V50 - výměna dekoru sředového panelu a obložení úchytu dveří

  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 31
Registrován: 12 roků 6 měsíců
Bydliště: Praha 9
Vůz: S60 II D5 r.v. 2013 BSR úprava

#1 V50 - výměna dekoru sředového panelu a obložení úchytu dveří

Příspěvek od KAPSCH »

Ahoj, koupil jsem nový dekor středového panelu a obložení úchytu dveří - někde tady bylo jak se to sundavá, bohužel to nemůžu najít, pomůžete?

Díky

J.
_________________
S60 II 2,4 D5 r.v. 2013 BSR úprava 289 HP

wrbics
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 105
Registrován: 16 roků
Bydliště: Brno
Vůz: FoFo 2.0TDCi

#2 V50 - výměna dekoru sředového panelu a obložení úchytu d

Příspěvek od wrbics »

Takto :

středový panel

Madla dveří

PS : dnes to posílam
_________________
BYLO : Volvo V50 2.0D ( D4204T ) , r.v.2005 , manual Q6 { foto }

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 2
Registrován: 13 roků 1 měsíc

#3 V50 - výměna dekoru sředového panelu a obložení úchytu d

Příspěvek od zobacny1 »

ja som menil hliníkový panel a madlá za originál drevo -Nordic light Oak, trvalo to asi 3hodiny, robil mi to kamoš z Volvoklubu, dávaj pozor hlavne pri stredovom panely-budeš potrebovať vela trpezlivosti a opatrnosti, aby si nič nepoškodil... :)

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 12
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha 10

#4 V50 - výměna dekoru sředového panelu a obložení úchytu d

Příspěvek od Ondoni »

Zdravím, přidávám se sem, protože mám problém, blízký tomuto topicu. Koupil jsem auto v bazaru a jeho součástí byla "vestavěná" navigaci. Protože ji tam nechci (nemá české mapy a je hovadská), rád bych ji odstranil, ale nechci se do toho pouštět systémem - pokus/ omyl -. Nemáte s tím někdo zkušenost. Podle návodu, který přihodil wrbics bych snad dokázal sundat středový panel, ale nevím jak na kryt ventilace a netuším, jak je to tam zapojené :( přidávám nějaké rychlé foto mobilem. Díky za radu pánové!
Přílohy
palubka.JPG
palubka.JPG (50.76 KiB) Zobrazeno 2331 x
obrázek (1).JPG
obrázek (1).JPG (40.29 KiB) Zobrazeno 2331 x
_________________
V50 1,6D Momentum, 2007

wrbics
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 105
Registrován: 16 roků
Bydliště: Brno
Vůz: FoFo 2.0TDCi

#5 V50 - výměna dekoru sředového panelu a obložení úchytu d

Příspěvek od wrbics »

pokud dobře vidim , tak je to jen Brodit Proclip - ten jde prostě jen sundat - tady jak to vypada a kam vede drát musíš zjistit sam jak to rozebereš , panel za středovkou je jen nacvaknut ( jako kdyby jsi se dostaval k filtru klimy :wink: )
_________________
BYLO : Volvo V50 2.0D ( D4204T ) , r.v.2005 , manual Q6 { foto }

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 12
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha 10

#6 V50 - výměna dekoru sředového panelu a obložení úchytu d

Příspěvek od Ondoni »

Díky moc! nechtěl jsem jít do toho silou...pokusím se podle návodů, snad to dám i do původního stavu ;)
_________________
V50 1,6D Momentum, 2007

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 9
Registrován: 11 roků 1 měsíc
Vůz: Volvo V50 1.6D 08'
Bydliště: PE - ČB
Kontaktovat uživatele:

#7 V50 - výměna dekoru sředového panelu a obložení úchytu d

Příspěvek od 2f4uvenca »

