5 + benzínové, opravy manuálních převodovek M66 a diferenciálů, opravy automatických převodovek Aisin Warner, opravy úhlových převodovek, prodej použitých náhradních dílů a mnoho dalšího kolem Volva.
Areál servisu VOLVO T6R s.r.o., Mezi Vodami 11a, Praha 4 Modřany
tel. 724 100 742 Pracujeme pouze ve všední dny od 8:00 do 17:00 Děkujeme za pochopení.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 27
Příspěvky: 85
Registrován: 14 roků 8 měsíců
Bydliště: Náchod
Vůz: V70 2,4TD, combi, 2003, V70 D5 136kW 06
Bydliště: Náchod

#52 V70 II stále nejede - JEDU DO AUTORIZÁKU

Příspěvek od Toirtap »

Turbo jak nové. :( Nyní už opravdu nevíme. Čidlo tlaku vzduchu také OK. :no: Nevíte jak si na tom stojí třeba HASE v Praze? Kde mají nejlepší vybavenost na odhalování začarovaných motorů? Asi udělám opět pokus u "profíků". Jinak nevím co dál.
_________________
V70 II, 96 kW, 2401 ccm, r.v. 2003

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 51
Registrován: 14 roků 6 měsíců
Vůz: V70 II 2.5TDI 2000
Bydliště: Stříbro

#53 V70 II stále nejede - JEDU DO AUTORIZÁKU

Příspěvek od David1 »

Toirtap píše:Turbo jak nové. :( Nyní už opravdu nevíme. Čidlo tlaku vzduchu také OK. :no: Nevíte jak si na tom stojí třeba HASE v Praze? Kde mají nejlepší vybavenost na odhalování začarovaných motorů? Asi udělám opět pokus u "profíků". Jinak nevím co dál.
Sleduju tu anabázi, jak to pokračuje?
_________________
Volvo V70 II 2.5D 2000, Honda CR-V 2.0i 2014, Subaru Impreza 2001

Offline
Příspěvků ve vlákně: 27
Příspěvky: 85
Registrován: 14 roků 8 měsíců
Bydliště: Náchod
Vůz: V70 2,4TD, combi, 2003, V70 D5 136kW 06
Bydliště: Náchod

#54 V70 II stále nejede - JEDU DO AUTORIZÁKU

Příspěvek od Toirtap »

Pro mě jako pro toho co to platí a lítá kolem toho hrozně. Ale jinak co se akcí děje, tak v úterý, tj. 11.1. auto v 7:30 odevzdávám u Haseho v Praze. Už ani nevím kolikátý pokus to je. Ale pevně věřím v úspěch .... :) :( :)
_________________
V70 II, 96 kW, 2401 ccm, r.v. 2003

pajenz86
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 51
Registrován: 14 roků 3 měsíce
Bydliště: Tábor

#55 V70 II stále nejede - JEDU DO AUTORIZÁKU

Příspěvek od pajenz86 »

Toirtap píše:Ale pevně věřím v úspěch .... :) :( :)
sice Ti asi moc neporadim, ale aspoň přeju hodně štěstí...
_________________
Volvo S80, 2.4i 125kw, automat, 2001, tmavě modrá metalíza

Offline
Příspěvků ve vlákně: 27
Příspěvky: 85
Registrován: 14 roků 8 měsíců
Bydliště: Náchod
Vůz: V70 2,4TD, combi, 2003, V70 D5 136kW 06
Bydliště: Náchod

#56 V70 II stále nejede - JEDU DO AUTORIZÁKU

Příspěvek od Toirtap »

Zdravím všechny.

Hrozně nerad bych zakřiknul mé nadšení, ale je to tak. Opět jezdíme s autem, které se pohybuje jemu odpovídající rychlostí za potřeby obvyklé spotřeby nafty - nyní průměr cca 7,2l (již prověřeno nájezdem 1400 km o tomto víkendu) a věřím že poleze ještě níž.

Co že mi to tedy vytvořilo pár vrásek na čele a udělalo průvan v peněžence???

