Světlo pod (ne uvnitř) přihrádkou u spolujezdce stále svítí

  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 56
Registrován: 14 roků 8 měsíců
Bydliště: Praha
Vůz: BMW E93 325i

#1 Světlo pod (ne uvnitř) přihrádkou u spolujezdce stále svítí

Příspěvek od gogy.cz »

Ahoj, měl jsem auto v servisu protože psalo dost divné věci (selhání brzd, zablokoval se imobilizér, servo, ...), takže provedli kontrolu konektorů řídících jednotek. Rovnou jsem nechal provést upgrade softwaru celého auta a když jsem si auto vyzvedl, tak jsem si všiml, že mi na straně spolujezdce svítí světlo pod přihrádkou a to stále bez ohledu na to, jestli je auto nastartované nebo ne, jestli je odemčené nebo ne, prostě pořád. Světlo u řidiče a na stropě se po nastarování nebo zavření dvěří (po chvíli) plynule zhasne, ale tohle stále svítí.

Nesetkal jste se s tím někdo? Zatím jsem to odpojil. :%)
_________________
BMW E93 325i
Volvo S40 II

majtinek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 422
Registrován: 13 roků
Bydliště: Prahák
Vůz: Volvo

#2 Světlo pod (ne uvnitř) přihrádkou u spolujezdce stále sv

Příspěvek od majtinek »

gogy.cz píše:Ahoj, měl jsem auto v servisu protože psalo dost divné věci (selhání brzd, zablokoval se imobilizér, servo, ...), takže provedli kontrolu konektorů řídících jednotek. Rovnou jsem nechal provést upgrade softwaru celého auta a když jsem si auto vyzvedl, tak jsem si všiml, že mi na straně spolujezdce svítí světlo pod přihrádkou a to stále bez ohledu na to, jestli je auto nastartované nebo ne, jestli je odemčené nebo ne, prostě pořád. Světlo u řidiče a na stropě se po nastarování nebo zavření dvěří (po chvíli) plynule zhasne, ale tohle stále svítí.

Nesetkal jste se s tím někdo? Zatím jsem to odpojil. :%)
A nejde toto nastavit v menu ve středovém panelu? Vybavuju si to jen matně, protože V50 nemám už rok, ale nastavení veškerého osvětlení se nastavovalo právě tam...
_________________
bylo: 850 T-5R (gul), VOLVO XC70 D5 '05 (Moravák) VOLVO 460 turbo '90 (Sněhulák) - VOLVO V70 TDi '97 (Freddy Krueger) - VOLVO S70R '98 (Červený drak) - VOLVO V50 2.0D '04 (Mrdka)

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 550
Registrován: 15 roků 6 měsíců
Bydliště: Kolín
Vůz: Audi A4 (B8) Avant, 2.0TDI (105kw), r.v.
Bydliště: Kolín

#3 Světlo pod (ne uvnitř) přihrádkou u spolujezdce stále sv

Příspěvek od Pavluňa »

majtinek píše: A nejde toto nastavit v menu ve středovém panelu? Vybavuju si to jen matně, protože V50 nemám už rok, ale nastavení veškerého osvětlení se nastavovalo právě tam...
Tak tohle tam urco nenastavis, fakt.... :pardon: ja osobne bych zkusil na par minut odpojit baterku, mohlo by to pomoct :wink: mel jsem nedavno nejakej podbnej "srackojdni" problem a pomohlo to :angel:
Kdyz to nepomuze, zajel bych znova tam, kde prehravali SW :wink:

btw. kolik dneska prosim stoji prehrani SW?
_________________
Audi A4 (B8) Avant, 2.0TDI (105kw), r.v. 2011 r.v.2005,Kinetic
Pavluňova galerka :-)

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 56
Registrován: 14 roků 8 měsíců
Bydliště: Praha
Vůz: BMW E93 325i

#4 Světlo pod (ne uvnitř) přihrádkou u spolujezdce stále sv

Příspěvek od gogy.cz »