Zdravíčko,
má někdo zkušenost s vyndáním středního panelu u modelový řady V50 2008+ ? ten návod co postoval kolega výš je pro 2006 a vsadil bych boty, že vyndat ho je úplně triviální. Bohužel u 2008 přestěhovali zapalovač blíž k "šoupacímu" kaslíku a chybí mi tam tento vyndavací prvek:
Obrázek

kde jsou tyto 2 šroubky:
Obrázek

Dnes jsem to měl celý rozdělaný a k těm šroubům se dá dostat snad jen kdybych z auta vyhodil celej panel mezi řidičem a spolujezdcem( prostě od palubky až k zadním sedačkám) , což se mi moc nechtělo a tak píšu tenhle dotaz, jestli na to neni nějakej fígl (nějak mě nenapadlo to vyfotit rozkuchaný).

šrouby jsou zde:
Obrázek

dopředu díky za rady a postřehy.
_________________
Volvo V50 1.6D 08'

wrbics
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 105
Registrován: 16 roků
Bydliště: Brno
Vůz: FoFo 2.0TDCi

#8 V50 - výměna dekoru sředového panelu a obložení úchytu d

Příspěvek od wrbics »

je to trošku jine , a musíš to cele rozdělat , posunout dozadu ;)
stř 2008.pdf
(375.85 KiB) Staženo 106 x
_________________
BYLO : Volvo V50 2.0D ( D4204T ) , r.v.2005 , manual Q6 { foto }

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 9
Registrován: 11 roků 1 měsíc
Vůz: Volvo V50 1.6D 08'
Bydliště: PE - ČB
Kontaktovat uživatele:

#9 V50 - výměna dekoru sředového panelu a obložení úchytu d

Příspěvek od 2f4uvenca »

heh, fakt moc díky za rychlou a určitě i správnou odpověď :Yahoo!:

s tim posunutim vzad jsem to začal tušit když jsem ze zadní přihrádky vyšrouboval ty dva šroubky a celý se to začalo mrcasit, ale stále mi to drželo někde v přední části a nechtěl jsem nic ulomit (v příloze strana 3, 1. obrázek).. Dík moc, hned jak se dostanu domu, vyzkouším. :good:
_________________
Volvo V50 1.6D 08'

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 177
Registrován: 10 roků 11 měsíců
Bydliště: Přerov
Vůz: nic
Bydliště: Morava

#10 V50 - výměna dekoru sředového panelu a obložení úchytu d

Příspěvek od VOLVOzajíc »

Zdravím. Jak jsem nyní hrdým majitelem svého prvního Volva, tak mám pnutí si ho trošku vylepšit. Myslím že ten hliníkový panel a madla jsou tak trochu neštěstí. Všechny tyhle části v mém kcháru vypadají děsně. Mají rýhy a neštovice... nelíbí.

Napadají mne dvě varianty.
Demontovat, odmastit a polepit nějakou kvalitní fólií s ala kovovým povrchem.
Nebo
Pořídit nové/jiné, ale ne ten kartáčovaný hliník, ale takový ten kovový se struktůrou. Decor panel, patterned aluminum, čísla: 30695634, 30791870 . Dřevo mi v autě nějak nesedí.

Kdo jste kupovali nový, tak kde a za kolik? U Volva to na jejích ceníku dílu je přes 10 táců. :roll:
_________________
Je:
nic, právě hledám
Bylo:
V50,2.4i,125kW,B5244S4, Summum, bledě modrá (umrlec), prodán na součástky
V50,1.8i,92kW,B4184S11, Momentum, 12/2006, silver blue, LPG (Lovato EF OBD) - 9.8.2014 RIP

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 837
Registrován: 14 roků 8 měsíců
Bydliště: NZ
Vůz: Subaru Levorg GT-S 2017
Bydliště: NZ

#11 V50 - výměna dekoru sředového panelu a obložení úchytu d

Příspěvek od ..::Philip::.. »

VOLVOzajíc píše:Zdravím. Jak jsem nyní hrdým majitelem svého prvního Volva, tak mám pnutí si ho trošku vylepšit. Myslím že ten hliníkový panel a madla jsou tak trochu neštěstí. Všechny tyhle části v mém kcháru vypadají děsně. Mají rýhy a neštovice... nelíbí.