Nic jiného než moje vlastní iniciativa nechat repasovat zbylé tři CR vstřiky. Ona celková repase tedy nebyla nutná. Pouze šlo o výměnu trysek - po diagnostice BOSCH servisu v Hradišti u Pardubic. Když jsem dal vstřiky zpátky a nastartoval ... už bylo jasný že se něco stalo :). No, jsem nadšen a v dané euforii si ani nepřipouštím zmiňované náklady, mé cesty a permanentní myšlenky co se s tím autem děje a co že je to za závadu na kterou nemohou ani ODBORNÍCI přijít.
_________________
V70 II, 96 kW, 2401 ccm, r.v. 2003

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1285
Registrován: 17 roků 6 měsíců
Bydliště: Litvínov
Vůz: Saab 9-3Aero,9-5Troll,9-5Aero,9000Aero
Bydliště: Litvínov

#57 VYŘEŠENO !!! - V70 II stále nejede - JEDU DO AUTORIZÁKU

Příspěvek od martines »

Psal si že 11.1. dáš Hasemu a v dalším příspěvku oznamuješ diagnostiku někde jinde.Jak to dopadlo v AutoHase, zajímá mě to?
_________________
Saab 9-3 Aero OG, Saab 9-3 Aero SS, Saab 9-3 Aero NG, Saab 9-5 Troll, Saab 9-3 Aero Cabrio V6, Saab 9000 Business edition, Saab 9-3 Aero OG

tymon
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 601
Registrován: 15 roků 2 měsíce
Bydliště: Liberecko / Praha
Vůz: V90CC D5 MY19 / V60 D6 / V70R MY98
Bydliště: Liberecko
Kontaktovat uživatele:

#58 V70 II stále nejede - JEDU DO AUTORIZÁKU

Příspěvek od tymon »

Toirtap píše:Zdravím všechny.

Hrozně nerad bych zakřiknul mé nadšení, ale je to tak. Opět jezdíme s autem, které se pohybuje jemu odpovídající rychlostí za potřeby obvyklé spotřeby nafty - nyní průměr cca 7,2l (již prověřeno nájezdem 1400 km o tomto víkendu) a věřím že poleze ještě níž.

Co že mi to tedy vytvořilo pár vrásek na čele a udělalo průvan v peněžence???

Nic jiného než moje vlastní iniciativa nechat repasovat zbylé tři CR vstřiky. Ona celková repase tedy nebyla nutná. Pouze šlo o výměnu trysek - po diagnostice BOSCH servisu v Hradišti u Pardubic. Když jsem dal vstřiky zpátky a nastartoval ... už bylo jasný že se něco stalo :). No, jsem nadšen a v dané euforii si ani nepřipouštím zmiňované náklady, mé cesty a permanentní myšlenky co se s tím autem děje a co že je to za závadu na kterou nemohou ani ODBORNÍCI přijít.
grat. a preju hodne kilaku bez poruchy 8)
_________________
Opravy / repase / klonování / párování elektroniky VOLVO - DIM / ICM / ECM / CEM / DEM / REM / SRS / UEM / CCM / DDM / PDM /
D5T5.com pro: Praha, Česká Lípa, Mladá Boleslav, Liberec, Děčín, Mělník - info@d5t5.com / https://d5t5.com/helpdesk/

Vzdálený start nezávislého topení z telefonu, vzdálená diagnostika, atd... - VDD - https://d5t5.com/article/vdash-vdd-dongle
VOLVO hra D5T5 RACER https://d5t5.com/article/d5t5-racer-volvo-game

Driver
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 131
Registrován: 16 roků 3 měsíce
Bydliště: Nekázanka 844,Kladno

#59 V70 II stále nejede - JEDU DO AUTORIZÁKU

Příspěvek od Driver »

Toirtap píše:Zdravím všechny.

Hrozně nerad bych zakřiknul mé nadšení, ale je to tak. Opět jezdíme s autem, které se pohybuje jemu odpovídající rychlostí za potřeby obvyklé spotřeby nafty - nyní průměr cca 7,2l (již prověřeno nájezdem 1400 km o tomto víkendu) a věřím že poleze ještě níž.

Co že mi to tedy vytvořilo pár vrásek na čele a udělalo průvan v peněžence???

