nefunkční přístrojová deska XC70 - XC90

850 a novější modely řad C/S/V/XC
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 7
Registrován: 13 roků 10 měsíců
Bydliště: Kladno
Vůz: bylo V70, XC70, 3x XC90, nyní xc90 autom
Bydliště: Kladno

#1 nefunkční přístrojová deska XC70 - XC90

Příspěvek od sladjun »

Všechny zdrvím. Prosím o pomoc a zda by někdo neposkytl radu a schéma zapojení přístrojové desky V70, XC70 nebo 90 r.v.2003 je to vše stejné. Už několik měsíců bojuju s těma hloupejma budikama. U předchozího auta (XC70) se mi, sami od sebe začínaly rozbíhat hodiny a nešly nulovat počítadla km, pak se začal rozpadat displej PC. Při prodeji jsem na to dával slevu 10.000, na vrakáči chtěli za přístrojovku 7.000. Před měsícem jsem si přivezl XC90 a u tý je to ještě horší. Pří první půlhodině jízdy, když je auto studené, zhasínají komplet všechny budiky (až se mi z toho rozsvítil ten ajrbuk). Když se něco ohřeje, tak budiky ukazujou normálně, akorát je rozsypanej displej PC. Napájení 12V je OK. Všechno jsem proletoval (jistě že mikropájkou, jsem elektronik). Stav se však nezlepšil, pořád stejný :evil: . Čuměl jsem na ten tišták, přes dvě lupy, snad 50x dokola :crazy: . Prosím o radu. Díky sladjun.
_________________
nyní:XC90 D5 manuál R-desing
byly: V70 D5 2002 manual
XC70 D5 2003 automat

Lukaso
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1665
Registrován: 16 roků 2 měsíce
Bydliště: Praha
Vůz: S60
Bydliště: Praha

#2 nefunkční přístrojová deska XC70 - XC90

Příspěvek od Lukaso »

tak to si možná vyhodil 10k :-D

ne Vážně, v některých případech je to konečná, ale ve většině se dá deska přepájet a je klid...ovšem musí se vědět kde a jak...prohledej forum, ten topic se jmenuje něco jako S80 hodiny sami mění čas...

a taky si nemysli, že jsi vyjmka, volvo o tomto problému dobře ví ale neřeší jej :)

L
_________________
S60 Polestar Engineered T8 Recharge MY2024

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 7
Registrován: 13 roků 10 měsíců
Bydliště: Kladno
Vůz: bylo V70, XC70, 3x XC90, nyní xc90 autom
Bydliště: Kladno

#3 nefunkční přístrojová deska XC70 - XC90

Příspěvek od sladjun »

Lukaso píše:tak to si možná vyhodil 10k :-D

ne Vážně, v některých případech je to konečná, ale ve většině se dá deska přepájet a je klid...ovšem musí se vědět kde a jak...prohledej forum, ten topic se jmenuje něco jako S80 hodiny sami mění čas...

a taky si nemysli, že jsi vyjmka, volvo o tomto problému dobře ví ale neřeší jej :)

L
dík za info budu hledat. s
_________________
nyní:XC90 D5 manuál R-desing
byly: V70 D5 2002 manual
XC70 D5 2003 automat
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „850 / 60 / 70 / 80 / 90 / XC - opravy“