Napadají mne dvě varianty.
Demontovat, odmastit a polepit nějakou kvalitní fólií s ala kovovým povrchem.
Nebo
Pořídit nové/jiné, ale ne ten kartáčovaný hliník, ale takový ten kovový se struktůrou. Decor panel, patterned aluminum, čísla: 30695634, 30791870 . Dřevo mi v autě nějak nesedí.

Kdo jste kupovali nový, tak kde a za kolik? U Volva to na jejích ceníku dílu je přes 10 táců. :roll:
Kupoval jsou nove drevo u Hase, jeste kdyz existovali, za 8500,- (stredovy panel + 4x madlo dveri)
_________________
Subaru Levorg GT-S 2017 AWD Eyesight Comfort

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 177
Registrován: 10 roků 11 měsíců
Bydliště: Přerov
Vůz: nic
Bydliště: Morava

#12 V50 - výměna dekoru sředového panelu a obložení úchytu d

Příspěvek od VOLVOzajíc »

Uf, tak už se mi asi ty hnusně poškrábané hliníky začínají líbit...

Hase už neexistuje? Já myslel že se jen přestěhovali vod kulaťáku někam do svého. Občas jsem tam v Dejvicích kdysi očumoval autí přes výlohu...

Jo a ještě mě napadla jedna vatianta.
Sundat ty hliníky, trochu je poladit fajnovým/jemným tmelem (nevím jaký drží na hliníku), přebrousit jemným smirkem pod vodou a nechat to stříknout čupr metalickou barvou...

Když jsi to měnil, tak jsou to jen ty plechy? Nebo to má ještě nějaký, třeba plastový nosič? Jde mi o to, že když to sundám a budu to dlachnit, tak abych tím nezneschopnil/neznepojízdnil autí. Jo, a co jsi udělal s tím starým obkladem? Prodal, vyhodil...?
_________________
Je:
nic, právě hledám
Bylo:
V50,2.4i,125kW,B5244S4, Summum, bledě modrá (umrlec), prodán na součástky
V50,1.8i,92kW,B4184S11, Momentum, 12/2006, silver blue, LPG (Lovato EF OBD) - 9.8.2014 RIP

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 9
Registrován: 11 roků 1 měsíc
Vůz: Volvo V50 1.6D 08'
Bydliště: PE - ČB
Kontaktovat uživatele:

#13 V50 - výměna dekoru sředového panelu a obložení úchytu d

Příspěvek od 2f4uvenca »

Tak já to nakonec vyřešil bílou karbonou fólií : http://instagram.com/p/YAjJNbhP0c/

Obrázek
_________________
Volvo V50 1.6D 08'

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 177
Registrován: 10 roků 11 měsíců
Bydliště: Přerov
Vůz: nic
Bydliště: Morava

#14 V50 - výměna dekoru sředového panelu a obložení úchytu d

Příspěvek od VOLVOzajíc »

No, tak nějak jsem si to představoval, ale trochu se bojím těch záhybů.
Jinak o karbonu jsem uvažoval(ne bílém, ale šedém), ale pak jsem našel tohle:
http://shop.mezanin.cz/tuningova-folie-3m-kartacovany-titan/d-70401/ A to se mi pozdává docela taky.

To jsi dělal vyndané, nebo takle na prudko přímo i s čudlíkama?

Co se týče varianty nástřik, tak tam bych šel asi taky do titanové metly, nebo možná nějakou tmavší stříbrnou.

