ELEKTROINSTALACE: RJ a chyby 640A a 250A

  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 496
Registrován: 15 roků 8 měsíců
Bydliště: Náměšť na Hané
Vůz: S60 2.4 LPG / V70 D4

#1 ELEKTROINSTALACE: RJ a chyby 640A a 250A

Příspěvek od flaksy »

Zdravim a chtel bych se zeptat, jestli by mi nekdo mohl rict neco blizsiho k chybam s oznacenim 640A a 250A.

Vcera se mi totiz rozsvitila informacni kontrolka, abych jel do servisu, ze je neco v neporadku. Neni to oznaceno jako zavazna chyba, ale proste, ze se rj neco nelibi. Tak jsem to dnes nechal napichnout v BOSCH Car Centru a tam jim to reklo prave chyby 640A a 250A. Jen me napadlo se zeptat, jestli nekdo ty chyby znate, co to mohlo zpusobit, jak se to da opravit atp. Jsou to pry chyby na nejakych cidlech a neohrozuji primo provoz, ale i tak to chci nechat opravit a jen by me zajimaly podrobnosti. Orig. servis volvo mam totiz cca 70km daleko, tak abych mel nakou predstavu, kdyz tam pojedu :)

Jo jedna se o to volvo, co mam v podpisu, ale kdyztak S40 2.4i geartronic, novejsi model
_________________
Volvo S60 2.4 (B5244S2), LPG, MY01
Volvo V70 D4 (D4204T5), MY15

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 496
Registrován: 15 roků 8 měsíců
Bydliště: Náměšť na Hané
Vůz: S60 2.4 LPG / V70 D4

#2 RJ a chyby 640A a 250A

Příspěvek od flaksy »

Tak pro info to bylo cidlo na vacce. Blbe hlasilo, spatne se nastavovaly ventily, davalo to moc bohatou smes, coz pak zas prskala lambda, ze to je moc bohaty :) Tyden cekali v servise na to cidlo (nez jim ho od volva poslali), dnes se to vymenilo u nas v Bosh Car Center. Auto slape jak hodinky a krom nesvitici kontrolky jede i krapet lip. Mohlo by i trosicku min bumbat, ale to ukaze cas ;) Cidlo stalo 4471 s DPH :( Takovej malej prdola :) Prace, diagnostika a mereni oboje pred a po zmene celkem za 1000 s DPH. Takze necelych 5500 Kc. No uelat se to muselo a ted snad bude dlouho klid ;)

Takze vyreseno a hotovo, muzete to LOCKnout ;)
_________________
Volvo S60 2.4 (B5244S2), LPG, MY01
Volvo V70 D4 (D4204T5), MY15
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „C30 / S40 / V40 / V50 - opravy“