Pavluňa píše:
majtinek píše: A nejde toto nastavit v menu ve středovém panelu? Vybavuju si to jen matně, protože V50 nemám už rok, ale nastavení veškerého osvětlení se nastavovalo právě tam...
Tak tohle tam urco nenastavis, fakt.... :pardon: ja osobne bych zkusil na par minut odpojit baterku, mohlo by to pomoct :wink: mel jsem nedavno nejakej podbnej "srackojdni" problem a pomohlo to :angel:
Kdyz to nepomuze, zajel bych znova tam, kde prehravali SW :wink:

btw. kolik dneska prosim stoji prehrani SW?
To je fakt, nastavit se tam dá potvrzení zamčení a odemčení (zablikání) a prodlevy safe home světla, ale tohle není důvod, aby to někdo chtěl. Proč taky, že jo? "Výbít přes noc baterku On/Off" :)

Přehrátí mě stálo 2400 bez DPH, prej se tam nahrálo 160 MB dat. User Experience žádná novinka. Furt to mám německy, za angličtinu by chtěli dalších 3500.

Matně si vybavuju, že v tom autě byl nějakej bug. Jedno světlo se mi rozsvěcelo nějak nesmyslně. Tuším, že to ale bylo světlo v přihrádce. Nerozsvítilo se při otevření dvířek přihrádky ale dveří auta.
_________________
BMW E93 325i
Volvo S40 II

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 550
Registrován: 15 roků 6 měsíců
Bydliště: Kolín
Vůz: Audi A4 (B8) Avant, 2.0TDI (105kw), r.v.
Bydliště: Kolín

#5 Světlo pod (ne uvnitř) přihrádkou u spolujezdce stále sv

Příspěvek od Pavluňa »

gogy.cz: takze cestinu asi nejlip tady a jak teda s tou zarovkou? Byl si tam znova? Nejak mi to "nedotejka" :D nechci strasit, ale jestli ten bug. (jeli to fakt bug.) bude v ty RJ pod prihradkou spolujezdce, tak levna sranda neni :%)
Me odesla cca 1/2 roku zpatky (nesvtili mi dalkace :shock: ) a stalo me to 17K.... nova stoji cca jednou tolik :bad:
_________________
Audi A4 (B8) Avant, 2.0TDI (105kw), r.v. 2011 r.v.2005,Kinetic
Pavluňova galerka :-)

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 56
Registrován: 14 roků 8 měsíců
Bydliště: Praha
Vůz: BMW E93 325i

#6 Světlo pod (ne uvnitř) přihrádkou u spolujezdce stále sv

Příspěvek od gogy.cz »

Pavluňa píše:gogy.cz: takze cestinu asi nejlip tady a jak teda s tou zarovkou? Byl si tam znova? Nejak mi to "nedotejka" :D nechci strasit, ale jestli ten bug. (jeli to fakt bug.) bude v ty RJ pod prihradkou spolujezdce, tak levna sranda neni :%)
Me odesla cca 1/2 roku zpatky (nesvtili mi dalkace :shock: ) a stalo me to 17K.... nova stoji cca jednou tolik :bad:
Čekám, až se mi ozvou, dali mi auto v pátek večer, že prý prozkoumají nějaký schémata a dají mi vědět, co s tím. Dám vědět.
_________________
BMW E93 325i
Volvo S40 II

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 550
Registrován: 15 roků 6 měsíců
Bydliště: Kolín
Vůz: Audi A4 (B8) Avant, 2.0TDI (105kw), r.v.
Bydliště: Kolín

#7 Světlo pod (ne uvnitř) přihrádkou u spolujezdce stále sv

Příspěvek od Pavluňa »

gogy.cz píše:Čekám, až se mi ozvou, dali mi auto v pátek večer, že prý prozkoumají nějaký schémata a dají mi vědět, co s tím. Dám vědět.
Tak to jsem zvedavej, jak dopadnes.... kazdopadne preju, at to neni nic velkyho :wink:
_________________
Audi A4 (B8) Avant, 2.0TDI (105kw), r.v. 2011 r.v.2005,Kinetic
Pavluňova galerka :-)

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 23
Registrován: 13 roků 4 měsíce
Bydliště: Bratislava

#8 Světlo pod (ne uvnitř) přihrádkou u spolujezdce stále sv

Příspěvek od MrXo »

Tak ako si dopadol? Presne to iste som mal aj ja, hlasilo mi to chybu PDM ale vyriesil som to len odpojenim ziarovky a chybu viac nehlasi (ale ani nesvieti) :)
_________________
V50/2.0D 100kW/6Q MY06
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „C30 / S40 / V40 / V50 - opravy“