U obou variant se bojím že bez přetmelení a přebroušení těch ďolíků to bude vidět... Jenže jezdit bez středového panelu asi moc nejde, takže budu muset zvolit to co bude rychlejší. No, uvidím.
_________________
Je:
nic, právě hledám
Bylo:
V50,2.4i,125kW,B5244S4, Summum, bledě modrá (umrlec), prodán na součástky
V50,1.8i,92kW,B4184S11, Momentum, 12/2006, silver blue, LPG (Lovato EF OBD) - 9.8.2014 RIP

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 9
Registrován: 11 roků 1 měsíc
Vůz: Volvo V50 1.6D 08'
Bydliště: PE - ČB
Kontaktovat uživatele:

#15 V50 - výměna dekoru sředového panelu a obložení úchytu d

Příspěvek od 2f4uvenca »

Měl jsem to vyndaný a do posledního šroubku rozebraný :twisted:
Záhyby jsou zlo, ještě když ti u toho nikdo nepomůže - v jedný ruce fén a v druhý samolepku :D

Za těch cca 1000,-/m^2 jsem měl 4x1.5m tý bílý, takže to vidim tak na dvouletý pokochání oka a pak strhnout :pardon:
_________________
Volvo V50 1.6D 08'

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 177
Registrován: 10 roků 11 měsíců
Bydliště: Přerov
Vůz: nic
Bydliště: Morava

#16 V50 - výměna dekoru sředového panelu a obložení úchytu d

Příspěvek od VOLVOzajíc »

A polepoval jsi i ty dveřní panýlky?

Počítám, že Ti ale zbylo dost tréningového materiálu. :D
Takže příště určo dáš i ty zpropadený záhyby...
_________________
Je:
nic, právě hledám
Bylo:
V50,2.4i,125kW,B5244S4, Summum, bledě modrá (umrlec), prodán na součástky
V50,1.8i,92kW,B4184S11, Momentum, 12/2006, silver blue, LPG (Lovato EF OBD) - 9.8.2014 RIP

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 9
Registrován: 11 roků 1 měsíc
Vůz: Volvo V50 1.6D 08'
Bydliště: PE - ČB
Kontaktovat uživatele:

#17 V50 - výměna dekoru sředového panelu a obložení úchytu d

Příspěvek od 2f4uvenca »

na madla dveří jsem se z vejšky vy..... :D stačilo mi že sem si 2 hodiny hrál s tim panelem.. taky jsem ještě měl v merku ten rámeček okolo "šoupacího" kaslíku, třeba až se budu zase nudit :D
_________________
Volvo V50 1.6D 08'

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 177
Registrován: 10 roků 11 měsíců
Bydliště: Přerov
Vůz: nic
Bydliště: Morava

#18 V50 - výměna dekoru sředového panelu a obložení úchytu d

Příspěvek od VOLVOzajíc »

No, já si právě říkám, že bych zkusil první ty madla. Hlavně ta zadní. Mám auto po údajně paní podnikatelové, co tím vozila svá zlatíčka a podle toho vypadá interiér... Co ale prováděla se středovým panelem hlavně okolo fofrklacku raději nechci vědět. :)

Když jsi to měl rozkuchnutý, jak to vypadá zezadu? Je to jen ten plech, nebo je pod ním nějaký něco, třeba plastová kostra... Jde mi o to, že bych se ji třeba pokusil nějak vyztužit(napadá mne něco jako je třeba Dentacryl), aby nešly dělat další ďolíky tak jednoduše... :unknown: Sice jsem to ještě neviděl, ale přijde mi že tuto verzi dekoru asi navrhly soudružky z ženského vývojového teamu Volva, teda jestli ještě tvoří a vyvíjejí... (volba materiálu=hlíny a zřejmě i jeho tloušťka asi nebudou OK)
Naposledy upravil(a) VOLVOzajíc dne 23 kvě 2013 09:10, celkem upraveno 1 x.
_________________
Je:
nic, právě hledám
Bylo:
V50,2.4i,125kW,B5244S4, Summum, bledě modrá (umrlec), prodán na součástky
V50,1.8i,92kW,B4184S11, Momentum, 12/2006, silver blue, LPG (Lovato EF OBD) - 9.8.2014 RIP

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 9
Registrován: 11 roků 1 měsíc
Vůz: Volvo V50 1.6D 08'
Bydliště: PE - ČB
Kontaktovat uživatele:

#19 V50 - výměna dekoru sředového panelu a obložení úchytu d

Příspěvek od 2f4uvenca »

VOLVOzajíc píše: Když jsi to měl rozkuchnutý, jak to vypadá zezadu? Je to jen ten plech, nebo je pod ním nějaký něco, třeba plastová kostra... Jde mi o to, že bych se ji třeba pokusil nějak vyztužit, aby nešly dělat další ďolíky...
Tak nějak nevim, co timhle myslíš..