Nic jiného než moje vlastní iniciativa nechat repasovat zbylé tři CR vstřiky. Ona celková repase tedy nebyla nutná. Pouze šlo o výměnu trysek - po diagnostice BOSCH servisu v Hradišti u Pardubic. Když jsem dal vstřiky zpátky a nastartoval ... už bylo jasný že se něco stalo :). No, jsem nadšen a v dané euforii si ani nepřipouštím zmiňované náklady, mé cesty a permanentní myšlenky co se s tím autem děje a co že je to za závadu na kterou nemohou ani ODBORNÍCI přijít.

Je to jak detektivka, kde se zjistí, že vrah je zahradník....

Takže celý to trápení bylo pouze vstřikama?! To by snad diagnostika mohla odhalit, ne?

apropo...na co že tato velkolepá repase vstřiků přišla?
_________________
Volvo V70 II 2,4 D5 120 Kw

Offline
Příspěvků ve vlákně: 27
Příspěvky: 85
Registrován: 14 roků 8 měsíců
Bydliště: Náchod
Vůz: V70 2,4TD, combi, 2003, V70 D5 136kW 06
Bydliště: Náchod

#60 VYŘEŠENO !!! - V70 II stále nejede - JEDU DO AUTORIZÁKU

Příspěvek od Toirtap »

U HASEho byl závěr takový, že je motor před smrtí! Od špatné komprese, váhy vzduchu, různé netěsnosti, ... ... + další chyby v diagnostice. Zajímavé je to, že o týden na to v DEKOMu v Pardubicích byla diagnostika čístá - tedy kromě věcí, které tam jsou stále (nepodstatné drobnosti). Takže asi tak. No byl to v podstatě výlet nanic.
Tímto však na HASEho ani na DEKOM nekoukám přes prsty, přístup byl fajn. Jen si myslím, že by diagnostika příčiny problému mohla být dělána s větším "zápalem". Ale už nemám nejnovější auto, no...

Jinak celá oprava 3 vstřiků - podotýkám že se nejednalo o komplet repasi, pouze diagnostiku a výměnu trysek, stála 6300,- Kč.
Tj. á 2100,- Kč = práce, materiál, test.
_________________
V70 II, 96 kW, 2401 ccm, r.v. 2003

doktor
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 3224
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Slaný, okr. Kladno
Vůz: SAAB 9-5 AERO 04, V70II R 04, C70 T5 98

#61 VYŘEŠENO !!! - V70 II stále nejede - JEDU DO AUTORIZÁKU

Příspěvek od doktor »

Otázka je, jestli neodešly tenkrát všechny vstřiky najednou ?
_________________
V70R II 2,5T AWD, manual, 220 KW,´04, SAAB 9-5 AERO 2.3T, B235R, manual, 184 kW, ´03, Volvo C70 2,0 T5, B5204T3, 166kW ´98, manual, ARD tuning stage 2, 195kW,
bylo Volvo 460 2.0, B20F manual, 80kW,´95, bylo Volvo V70 2.5 10V, B5252S automat, 106kW,´99, bylo Volvo 850 R, 2.3, B5234T5 automat, 176kW,´96, Volvo V70 T5 2.3, B5234T3, manual, 176kW, ´99,
Vstup do galerie ZDE

Sarkasmic
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1617
Registrován: 17 roků 6 měsíců
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Vůz: Volvo 1980-97

#62 VYŘEŠENO !!! - V70 II stále nejede - JEDU DO AUTORIZÁKU

Příspěvek od Sarkasmic »

Takže tedy-jeden vstřik se odpouroučel,byl vyměněn,a od té doby problémy,mohly za to zbylé vstřiky... Čím to?
_________________
343 GL r.v. 1981 B14 2E,V70 r.v. 1997 B5234 T3

doktor
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 3224
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Slaný, okr. Kladno
Vůz: SAAB 9-5 AERO 04, V70II R 04, C70 T5 98

#63 VYŘEŠENO !!! - V70 II stále nejede - JEDU DO AUTORIZÁKU

Příspěvek od doktor »

