autoelektrikář- V40- přední světla

  • Autor
  • Zpráva
Švéďák99
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 60
Registrován: 9 roků 3 měsíce
Bydliště: Roztoky u Prahy
Vůz: Volvo V70 II, 2.5. TDi, 103 kW
Bydliště: Roztoky u Prahy

#1 autoelektrikář- V40- přední světla

Příspěvek od Švéďák99 »

Ahoj, poptávám nějakého autoelektrikáře z Prahy, okolí Prahy, s dobrou recenzí a pevnými nervy :-)

Jedná se o V40tku, přední světla jak bludičky, levé nesvítí dálka. Bývalý majitel (19ti letý ....), se v tom statečně hrabal, a ve finále je kabel na pravém světle napojený čokoládou, ve světlech jsou napojené ledky v interiéru auta (které jsou mimo provoz), patice jsou vohořelé a kabely ohnilé.. prostě masakr. Patice jsou originál H4 sundané, přemontované na jiné H4 (neznám důvod, ex majitel mi tvrdil, že H4 sundal a má tam H7čky, ale v sobotu se zjistilo, že jsou tam stále H4ky, byť přemontované). Z tohoto důvodu sháním autoelektrikáře opravdu odolného na nervy.
Pokud někdo znáte, máte tip na někoho, tak budu ráda.
_________________
Volvo V40, 1.9 Di, 70kW, r.v.1999 - "Švéďák" , † 21.2.2016, skončil po nehodě na dálnici ve šrotu...
Volvo V70, II.gen., 2.5 TDi, 103 kW, r.v.2000- "Ostravák"

kwiko
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1484
Registrován: 16 roků 9 měsíců
Bydliště: Horné Saliby
Vůz: 850,C70,V40...
Bydliště: hmmm

#2 autoelektrikář- V40- přední světla

Příspěvek od kwiko »

sice ti nepomozem, ale mozno tomu co to bude robit pomoze schema, ta prva je ako to realne funguje origo na H4.
Vidis to moc cierne, moc sa to zase spackat neda... len sa priprav ze mozno bude KO otocny ovladac svetiel, alebo ak mas 1999 a mladsie RJ osvetlenia.
http://www.volvoklub.sk/viewtopic.php?f=47&t=6058

Švéďák99
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 60
Registrován: 9 roků 3 měsíce
Bydliště: Roztoky u Prahy
Vůz: Volvo V70 II, 2.5. TDi, 103 kW
Bydliště: Roztoky u Prahy

#3 autoelektrikář- V40- přední světla

Příspěvek od Švéďák99 »

Ahoj, moc děkuju za schéma, určitě mi to pomůže. Já jsem dneska dostala nové patice na H4ky keramické, Nightbreakery jsem si na H4 objednala, a příští týden to vyměníme a snad to bude v pořádku. Je škoda, že jsem takový neznalec a skočila jsem bývalýmu majiteli na špek s těma H7čkama, protože vidím, že na H7 jsou úplně jiné světlomety. Chybama se člověk učí :-)
_________________
Volvo V40, 1.9 Di, 70kW, r.v.1999 - "Švéďák" , † 21.2.2016, skončil po nehodě na dálnici ve šrotu...
Volvo V70, II.gen., 2.5 TDi, 103 kW, r.v.2000- "Ostravák"

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 7
Registrován: 11 roků 5 měsíců
Vůz: s40 2,0 16v Turbo

#4 autoelektrikář- V40- přední světla

Příspěvek od johnny.cerny »

Ahoj to téma na které odkazuje link je supr alespoň vím jaké kabely jsou od čeho. Nedelal někdo naopak přestavbu z h7 na h4? Mám s40 a po bouracce mi kamarád dal světla h4 tak bych je řád využil. Díky honza
_________________
Volvo s40 2,0T 118kW
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „C30 / S40 / V40 / V50 - opravy“