Každopádně jestli ten středovej panel s čudlíkama( co jsem já polepil bílou ), tak já to mám celý z plastu, žádnou kovovou část tam nemám.
Když ho vyndáš z auta, tak ho otočíš a je tam myslim 8 šroubků co drží elektroniku na tom (v mém případě bílém) panelu
_________________
Volvo V50 1.6D 08'

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 177
Registrován: 10 roků 11 měsíců
Bydliště: Přerov
Vůz: nic
Bydliště: Morava

#20 V50 - výměna dekoru sředového panelu a obložení úchytu d

Příspěvek od VOLVOzajíc »

No já mám hliníkový dekor jak toho středového panelu, tak těch madel. No a sám o sobě je docela pěkný na nepoškozených místech. Na těch poškozených škrábanci a ďolíky to nevypadaá dobře. Zkusím to co nejdříve bliknout fotidlem a dát sem. Pak to bude myslím úplně jasné.
_________________
Je:
nic, právě hledám
Bylo:
V50,2.4i,125kW,B5244S4, Summum, bledě modrá (umrlec), prodán na součástky
V50,1.8i,92kW,B4184S11, Momentum, 12/2006, silver blue, LPG (Lovato EF OBD) - 9.8.2014 RIP

old.fashioned
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 817
Registrován: 16 roků
Bydliště: České Budějovice
Vůz: XC70, V50

#21 V50 - výměna dekoru sředového panelu a obložení úchytu d

Příspěvek od old.fashioned »

2f4uvenca píše:Tak já to nakonec vyřešil bílou karbonou fólií : http://instagram.com/p/YAjJNbhP0c/

Obrázek
muj názor?

:bad: :%)

ale proti gustu...

ty hliníkový věci jsou prostě náchylný na poškození, je třeba se tam chovat opatrně (taky mám od předhcozího majitele pár odřeninek), neodírat prstenama, klíčema atd. Prase si to zprasí. Ale zase - čistej hliník je čistej hliník. A když v tom autě někoho vezu, je z toho panelu nadšenej, to nikdo nemá.
_________________
XC70, 2015, 2,4, D4 Polestar, 162 kW, AWD, Summum, automat
V50, 2004, 2,4i, 125 kW, Summum, manual
ex: XC90, 2004, 2,4, 120 kW, Summum, D5244T, automat
ex: V40, 1999, 1,8, 85 kW, B4184S, manual

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 177
Registrován: 10 roků 11 měsíců
Bydliště: Přerov
Vůz: nic
Bydliště: Morava

#22 V50 - výměna dekoru sředového panelu a obložení úchytu d

Příspěvek od VOLVOzajíc »

No, na rovných plochách to vypadá dost dobře. Hrany se mu až tak nepovedly, no. Ona ta fotka dost zkresluje. Na živo je to jiná písnička. Já teda neviděl naživo tohle přesně, ale viděl jsem rozdíl fotka karbonu na webu a aplikovaný karbon na autě naživo. Na nafocení takových strukturovaných povrchů aby se to aspoň přiblížilo realitě to chce člověka s technikou co to fakt umí zachytit.
Bůh ví čím to fotil(tipuji mobil, maximálně nějaké "mejdlo" na automat) a za jakého světla je myslím vidět dost jasně...

Protože se bojím těch záhybů se mi spíše zamlouvá nástřik kvalitní barvou, samo že s předchozím vyrovnáním povrchu, jinak by většina těch ďolíků co tam mám byla vidět i dál...