Špatné natankování ?
_________________
V70R II 2,5T AWD, manual, 220 KW,´04, SAAB 9-5 AERO 2.3T, B235R, manual, 184 kW, ´03, Volvo C70 2,0 T5, B5204T3, 166kW ´98, manual, ARD tuning stage 2, 195kW,
bylo Volvo 460 2.0, B20F manual, 80kW,´95, bylo Volvo V70 2.5 10V, B5252S automat, 106kW,´99, bylo Volvo 850 R, 2.3, B5234T5 automat, 176kW,´96, Volvo V70 T5 2.3, B5234T3, manual, 176kW, ´99,
Vstup do galerie ZDE

Driver
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 131
Registrován: 16 roků 3 měsíce
Bydliště: Nekázanka 844,Kladno

#64 VYŘEŠENO !!! - V70 II stále nejede - JEDU DO AUTORIZÁKU

Příspěvek od Driver »

Toirtap píše:U HASEho byl závěr takový, že je motor před smrtí! Od špatné komprese, váhy vzduchu, různé netěsnosti, ... ... + další chyby v diagnostice. Zajímavé je to, že o týden na to v DEKOMu v Pardubicích byla diagnostika čístá - tedy kromě věcí, které tam jsou stále (nepodstatné drobnosti). Takže asi tak. No byl to v podstatě výlet nanic.
Tímto však na HASEho ani na DEKOM nekoukám přes prsty, přístup byl fajn. Jen si myslím, že by diagnostika příčiny problému mohla být dělána s větším "zápalem". Ale už nemám nejnovější auto, no...

Jinak celá oprava 3 vstřiků - podotýkám že se nejednalo o komplet repasi, pouze diagnostiku a výměnu trysek, stála 6300,- Kč.
Tj. á 2100,- Kč = práce, materiál, test.
Já měl namysli kompletní částku, kterou jsi do auta nainvestoval, než jsi přišel na to, že to opravdu dělaly ty vstřiky......
_________________
Volvo V70 II 2,4 D5 120 Kw

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 51
Registrován: 14 roků 6 měsíců
Vůz: V70 II 2.5TDI 2000
Bydliště: Stříbro

#65 VYŘEŠENO !!! - V70 II stále nejede - JEDU DO AUTORIZÁKU

Příspěvek od David1 »

Vstřiky komplet si už na zkoušku měnil (marra), tak jak to, že to nefungovalo??
_________________
Volvo V70 II 2.5D 2000, Honda CR-V 2.0i 2014, Subaru Impreza 2001

Offline
Příspěvků ve vlákně: 27
Příspěvky: 85
Registrován: 14 roků 8 měsíců
Bydliště: Náchod
Vůz: V70 2,4TD, combi, 2003, V70 D5 136kW 06
Bydliště: Náchod

#66 VYŘEŠENO !!! - V70 II stále nejede - JEDU DO AUTORIZÁKU

Příspěvek od Toirtap »

... sumu která vypovídá o celkových nákladech jsem už z mysli vytěsnil a nechci se k ní vracet neb bych musel zvracet ... každopádně mám prověřený celý auto, všechny čidla, turbo, elektriku, ....
Marra tvrdí, že celou sadu měnil a nic. No nevím. Vzhledem k tomu, že jsem si poslední fázi, tedy demontáž třech původních a opětovnou montáž opravených prováděl sám, tak s jistotou mohu tvrdit, že stav auta se napravil po osazení opravených vstřiků. Tedy není to žádné tvrzení mechanika servisu.
Ano, taky mi není jasný proč se při výměně jednoho vstřiku za nový celý systém rozsypal. Ale upřímně, už nemám sil nad tím nyní po roce přemýšlet :)
_________________
V70 II, 96 kW, 2401 ccm, r.v. 2003

Driver
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 131
Registrován: 16 roků 3 měsíce
Bydliště: Nekázanka 844,Kladno

#67 VYŘEŠENO !!! - V70 II stále nejede - JEDU DO AUTORIZÁKU

Příspěvek od Driver »