Jinak ta fólie co se líbí mě (kartáčovaný titan od 3M, nebo šedý karbon) vypadá opravdu dost dobře. U toho titanu nepoznáš že to není kovové. Pohledem určitě ne když se povedou záhyby a dotekem, tím že by u mě byl podklad hliník by jsi taky pochyboval.

A já to auto už s poškozenými hliníkovými panely koupil, nemůžu předejít něčemu co už zprasil někdo předemnou. Jasně, můžu si koupit nové, ale krom nesmyslné ceny mne odrazuje i háklivost těch povrchů na poškození daná použitým materiálem.
_________________
Je:
nic, právě hledám
Bylo:
V50,2.4i,125kW,B5244S4, Summum, bledě modrá (umrlec), prodán na součástky
V50,1.8i,92kW,B4184S11, Momentum, 12/2006, silver blue, LPG (Lovato EF OBD) - 9.8.2014 RIP

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 9
Registrován: 11 roků 1 měsíc
Vůz: Volvo V50 1.6D 08'
Bydliště: PE - ČB
Kontaktovat uživatele:

#23 V50 - výměna dekoru sředového panelu a obložení úchytu d

Příspěvek od 2f4uvenca »

Jak říkám nebyla to kvalitní folie a tak to taky vypadá(popravdě to ve skutečnosti vypadá líp jak na fotu). První tejden to bylo dobrý ale pak sem auto nechal na sluníčku, v autě hic jak v prd*** a folie začala pracovat, hlavně v záhybech nebo rozích.. foceno Galaxy S3 ale zmenšeno a zhoršená kvalita kvůli pravidlům fóra

tohle bylo hned po nalepení a rohy byly v cajku http://instagram.com/p/YAjJNbhP0c/
_________________
Volvo V50 1.6D 08'

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 177
Registrován: 10 roků 11 měsíců
Bydliště: Přerov
Vůz: nic
Bydliště: Morava

#24 V50 - výměna dekoru sředového panelu a obložení úchytu d

Příspěvek od VOLVOzajíc »

Tak jsem to odhadl dobře. Ono trochu ta struktura je viděl kolem čudlíků volume a tuning, ale jinak je to všude slitý. Tyto povrchy je těžký věrně nafotit i foťákem s pořádným sklem, světly, softboxem a tak... Foceno mobilem, to říká vše...
Mobil je fajn obrazový zápisník, používám taky. Ale fotku od toho fakt nečekám, ikdybych uměl fotit, což neumím... Když jsem viděl co někdo umí s kompaktem, který mám já KM Z2, tak fakt fotit neumím. Něčemu takovému co jsem viděl jsem se i při největší snaze kdysi ani nepřiblížil. Stále mluvím o focení, ne o cvaknutí + x hodin ve Photoshopu. Já sám jen cvakám, mám trochu načteno, malinko nakoukáno a fotku poznám.
_________________
Je:
nic, právě hledám
Bylo:
V50,2.4i,125kW,B5244S4, Summum, bledě modrá (umrlec), prodán na součástky
V50,1.8i,92kW,B4184S11, Momentum, 12/2006, silver blue, LPG (Lovato EF OBD) - 9.8.2014 RIP

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 9
Registrován: 11 roků 1 měsíc
Vůz: Volvo V50 1.6D 08'
Bydliště: PE - ČB
Kontaktovat uživatele:

#25 V50 - výměna dekoru sředového panelu a obložení úchytu d

Příspěvek od 2f4uvenca »

nechci moc odbihat od tematu ale kamos ma tu Nokii Lumia 920 a ty fotky sou fakt pecka, hlavně v horšim osvětlení :), každopádně vy se tady bavíte pořád o nějakech kusech plechu nebo hliníku, z toho máte ten středovej panel? já mam R.V. 2008 a mám to celý z plastu.. bohužel od předchozího majitele, taky oprejskaný.
_________________
Volvo V50 1.6D 08'
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „C30 / S40 / V40 / V50 - opravy“