Toirtap píše:... sumu která vypovídá o celkových nákladech jsem už z mysli vytěsnil a nechci se k ní vracet neb bych musel zvracet ... každopádně mám prověřený celý auto, všechny čidla, turbo, elektriku, ....
Marra tvrdí, že celou sadu měnil a nic. No nevím. Vzhledem k tomu, že jsem si poslední fázi, tedy demontáž třech původních a opětovnou montáž opravených prováděl sám, tak s jistotou mohu tvrdit, že stav auta se napravil po osazení opravených vstřiků. Tedy není to žádné tvrzení mechanika servisu.
Ano, taky mi není jasný proč při výměně jednoho vstřiku za nový se celý systém rozsypal. Ale upřímně, už nemám sil nad tím nyní po roce přemýšlet :)
No doufejme, že to bude už v pohodě a auto bude sloužit. Vypadá to, jako by ti ho někdo uhranul a nyní kletba pominula..fakt zvláštní.....
Nicméně tento topík potvrdil, to co si většina lidí včetně mně myslí, že autorizáky jsou tu pouze od toho, aby z lidí tahali peníze za nic...... 8)
_________________
Volvo V70 II 2,4 D5 120 Kw

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 327
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Pohjola

#68 VYŘEŠENO !!! - V70 II stále nejede - JEDU DO AUTORIZÁKU

Příspěvek od Ykka »

Driver: to je trochu odvážný tvrzení, zvlášť když si ho dáš do souvislosti s původní diagnostikou Dekomu zde https://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?f=54&t=27918&start=0
Myslím že všude jsou lidi kteří mají snahu pomoci a naopak ti co se snaží jen přiživit, proto nemám rád nepodložené pomluvy.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 27
Příspěvky: 85
Registrován: 14 roků 8 měsíců
Bydliště: Náchod
Vůz: V70 2,4TD, combi, 2003, V70 D5 136kW 06
Bydliště: Náchod

#69 VYŘEŠENO !!! - V70 II stále nejede - JEDU DO AUTORIZÁKU

Příspěvek od Toirtap »

V Dekomu, jmenovitě pan Bartoš, byl fakt velmi vstřícný. Pozval si mě i na re-diagnostiku, když jsem se ho dotazoval jak je možné, že v HASE byly výsledky diagnostiky i tvrzení mechaniků jiné než před týdnem v Pardubicích. Následně když jsem dojel do Dekomu, tak se mi perfektně věnoval mechanik. Měřil mi přepady a diskutoval se mnou vše velmi ochotně. Jen to zjištění, že vstřiky, ty tři původní tři vstřiky jsou KO, resp. že nedávájí potřebné množství paliva přesně neurčil žádný ze servisů. Ale to je si myslím jen o vybavenosti servisů. Mašina na test dávkování vstřiků, tedy jejich kondice, asi není běžná věc. A počítač si s tím myslím neporadí tak, aby výsledky byly 100% vypovídající. Jsou to přeci jen různě dopočítané hodnoty. Ostatně o tom že to diagnostika neumí jsem se sám přsvědčil.
_________________
V70 II, 96 kW, 2401 ccm, r.v. 2003

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 16
Registrován: 13 roků 3 měsíce
Bydliště: BB, SK

#70 VYŘEŠENO !!! - V70 II stále nejede - JEDU DO AUTORIZÁKU

Příspěvek od Van Helsing »

Ja by som mal este taku otazku na chlapcov co robia motory. Nemusi sa injector este naprogramovat? Alebo riadiaca jednotka? Vida pise stale KLASS a CYL ked sa objednavaju nove injectors.
_________________
Ex: Volvo S60, 2.0T 132kw/180PS, B5204T5, M56, r.v.2001
Ex: Volvo S60, 2,4D 96kw/130PS, D5244T2, M56, r.v. 2002

Offline
Příspěvků ve vlákně: 27
Příspěvky: 85
Registrován: 14 roků 8 měsíců
Bydliště: Náchod
Vůz: V70 2,4TD, combi, 2003, V70 D5 136kW 06
Bydliště: Náchod

#71 VYŘEŠENO !!! - V70 II stále nejede - JEDU DO AUTORIZÁKU

Příspěvek od Toirtap »

Otázku programování CR vstřikovačů jsem vznesl u samotných "kovářů" tj u Volvo Czech.
Odpověď:

Vstřikovače u typu motoru jaký je ve Vašem vozidle se při určité kombinaci tolerančních tříd skutečně programují. Toto programování, má ale zanedbatelný vliv na řidičem zpozorovatelný chod motoru a slouží především k udržení přísných emisních limitů vozidla i po servisní výměně komponentu majícího vliv na emise.
_________________
V70 II, 96 kW, 2401 ccm, r.v. 2003

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 16
Registrován: 13 roků 3 měsíce
Bydliště: BB, SK

#72 VYŘEŠENO !!! - V70 II stále nejede - JEDU DO AUTORIZÁKU

Příspěvek od Van Helsing »

Diky za odpoved. To znie zaujimavo. Myslel som ze ono to ma iny dovod ako emisie.

Mne zas par mechanikov tvrdilo ze bez programovania ten vstrekovac nebude fungovat ako ma. Ktovie ako to naozaj je. To by bola asi otazka na Volvo Sweden :)
_________________
Ex: Volvo S60, 2.0T 132kw/180PS, B5204T5, M56, r.v.2001
Ex: Volvo S60, 2,4D 96kw/130PS, D5244T2, M56, r.v. 2002

Driver
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 131
Registrován: 16 roků 3 měsíce
Bydliště: Nekázanka 844,Kladno

#73 VYŘEŠENO !!! - V70 II stále nejede - JEDU DO AUTORIZÁKU

Příspěvek od Driver »

Ykka píše:Driver: to je trochu odvážný tvrzení, zvlášť když si ho dáš do souvislosti s původní diagnostikou Dekomu zde https://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?f=54&t=27918&start=0
Myslím že všude jsou lidi kteří mají snahu pomoci a naopak ti co se snaží jen přiživit, proto nemám rád nepodložené pomluvy.
Neberu jednotlivce, nahlížím na autorizáky obecně.... Já osobně mám s nima jen špatné zkušenosti.....jinými slovy řečeno hodně peněz za málo muziky.

Tenhle případ je opravdu zvláštní, ale i tak si myslím, že autorizovaný servis by měl být na tyto případy lépe připraven.....

Mně osobně by velmi vadilo, kdybych tahal auto po autorizovaných servisech půl roku, měnil díl za díl, krvácel a krvácel a myslím, že by mně jen s těží ukonejšilo vstřícné vystupování mechaniků....To je základ každého slušného člověka, nikoli klad, který stojí za vyzdvižení
_________________
Volvo V70 II 2,4 D5 120 Kw

Offline
Příspěvků ve vlákně: 27
Příspěvky: 85
Registrován: 14 roků 8 měsíců
Bydliště: Náchod
Vůz: V70 2,4TD, combi, 2003, V70 D5 136kW 06
Bydliště: Náchod

#74 VYŘEŠENO !!! - V70 II stále nejede - JEDU DO AUTORIZÁKU

Příspěvek od Toirtap »

S Driverem v otázce připravenosti jak v rovině zkušeností, tak v rovině zařízení naprosto souhlasím. Bohužel dnešní trend nahrává tomu, že na co ukáže diagostika se mění bez zjišťování ostatních vlivů, které se mohou na závadě podílet. Možná to tak není, ale k tomuto přesvědčení jsem dospěl jako všeobecný uživatel vozidel.
_________________
V70 II, 96 kW, 2401 ccm, r.v. 2003

Bobiiiiik

#75 VYŘEŠENO !!! - V70 II stále nejede - JEDU DO AUTORIZÁKU

Příspěvek od Bobiiiiik »

Teda zkušenosti s autorizákem mám zatím dobré , volvo Olomouc je kvalitní a dle mého dostatečně vstřícné, ale i tak první diagnostika možného problému podléha synovi , ten projde , projede se , většinou příjde na to co se děje , u V 70ky zatím teda (ťuk ťuk) nic zkoušet nemusel , felicia je pod jeho rukama stále , od karosařiny , přes elektriku až k motoru a podvozku + teda ještě sám vlastní motorku , kterou si kompletně poskládal z "totálky" doma v garáži
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „850 / 60 / 70 / 80 / 90 / XC - opravy“